Samanlıkta yüzük Yardım

Fmd

Yeni Üye
Mrb samanlığa dusurdugum yuzugumu nasıl bulabilirim ?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldiniz Merhaba Cubuk ustası lazim size boşluk varsa onuda tespit etmiş olursunuz. yüzüğün değeri varsa maddi manevi cihaz alın arazide'de işinize yarar .

odin

Editör
dedektor ile bulabilirsin.

Apollon01

Moderatör
Moderatör
ben 2 defa kaybettim çubukla buldum ama 3, cüde nerde kaybettim bilemedim yüzük gitti maalesef, kaybettiğin yer belliyse çubukla bulmak kolay usta

Fmd

Yeni Üye
Yerini biliyorum 5 yıl önce düşürdüm saman balyalarinin arasına baya bı aradım bulamadım çubuk kullanmayı bilmiyorum manevi değeri var maddi çok bişey etmez 500 TL filan peki cihaz hangi cihazı tavsiye edersiniz

sepetkaya

Editör
Hoşgeldiniz Merhaba Cubuk ustası lazim size boşluk varsa onuda tespit etmiş olursunuz. yüzüğün değeri varsa maddi manevi cihaz alın arazide'de işinize yarar .
Ustam resmen araziye teşvik etmişsin arkadaşı bravoo..

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Mrb samanlığa dusurdugum yuzugumu nasıl bulabilirim ?
hoş geldiniz
define işleriyle uğraşmıyorsanız emanet bir küçük başlıklı dedektör alın getirip arayın
marka model önemli değil yüzeysel olduğu için bulacağınıza eminim

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Yuseysel olacagi icin kucuk bi dedektor yani tek tekcilik icin dedigimiz cihaz fazlasiyla isinizi gorur..cevrenizde bu islerle ugrasanlar varsa mutlaka yardimci olurlar.oda olmazsa ustalarimizin dedigi gibi cubukta cok rahatlikla is gorur

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tarlaya yaymadığınız hayvanlardan biriken gübreye de dedektör tut.girdi çıktı olabilir.

dersu

Bilgili Üye
Benim forumda gördüğüm en ilginç konu. Eğer o samanlar 5 yıl önceki samanlarsa isiniz kolay, samanlıkta sirkülasyon varsa veterinere müracaat gerekir.