Sanırım yüzyılın en büyük gomusunu buldum?? Acil yardım!!!

Sycopat

Yeni Üye
O yarığa girdik yaklaşık 30 metre ilerliyor sadece ilk 5 metrelik kısma baktık bizim cekincemiz tilsim ya da 3 harfliler böyle bir durum başımıza gelir mi?

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Öncelikle her türlü tehlikeye karşı önlem alarak ilerlemek lazım. Bir dağcının,bir dalgıcın,bir madencinin ve bir avcının işini yaparken kullandığı teçhizat,tedbirler ve tecrübesiyle

smallmafia

Yeni Üye
Burası kesinlikle eşkiya bölgesi müthiş tılsımlar ve tuzaklar vardır. Çözmesi çok zordur. Bir çok suret ve işaret var fotoğraflar çok yetersiz. Ve sahte işaret olduğunu da düşünüyorum eşkiya işi kafa karıştırmak için.

Smokin

Moderatör
Moderatör
Burası gerçekten de çok güzel biryer . Lakin çokta koruyucusu var. Ve burası için bir yığın söz söylenir lakin senin yada sizin ilk önce yapmanız gereken detaylı bir çalışma yapmak. Her tarafı en ince noktasına kadar cekmelisiniz. Yakın, uzak, etrafı ve yönleri belirterek resimleyip forumda paylasirsaniz işte o zaman bir yere varilabilir . Öbür türlü işiniz şansa kalır . Onun sonucunu allah cc bilir .
Selametle

Pscyhe

Engellendi
valla ben net bir işçilik işaret goremedim. kurt yılan kafası bunlarda yok. videoya bakmadım son umut o yarın bakacam ama şu anki resimlerle şu barsor bu varır demem hata olur.. birde resimleme olayınız oluraa bir daha yakın çekimlerinide ekleyin net olarak görelim bişey varmı diye bakalım

onem

Yeni Üye
Cok ilginc tek biir acidan sanki 5 tane suret goruyorum . Belkide benim hayal gucumdur.

SUSMUŞ35

Member
videonun 1:12 saniyesinde nişler var iki tane bence ilk ordan başla diğer işaretler daire hariç net değil doğal olabilir nişlerin ortasından boşluk bak kolay gelsin

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vallaha yüzyılın doğal oluşumları gibi geldi bana

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhaba konuyu paylaşan arkadaşım yada yorumlayan sevgili dostlarım.. Şimdi bu kayalar herşeye benzetilebilinir..Kapak yüz vs vs ... doğada okadar geziyorum ki herkesin kapak diyebileceği şeylerin imkansız ötesi olacağını yanına gidince anlarsınız..
kaya falçılığı yapacaksakta bende çizerim.

[url=https://hizliresim.com/jWbmZW]
[/URL]

LabarNa

Bilgili Üye
merhaba konuyu paylaşan arkadaşım yada yorumlayan sevgili dostlarım.. Şimdi bu kayalar herşeye benzetilebilinir..Kapak yüz vs vs ... doğada okadar geziyorum ki herkesin kapak diyebileceği şeylerin imkansız ötesi olacağını yanına gidince anlarsınız..
kaya falçılığı yapacaksakta bende çizerim.

[url=https://hizliresim.com/jWbmZW]
[/URL]
valla ben net bir işçilik işaret goremedim. kurt yılan kafası bunlarda yok. videoya bakmadım son umut o yarın bakacam ama şu anki resimlerle şu barsor bu varır demem hata olur.. birde resimleme olayınız oluraa bir daha yakın çekimlerinide ekleyin net olarak görelim bişey varmı diye bakalım
Değerli Arkadaşlarımıza ve üstadlara katılıyorum

LabarNa

Bilgili Üye
Alanında uzman arkeolog da olsa buradan birşey çıkartacağı kanaatinde değilim