Sakarya

Sakaryali544

Yeni Üye
Herkese slm bana yardimci olacak biri lazim benim 100 de 99 net oldum ve mahsen olan makinayla bakildinda yuzde 95 golt gosteren bir yer var ben cok makina getirdim buraya ama hepsi hava civa makima di simdiki getirdim makina gele bakan insan azinin sulari akti ve eski rivayetlere gorede burda rum evi vardi ve benim babannem 105 yasinda yasiyo 4 ay once ruyasinda gormus burda para var kazin oglum dedi ben o gun bu gun cok arastirdim ve anca bi neticeye vardim ama yasal yapmassam yakalatir hem malin gittine hemde iceri girdime yanarim bana bu konuda yasal kazi konusunda yardimci olacak biri varsa numaram sakarya yardiminizi bekliyorum

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Ev temelimi kazılacak :)

Baktıgın makina ne ? İsmi cismi ne?

Bir mahsen içinde biri sana % 90 gold var diyorsa baktığı makinayla!

Yerden iyi bir taş al tam ağzının üstüne yapıştır bir daha!

Son düzenleme:

poseidon2023

Uzman
hiç bir şey 100%99 deyildir golt gösteriyor dedigine göre dedektör tutmuşun kullanan nekadar iyi kullansada ben güvenmem
müzeye gidip resmikazı müracatı yaparsın sana uygulaman gereken purasedürü anlatırlar

Sakaryali544

Yeni Üye
Ya ben fazla yazamadim ama gercekten resmi kazi izni olan birinle daha detayli konusmak lazim

tunay_5454

Bilgili Üye
selamun aleyküm kardeşim sakaryanın hangi ilçesinde bu bahsi gecen yer sorabilirmiyim ?

Ibrahım2

Bilgili Üye
Dedektorun değerli ötmesi yada gold demesi palavra tuğlanın altındaki bileziği bile gormuyo makina kaldıkı mahzenin içini gösterecek kımbılır kaç metre dır bunlara itibar etmeyin makinayla yanı dedektorle sadece sahilde alyans tarlada çapa yapan kadının düşürüp kaybettıgı kupesınden başka birşey bulamazsın dağda bayırda mal buldum diyen adamın anlını karışlarım bu işlerde çubuk dan başka bısey tanımam ben gerisi palavra.kardeş evdeki mala gelince eğer varsa birşey büyük bir ihtimal osmanlı parası çıkar içinde tek tük rum parası olur ama ağırlık osmanlı parası çıkar osmanlı parasının da satışı serbet hiçbir yasadışı bışeyı yok rahat ol rast gelsın