sahada cubugu birde boyle deneyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

densi

Bilgili Üye
ragıp hocam sadece ne gozlemlediysem onu yazdım fazlasıni eksiğini bilmiyorum saygılar

Ibrhm

Aktif Üye
Çubukçu altının işaretini,boşluğun işaretini her yerde alır kardeşim, hiç bir dedöktör,hiç bir katkılı çubuk , Ustanın elindeki telden üstün değildir.

Ibrhm

Aktif Üye
Bunca zaman çubuk kullandığını anlatıyorsun, öğretin nedir? Bulamıyacağım kanısında isen istediğin yerde ,istediğin zaman. Burada yazan ustaların gözetiminde , adını koy;

densi

Bilgili Üye
Çubukçu altının işaretini,boşluğun işaretini her yerde alır kardeşim, hiç bir dedöktör,hiç bir katkılı çubuk , Ustanın elindeki telden üstün değildir.
Usta değilim ustayım diyerek te ortaya atılmadım eğer bulabiliyorsan işte meydan, meydan yiğit görsün

Ibrhm

Aktif Üye
densi Sonuç: Altının sinyali yok istediğin kadar ara bulamazsın. Bu yazını birkaç kere oku: bulamadım deseydin ayrı, üzerime alındım!! Ha Iddiamın'da Her zaman arkasındayım.

densi

Bilgili Üye
İbrahim
Derdin ne bilmiyorum çözümü bulduysan dağ taş arazi gez
Ama bana bulaşma. xxx

Moderatör tarafında düzenlendi:

Meltun

Bilgili Üye
@Meltun ustam
Kalbini kırdıysam affet yalnız soruların öyle sormuşsunki kendimi hesaba çekilen çocuk gibi hissettim
Çubuk kullanıyorum ama sizin kullandığınız çubuklar dan kullanmıyorum tamamen malzemesini kendim topladığım değişik malzemelerden ürettiğim bir çubuk kullanıyorum ben onlara çubuk demiyorum sağ çubuk adı arabul sol çubuğun adı tarabul sağ çubuk değerli frekansında sol çubuk mineral frekansında
Beyin gücüyle çubukların malzemenin üstüne gitmesi evet ama bu bende olmaz
Miknatislara gelince 3mm 5mm miknatislardan kullandım manyetik alanı olcmedim çünkü benim hedefim boşluk değil sarıkız bu gauss dediğin olayı paylaşım da bulunursan bende öğrenmek isterim
Tekrar özür diliyorum videonu da bekliyorum ustam
Rica ederim yanlış anlaşılma olduğunun farkındayım. Gauss olayı çok geniş kapsamlı ve matematiksel bir kavramdır.Bizimle ilgili olan bölümü mıknatısın merkezinden itibaren ölçülmüş bulunan manyetik alan şiddetidir.Alltaki fotoğraf bu olayı basit olarak açıklamaktadır.Elinizdeki mıknatısların Gauss değerini aldığınız yerden öğrenebilirsiniz.
Ekli dosyayı görüntüle 249212

Nasip34

Bilgili Üye
Her yazilani MUTLAK DOGRU olarak kabul etmeyelim hocam.

İcinde altin olan odanin seklini cubuk cikarir. Sorun su olabilir onlarca sebepten dolayi. Oda orada degil, misal 6 metre kuzeyinde, guneyinde olur.
Oda vardir, amma orada olmayabilir, olabilirde.

Bu memlekette cubuk ustasi o kadar cok degildir. Amma cubuk sahibi cubuk tutan binlerce insan vardir.

Araziye cikinca onlarca altin isareti alan cubukcular, isi ogrenince cubuk bizde calismiyor diye espri yapoyorlar. Arazide en az alinacak sinyal ALTİN sinyalidir. Lakin elinizde bakir, pirinc, kundakli, bentonitli, hazneli, frekansli, enerji verilen cubuklar varsa her yerden altin sinyali gelir.
İnsan dogru olarak sadece kendi dogrusunu kabul ediyor. Bende boyleyim.
Herkes gordugunu anlatiyor, bende.
Herkes tecribesini paylasiyor, bende...
Arazide denenmeyen hicbir tecrubeyi kabul etmiyorum.
Kadirkadir cihaz yapmis onu pazarliyordu.
Onun cihaz da altini bulamiyordu. Bu cihazi satin alanlar var bu sitede. Attilar depoda duruyor. Cihazi altini bulabilir mi? 1000 yerde belki bir sansi olabilir. Bize her arazide mevcut olan altini gosterecek bir cihaz lazim. Bu cihaz piyasada mevcut mu?
Mevcut degil, olmayacak da. Olsada kisitli olacak. Neden? Zira deccale birsey kalmayacal demektir boyle bir cihaz yapilmis olsa.
Kadirkadirin yazdiklarinin dogru.olmasi dogru isler yaptiginin ve dogru yolda oldugununda delili degildir.

Bulun bir mala.marka cihaz.
Size icinde 10 kg. Altin.olan.odayi birebir vermezse bana yazin, elimdeki cubuklari birakayim. Veya tecrubesi olan.
Arazide bu kadar acilan oda var.
Bunlari isaretlerin piri olan kaynak hocamiz gibi hocalar mi buldular..??

Ufffff.
Bazan yazarken daraliyorummm
:))))
Haklısın ustam, biz de arkadaşlarla zamanında 2500 tl ye kadir beyin bu cihazını alanlardanız maalesef. O zamanlar ne site biliriz, ne piyasayı. Atladık aldık cihazı. :) en sonuncusu 2 ay önce olmak üzere 4 ayrı yer açıldı, sonuç hüsran... Valla hocam her duyduğumuzu denedik, kah kendimiz yaptık, kah satın aldık. Çivi, nal çıkartsam sevinicem artık :))) Nasipten öte köy olmaz elbette, derdim büyük paralar değil ama bunca emeğin de ufaktan bir tebessümlü bir karşılığı olaydı da giden zamana vicdanım sızlamasaydı diyorum artık... Selametle... :)

densi

Bilgili Üye
Bunca zaman çubuk kullandığını anlatıyorsun, öğretin nedir? Bulamıyacağım kanısında isen istediğin yerde ,istediğin zaman. Burada yazan ustaların gözetiminde , adını koy;
Ibrhm
Madem meydan okuyorsun işte hodri meydan. Benim bahçemde kendim gömdüğüm benim bulamadığım altını bulacaksın. Sitedeki ustalardan isminde mutabık kaldığımız birini hakem seçecez, buradan bahçeye gidiş geliş masrafları bana ait seninde hakeminde geliş gidiş masrafın yol yeme içme masraflarını karşılamam buna karşılık iddiaya girmek kumardır yani haramdır ben inançlı bir insanım bu haram işe girmem, ama herkesin işi gücü geliri var bir günümüz bu iş üzerine geçecek o yüzden bu yol masrafları ve günlük yevmiye ücreti ödenmek zorunda.Hakeme, sende bende ikibin tl yi işe başlamadan peşin olarak ödeyecez.bin tl kazanan alacak, bin tl hakem alacak.yol vs. masraflar ve günlük yevmiye ücreti böyle ödenecek ve bu iş kumar olmaktan çıkacak.bahçe yarım dönümden biraz fazla 20m*30m. sana altını bulman için yarım saat yetermi?süre koyacağız yarım saatte bilemedin kırkbeş dakikada bitirecez. tek hakkın olacak yarım saat kırkbeş dakika bahçede gez dolaş ama işte buldum burası dediğin an bu iş bitecek.kaybettiysen gösterdiğin yeri kendin kazarsın kazanırsan kazma işi benim.sadece çubuk kullanacaksın dedektör cihaz kabul etmem hakem istediği gibi videoya çekebilir ve sitede yayınlar;ha dersinki benim gösterdiğim yerde altın çıkarsa o zaman ben kaybetmiş olurum o çıkan malda senindir.nasıl teklifim adaletlimi varsa şartların yaz cevap bekliyorum...
şunu da diyebilirsin kaybeden kazananın elini öpsün bunu hakem videoya çeksin burada yayınlasın bunada varım. kaybedersem elini öperim bu benim için zilletdir bütün itibarımı ayaklar altına alırım ondan sonra sitenin üyeliğinden kendimi sildiririm;hayde buyur

Ibrhm

Aktif Üye
densi xxxxx Sen anahtarsın çubuk kapı.

densi

Bilgili Üye
Ibrhm
işte meydan dedin restine rest
lafı başka yere taşıma
şartlarını söyle karşıma çık, xxx

densi

Bilgili Üye
@Ibrhm

Xxxxxx
Xxxxxx

densi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...