Saygı değer ustalarim bugün son kontrol yapıldı kapının üstünden gireceğim sizce

ragıp

Uzman
kerem6007
bak gözüm,
şuan yazıştığın kişi
bu işlerin ehli,
ustanın söylediklerine kulak ver.
aynı yere git. Brkcll ustanın dediği gibi
orada düşün, biraz kurcala, çam yapraklarını hafif temizle

her kişinin söylediğine kulak vereceksin
işin ehlinin söylediğini dikkate alacaksın
dikkatli ve akıllı ol

kerem6007

Aktif Üye
kerem6007
bak gözüm,
şuan yazıştığın kişi
bu işlerin ehli,
ustanın söylediklerine kulak ver.
aynı yere git. Brkcll ustanın dediği gibi
orada düşün, biraz kurcala, çam yapraklarını hafif temizle

her kişinin söylediğine kulak vereceksin
işin ehlinin söylediğini dikkate alacaksın
dikkatli ve akıllı ol
Ustaların gülü ehli oldu için ustami soru yağmuruna tutuyorum nie boşa kürek sallamak için nokta atışı yapıyor ustam bir saate indiriyor ben kaç aydır kafa yoruyirum ama biliyorsunuz ustam

ragıp

Uzman
kerem6007
üst kısımda, kapının üzerinde ölçüm yaptınız mı?
koridoru, mezar odalarını işaretlediniz mi?
işaretlenmiş haliyle varsa bir fotoğrafını görsek

mayhem

Co Admin
Co Admin
ALLAH aşkına arkadaşlar konu nerelere gelmiş ilginç bir durum almış ilk açıldığında bu konu detaylıca yorum yapıldı konunuzu nereye götürme çabasındasınız kerem6007 ortakmı arıyorsun yeri satma çabasındamısın yeri burası değil yada ben yanlışmı anlıyorum okuyor görüyorum ?

kerem6007

Aktif Üye
ALLAH aşkına arkadaşlar konu nerelere gelmiş ilginç bir durum almış ilk açıldığında bu konu detaylıca yorum yapıldı konunuzu nereye götürme çabasındasınız kerem6007 ortakmı arıyorsun yeri satma çabasındamısın yeri burası değil yada ben yanlışmı anlıyorum okuyor görüyorum ?
Yeri satmaya kalksam 3 ay önce yapardım burda saydım sevdim ustalarim var onlara fikir alışverişi yapmak yer satmaya kalkmaksa oke satıyorum konu açığa kavuştu herkes yüzden gir dedi ama imkansızlık tan birde yüz tarafı yola yakın olduğundan girilemedi üsten boşluk baktım kapının oradan girmek nasıl olur die ystalarima paylaştım konuyu yer satmaya kalksam yerlerimi değerlerini Ragıp ustam biliyor az çok da beni tanıyor öyle biri olmadimi az çok

mayhem

Co Admin
Co Admin
ilginç oysaki arkadaşlar neler yapacağını yazmışlar gereken belli arkadaşları yanına alıpta ne yapıcan anlamadım hadi imkan yok hayat şartları zor yanında arkadaşın dostun yokmu burda 2 gün veya 2 yıldır tanısan ne olur nasıl güvenebiliyorsun şaşıyorum sonuçta içini bilemem kimse bilemez fikir alış verişi yaparken biraz daha dikkat edersen yanlış anlamalara taviz vermemiş olursun kerem.

kerem6007

Aktif Üye
ilginç oysaki arkadaşlar neler yapacağını yazmışlar gereken belli arkadaşları yanına alıpta ne yapıcan anlamadım hadi imkan yok hayat şartları zor yanında arkadaşın dostun yokmu burda 2 gün veya 2 yıldır tanısan ne olur nasıl güvenebiliyorsun şaşıyorum sonuçta içini bilemem kimse bilemez fikir alış verişi yaparken biraz daha dikkat edersen yanlış anlamalara taviz vermemiş olursun kerem.
İşte ustam olay bu kimseye guvenmem mevkii bilmediğiniz için hak veriyorum size ama üst tarafı kapının tarla sakın o yüzden kapının oradan deilde üsten girsem die söyledim burda hiç bir sözümde ortak lik satmakla alakalı bir cümle varsa özür dilerim ama yok benim Burda sevdiğim saydığım ustalarim var insan bu iki günlük insan sana canını verir ama 20 senedir tanıdın insan dolandirir insan bu işte bu yüzden ortagimda yok ben cikafamiyorsam kalsın yer duruyor nasılsa konu dagilmassa başka yerlere cekilmesse sevinirim ustalarimdan usten girsem nolur fikirlerinizi bekliyorum

mayhem

Co Admin
Co Admin
konu dağılmadı sıkıntı yok eski konundan devam etseydin iyiydi orda çok yorum almıştın benimde yorumum var konunda burayla alakalı rıskın bol olsun kerem.

ragıp

Uzman
konu dağılmadı sıkıntı yok eski konundan devam etseydin iyiydi orda çok yorum almıştın benimde yorumum var konunda burayla alakalı rıskın bol olsun kerem.
üstadım, pardon
sıkıntı yok
Kerem bizim kardeşimiz
bu gün yeni ölçümler yaptırdı
onların neticeleri hakkında yazmıştım
Kerem, kardeşimiz
kendi işini kendisi yapmaya çalışıyor
tek çalışıyor:)
birazda meraklı, heycanlı,

allah muaffak edecek inşallah
çok çok güzel bir kaç mekanı var

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
kerem kapının tam karşısına geç al eline bir RPG-7 ya Allah Bismillah de sonrası Allah Kerim. :)