S.a

Pscyhe

Engellendi
Resimlerde gorulen kaya yapilari dogal duruyor net olarak surda bu var burda bu var diyebilecegimiz bir issret iz yok.resimleme olayida biraz sikintili olmus o yuzden yorum yapmaktada sikinti olabilir

Acemiavci1

Member
Resimlerde gorulen kaya yapilari dogal duruyor net olarak surda bu var burda bu var diyebilecegimiz bir issret iz yok.resimleme olayida biraz sikintili olmus o yuzden yorum yapmaktada sikinti olabilir
Ustam fotolarda bakmak ile gerçekte bakmak illaki ayrıdır katılıyorum ama ben az çok fotoyu nerden çekeceğimi nasıl çekeceğimi bilen biri olarak işaretleri tam görünmesi gerektiği yerden yanı ayrıntı olabilecek sizin tam görebileceğiniz şekilde cektim biz buralara gide gele bi hal olduk yanından 50 kere geçip Yen'i fark edebildiğimiz işaretler var her fotoğrafın anlamı işareti hikayesi farklı her bakan göremez her bakmak görmek değildir burda o kadar çok gizleme yapmışlar ki sadece bir noktadan işareti yakabilirsen yakalıyorsun çok eski Helenistik dönem nekrapol alanı bura Hitit izleri de var tabiki nasibi olana ;)

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardasim her bir yere uygun resimleme ve uygun sayida fotograf ile konu acmalisin.

Hangi resim hangi yerin, hepsi bagimsiz mi ben cepten baktigimdan mi anlayamadim yoksa anlasilmaz haldemi bilemedim.

Resimleme nasil olmali konusunu okuyunuz.
Buna gorede resimleme yapin.
Bos yer yok gibi. Detay lazim. Bu sekilde zor.
Yakin ve manzara resimleri onem arzediyor bu alanda.

Kokay Gelsin.

Şirvan

Operatör
Acemiavci o kayada oşaretler var ama isaretler resimde net değil yakınlaştırdıkmi netlik bozuluyor.