Sanırım yüzyılın en büyük gomusunu buldum?? Acil yardım!!!

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
30 m llik magaraya bısey demem ama dıger ısaret dedıklerınızın hepsi dogal bu sekılde magara varsa etrafta mutlaka vardır bıseyler ama burda degıl

saftilki

Moderatör
Moderatör
eşkıya işte kim bilir nerden girip çıkıyordu, burda kasa gömü falan aramayın, kapıyı bulman lazım, 1. resmin sağ üst tarafı gibi yerlere dikkat,
her ne kadar kaybolsada halen belirgin patika olabilir, üstten aşağı merdivenle inilen bir mahzen'e benziyor, sel felaketi gibi faktörleri onlar hesabetmiştir,

earth ile eski tarihli görüntülere iyi bak,
not: earth da dağın derenin yapıları aldatıcı olur, kiminde dağı birhayli yayar dağıtır kimi tarihlerde toplar, sizde bunları hesaba katın, patika türü kayda değer bişiler bulmaya bak,

biraz yükseğe çık otur kafanı dinle coğrafyayı okumaya çalış, ben o dönemde eşkıya olsaydım napardım,

kızılelma1

Moderatör
Moderatör
merhaba
bir kaç şey bende yazayım istedim eşkiya tılsım vs bunlar bir biri ile bağdaşmayan cümleler tılsım bizansın son dönemleri ve osmanlıda vardır sadece fazlasını aramayın burası doğal oluşum
lakin
burası dar bir kanyon ve çok güzel bir su yapısı var mağarayı iyi incelemek gerekli
su güç kudret hakimiyet ve zenginliktir.buraya hakim olan saydıklarımdır. kanyonun üstündeki düzlükleri araştırın bu suya inen illaki tüneller vardır. yer altı şehri olabilir

smallmafia

Yeni Üye
3 metrelik kurt demişsiniz onları yükleseniz kafalarda soru işareti kalmayacaktır Eminim

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yakin geçmiş bir konu.bu anlatiminla burada sadece magara onemli.hareketli sularin oldugu noktalarda hic bir seklin insan eliyle yapildigina inanc getirerek yonlendirme yapamam.selale ve magara hep ikilidir.magaraya devam.

harun0606

Aktif Üye
eşkiya işi zor yerler dikkatli ol tuzak tılsım var

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

Nil

Engellendi
bence 100 yılın definesi değil 100 yılın yanılgısı, tamamen doğal oluşumlar

Balkır

Member
Herkes olayla ilgili yorum yapmış fikir beyan etmiş de benim asıl kafama takılan mesele balıklar. O kadar gittiniz balık alabilidniz mi hocam?