şakülle bakılan yer

The Thing

C*
Süper Moderatör
yok ustam gündüz gözüyle keşif yaptım etrafta insanlar var kır bayır kimi piknik yapıyor kimi içmeye gelmiş mahallenin yanı olduğundan çubukla bakamadım görsel baktım işaret filan varmı diye
Ok anladım.İftar saatiydi galiba...

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Harhangi bir işaret yokmu ustam. Konum olarak güzel yer. Selametle kal

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Birde bu şahkul yada çubuğun eleyemediği bazı mineralleri uydu programida degerli metal algılıyor bilgin olsun.

sandalci14

Operatör
Ustam 2. Paylasimin 3.resminde mantar seklinde bir kaya var isaret olarak onun alti dere taraflari magara ve oyuklarla dolu ama bariz hicbir isaret yok.o alan cok dik oldugundan inemedim ayakkabilardan.gecekondulara cok yakin onune gelen biyerleri eselemis.kayalardada bariz bir isaret yok daga once 1mt yuksek 2 mt genis bir kayanin ustunde cerceve icine alinmis 5 harfli bir kabartma yazi vardi okunmuyordu sonbaharda gitmistim.daha sonra suyla gider islar kururken cekerim harfler ortaya cikar diye su alip gittim butun kayalarin uzeru yosun baglamis ne kayanin yerini ne yaziyi bulamadim.velhasil kayalarla cok oynanmis traslanmis ama net isaret goremedimyagmurlar dinmedi daha detayli gezecegim kismetse.

Teslaburda

Member
Sandalcı 14 arkadaşım alttan yukarı doğru 4. resimde asagıda ucgen seklinde su görülüyor o bölgeye özellikle yoğunlasmanı istiyorum.bu konuyla alakalı işten iyianlayan ustalardan yardım alırsan yararına olur İnşALLAH Rabbim gönlüne göre verir.kalbini daima temiz tut gelin ata binmiş ya nasip demiş.....

sandalci14

Operatör
meltun usta fotoları netleştirdiğin için teşekkürler. tesla uta işaretlediğin yerlerde kayalar mağaralar filan varda çok fazla eşelenmiş değerli verdiğine göre ya bulamadılar yada yanlış yerlerde uğraşmışlar.gecekondu bölgesi.pek şikayet eden olmuyormuş ama yinede orada oturan arkadaşlarım çalışmaya çekiniyor gündüz.mağaraların bir kısmı doğal oyuk gibi bir kısmı eskiden açılmış bir kısmıda kapalı fakat oyuklar var tilki geçiti giibi içeri girilmiyor diyorlar onlarında doğal olma ihtimali var orda baya gezmem lazım yağmurlar dinince yer çok dik çamurda gezilmiyor.