sahada cubugu birde boyle deneyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bundan sonraki kalan omrunuzde Allah sağlık, sıhhat ve huzur versin inşallah.
Hayırlısı olsun hocam.

O vakit yarından sonra hem senarist, hem yönetmen, hem başrol oyuncusu olarak sizi arazide göreceğiz demektir :)
Cok tesekkur ederim, Allah cc razi olsun.

Futbol dunyasinda en iyi antrenorler, oyuncu olmayanlardan cikmistir. Baskette de boyledir. Ekip olmadan basari olmaz.
Tek kisi tikanir kalir. Bir yeri asamaz, bu nedenle de ileri gidemez. Dogru zamanda dogru insanlarla beraber olmak gerekir.
Bakalim onumuzde neler olacak.
Allah cc ne nasip edecek.
Herseyin hayirlisi insallah.

ragıp

Uzman
@ragıp hocam
Merakla bekliyoruz hadi hayırlısı
ustam, belki fark etmişsinzdir
ben mezar ile asla uğraşmam

cihazın son şekli hazırdı
arazide denemek istiyordum
cumaretsi günü sevdiğim bir arkadaş davet etti
cumartesi günü siteden bir arkadaşıda yanıma aldım
davete gittik. şüpheli bir mevkide
cihazı son şekli ile düz tarlada
derin ama içinde altın olduğunu düşündüğümüz bir mezar işaretledik.
yarın açacaklarını söyledi
işaretlediğimiz mezardan, altın çıkar ise
THE END

cihazda, alışık olmadığım bana olumsuz gelen bir husus var
sonuç olumlu olduğunda
son rutuş ta bir haftamızı alır.
sonra gerçekten THE END

nasip diyelim.

heycan dorukta

selametle

ragıp

Uzman
@BulursamKader25
Mekanımız gül şehri ısparta hocam yolunuz düşerse çayımız çorbası çıkar buyrun beklerim sizinle akranız aynı yaşta yız sanırım sizin emekliliğiniz geldi benim emekliliğe bir ay var herhalde askerde aynı tertip misizdir sanırım
şu sarıkız meselesine gelince benim umutsuzluk diye bir sorunum yok hocam kendi yaptığım sistemlerle sonuca ulaşmak üzereyim. iki aydır arazide mineral gaza yakalanmak diye bir sorunum yok anında tespit edebiliyorum sorun şuydu minerali eliyoruz ama değerliyi bulamıyoruz ragıp hocamın uyarmasiyla bu testleri yaptım evet altın yuzdeyuz kendini saklıyor üstelik yanın daki maddeleride saklıyor istikametim doğru arama tarzım yanlıştı şimdi bir sistem daha geliştirdim altını ortaya çıkarmak işten fırsat bulabilirsem arazi testlerine basliyacam hakkımız da hayırlısi diyelim.saygılar. ..
Ah be ustam, beni deli kanlım, ıspartaa Üniv. okuyor :) siyaset bilmi ve Kamu yönetimi öğrencisi

neyse ben çıkmalıyım, başkaca işlerim var

selametle kalın

densi

Bilgili Üye
ustam, belki fark etmişsinzdir
ben mezar ile asla uğraşmam

cihazın son şekli hazırdı
arazide denemek istiyordum
cumaretsi günü sevdiğim bir arkadaş davet etti
cumartesi günü siteden bir arkadaşıda yanıma aldım
davete gittik. şüpheli bir mevkide
cihazı son şekli ile düz tarlada
derin ama içinde altın olduğunu düşündüğümüz bir mezar işaretledik.
yarın açacaklarını söyledi
işaretlediğimiz mezardan, altın çıkar ise
THE END

cihazda, alışık olmadığım bana olumsuz gelen bir husus var
sonuç olumlu olduğunda
son rutuş ta bir haftamızı alır.
sonra gerçekten THE END

nasip diyelim.

heycan dorukta

selametle

ragıp hocam
Cihaz derken dedektör mü
Cins çubuk mu
Anlayamadım açıklarsan sevinirim

Meltun

Bilgili Üye
@Meltun usta
1=sizin kullandığınız çubuklar dan kullanmıyorum gümüş aliminyum bakir krom pirinç hepsini kullandım hepsini attım
2=çocuk değilim malzemeyi kendim gömdüm
3=usta değilim ama acemide değilim beyin gücüyle çubukları yonlendirmeyı bilmem
4=herhalde sen benimle eğleniyon galiba ortada bir sistem var videosu var nasıl yapıldığı açıklanmış benim açığımımi arıyorsun
Buda benden olsun
5=aynı testi kendi bahçende 24 saat bekleyerek yap sonucunu paylaş bakalım ne olacak
Güzel kardeşim bu nasıl bir düşünce,ben seninle niye eğleneyim, niye açığını arayayım ki? sorduklarımdan niye alınıyorsun ki mademki bilgi paylaşıyoruz öğrenmek istediklerimle ortamı olumsuzluğa taşımak yersiz.

1-
Tamam çubuk kullanmadığınız anlaşıldı

2-"Açılan çukuru ve içine konulan malzemeleri gördünüz'mü?"
Diye sormamın ana nedeni çubukların bilinen yere gittiği varsayımını sizin vereceğiniz cevapla çürütmek ti
3-"Gördünüz ise çubuklara beyin gücüyle tesir ederek yönlendirme tespit ettiniz'mi?"
Diye sormamın ana nedeni de çubuk sistemlerinin düşünce gücüyle istenilen noktaya yönlendirilemiyeceğini açıklamaktı
4-"Kullandığınız mıknatıslar kaç gauss ? "
Diye sormamın nedeni öncelikle Gauss nedir ; Bilinmesinde yarar var.Gauss bir mıknatısın oluşturduğu manyetik alan birimidir Gauss ne kadar yüksek olursa manyetik alanı o kadar geniş olur.Yapılmak istenilene o kadar yüksek değerde katkısı olur.Diyerek bu sistemi yapacaklara amacım yardımcı olabilmekti.
5-
Buda benden olsun'a müteakiben
Aynı testi kendi bahçende 24 saat bekleyerek yap sonucunu paylaş bakalım ne olacak. Demişsiniz'de
Bildiğim insanlar arasında 25 saat değil üzerinden bir kaç yıl geçmiş gömülü altın dişi tespit edebilen var. Yine de mıknatıs siparişi vererek bahse konu sistemle yapacağım denemeyi videoya alıp burada yayınlayacağım inşaallah

densi

Bilgili Üye
Güzel kardeşim bu nasıl bir düşünce,ben seninle niye eğleneyim, niye açığını arayayım ki? sorduklarımdan niye alınıyorsun ki mademki bilgi paylaşıyoruz öğrenmek istediklerimle ortamı olumsuzluğa taşımak yersiz.

1-
Tamam çubuk kullanmadığınız anlaşıldı

2-"Açılan çukuru ve içine konulan malzemeleri gördünüz'mü?"
Diye sormamın ana nedeni çubukların bilinen yere gittiği varsayımını sizin vereceğiniz cevapla çürütmek ti
3-"Gördünüz ise çubuklara beyin gücüyle tesir ederek yönlendirme tespit ettiniz'mi?"
Diye sormamın ana nedeni de çubuk sistemlerinin düşünce gücüyle istenilen noktaya yönlendirilemiyeceğini açıklamaktı
4-"Kullandığınız mıknatıslar kaç gauss ? "
Diye sormamın nedeni öncelikle Gauss nedir ; Bilinmesinde yarar var.Gauss bir mıknatısın oluşturduğu manyetik alan birimidir Gauss ne kadar yüksek olursa manyetik alanı o kadar geniş olur.Yapılmak istenilene o kadar yüksek değerde katkısı olur.Diyerek bu sistemi yapacaklara amacım yardımcı olabilmekti.
5-
Buda benden olsun'a müteakiben
Aynı testi kendi bahçende 24 saat bekleyerek yap sonucunu paylaş bakalım ne olacak. Demişsiniz'de
Bildiğim insanlar arasında 25 saat değil üzerinden bir kaç yıl geçmiş gömülü altın dişi tespit edebilen var. Yine de mıknatıs siparişi vererek bahse konu sistemle yapacağım denemeyi videoya alıp burada yayınlayacağım inşaallah

Meltun ustam
Kalbini kırdıysam affet yalnız soruların öyle sormuşsunki kendimi hesaba çekilen çocuk gibi hissettim
Çubuk kullanıyorum ama sizin kullandığınız çubuklar dan kullanmıyorum tamamen malzemesini kendim topladığım değişik malzemelerden ürettiğim bir çubuk kullanıyorum ben onlara çubuk demiyorum sağ çubuk adı arabul sol çubuğun adı tarabul sağ çubuk değerli frekansında sol çubuk mineral frekansında
Beyin gücüyle çubukların malzemenin üstüne gitmesi evet ama bu bende olmaz
Miknatislara gelince 3mm 5mm miknatislardan kullandım manyetik alanı olcmedim çünkü benim hedefim boşluk değil sarıkız bu gauss dediğin olayı paylaşım da bulunursan bende öğrenmek isterim
Tekrar özür diliyorum videonu da bekliyorum ustam

Ibrhm

Aktif Üye
densi boşlukta hiç altın buldunmu? Hiç boş çıkan , herhangi maden mineral çıkmayan boşluk âçtınmı? Arkadaşlarada örnek olsun sizede , hertürlü maden minarel her yerde tespit edilir, icat olmamiş en iyi dedektör çabuktur. İddiası olan varsa bahsini görelim BulursamKader25 Hocam ve ustaları tenzi ederim.

ragıp

Uzman
bu denemeyi @ragıp hocamın isteği ve tavsiyesi üzerine yaptım. çukuru büyük açtık altını toprağa temas edecek şekilde koyduk birde altının boşlukta, mezarda yada mahzende diğer metallere yaptığı etkiyi de ölçmek için toprağa bronzda koydum. bilmeyenler için açıklayalım
1=24 saatten sonra altının sinyali boşlukta nedir?
2=altının sinyali boşluğun sinyalini de etkileyecek mi yani gizleyecek mi?
3= aynı zamanda altının sinyali boşluk içindeki altın olmayan diğer metallere (gümüş bakır bronz gibi)
Etkisi nedir?
25-26 saat sonra çubukları açtık ve tek tek dikkatli bir şekilde sinyalleri gözlemledim
SONUÇ
1=Altının sinyali yok istediğin kadar ara bulamazsın
2=Boşluğun sinyali de yok; altın boşluğa kesin tesir yapıyor
3= maalesef bronzun sinyali de yok. Altın kendinden olmayan maddeleri de etkiliyor
bulursamkader25 hocamın ve diğer arkadaşların üstünde çalıştığı;disk arasına neomidyum mıknatıs çalışmasını bende yaptım ve burada boşluğu bulmak için denedim sonuç olumsuz.Maalesef altının olduğu yerde bir şey bulmak zor görünüyor.
üç yıldır cihaz sallıyorum sekiz aydır da çubuk sallıyorum şu ana kadar boşuna salladığımı iyice anladım. Kimseyi umutsuzluğa düşürmek istemem bu benim kendi tecrübem bu tecrübeye dayalı kendi görüşlerim. Herkesin kendi bahçesinde bu tür maddeleri toprağa gömüp enaz 24 saat sonra çubukla kontrol etse ne demek istediğimi daha iyi anlatmış olurum herhalde, herkese saygılar...
ha bu arada ragıp hocamın sakalı yokmuş bunu da öğrenmiş olduk
Ustam,
altın ve altının bulunduğu boşluğu evet gizler
ama gümüş, bronz ve diğerlerini gizlemez
buna rağmen bulamazsın Çünkü;
altın, o an en fazla frekans atan cisme saldırdığı için
diğer bronz ve gümüşte de atom hareketliliği düşük kaldığı için bulamıyorsun

çubuğu tuttuğunda sana verdiği yeri noktaladığında ise ( o an, bulunduğun yerdeki, en çok frekans atan cisimdir) çubuk orada ALTIN demesi gerekiyor.

bu kısmın yanlış anlaşılmasını istemem

selametle

densi

Bilgili Üye
densi boşlukta hiç altın buldunmu? Hiç boş çıkan , herhangi maden mineral çıkmayan boşluk âçtınmı? Arkadaşlarada örnek olsun sizede , hertürlü maden minarel her yerde tespit edilir, icat olmamiş en iyi dedektör çabuktur. İddiası olan varsa bahsini görelim BulursamKader25 Hocam ve ustaları tenzi ederim.
Alt tarafi bir test yaptım sadece bir denemeydi bunu sende yapabilirsin göm bahçene altını üstüne kovayı kapat 24 saat sonra sen bulabilecekmisin bir bak ondan sonra benden hesap sor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...