Saygı değer ustalarim bugün son kontrol yapıldı kapının üstünden gireceğim sizce

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
@kerem6007 ustam senin için hazırladım bu resmi. Sence senin yer bunlardan hangisine daha çok benziyor ona göre kapının ebatını ve kalınlığını sen tahmin et.Belki ufakta olsa bir yardımımız dokunur diye paylaştım. Bence bir kez da hiltiyi sal ama 2 metre sal 50 cm değil.

Ekli dosyayı görüntüle 136264

kerem6007

Aktif Üye
@kerem6007 ustam senin için hazırladım bu resmi. Sence senin yer bunlardan hangisine daha çok benziyor ona göre kapının ebatını ve kalınlığını sen tahmin et.Belki ufakta olsa bir yardımımız dokunur diye paylaştım. Bence bir kez da hiltiyi sal ama 2 metre sal 50 cm değil.

Ekli dosyayı görüntüle 136264
ustam birinci resmine benziyor üsten cubuklan olcum yapdım dün 6 metre uzunluk 2 metre genişlik iki metre derinlik verdi ustam hilti diyorsunuz yokla yakın o yüzden üst daha mantıklı geldi üsten girmeye karar verdik ama ilk resimdeki gibi üstü kalın deil tarla

ölmezada

Aktif Üye
kerem6007
bahsettiğin kapının fotoğrafını paylaşırmısın. geçmiş konularınla bağlantılı sanırım bu konun, diğer konularını inceleme vaktim olmadı. bahsettiğin kapının fotosunu paylaşırsan güzel olur. Allah işini rast getirsin.

AyazEfe

Aktif Üye
kerem6007 baslamak bitirmenin yarisidir. Zaman imkan varsa herseyi yapmani isterim olmasi gereken budur.
Sen bizden hep bir adim ondesin fikrin ustten girmekse gir umarim sonuc cikar baska cozum aramayiz. Soylenecek soz kalmamis 1mt ulasamazsanis genis acin rahat calisirsiniz.

kerem6007

Aktif Üye
@kerem6007 baslamak bitirmenin yarisidir. Zaman imkan varsa herseyi yapmani isterim olmasi gereken budur.
Sen bizden hep bir adim ondesin fikrin ustten girmekse gir umarim sonuc cikar baska cozum aramayiz. Soylenecek soz kalmamis 1mt ulasamazsanis genis acin rahat calisirsiniz.
ustam üsten 6 metre kolidor 2 metre genişlik 2 mertre derinlik verdi cubuk ölçümüde

AyazEfe

Aktif Üye
2 mt basit is ama asagida nasil bir yapi var bilmiorum umarim kaya ince tabakadan yapilmistir aksi halde en az 3 gun surer komple kaya cikarsa

kerem6007

Aktif Üye
Burayı takip ediyorum neler yapacaklar merakla izliyorum
hattaya bi manikeder olmassa haftaya inş ustam benimde merakım gidecek bişey cıkarsa sonuç alındı diyeceğim sevdigim bir ustama görüntüler canlı canlı sıcak sıcak gönderecem

kerem6007

Aktif Üye
2 mt basit is ama asagida nasil bir yapi var bilmiorum umarim kaya ince tabakadan yapilmistir aksi halde en az 3 gun surer komple kaya cikarsa
ustam dün kapı üstü catıyı riske girmeden tasına bakayım dedim sertmi zamannda su kayayı kolay işlem yapılcak hale getirmiş inş toprak altı kayada ince tabaka die umuyomur ustam yoksa hiltiyle girişiriz üst müsait

SelçuK

DogacıyıZ
Brkcll usta gerekeni söylemiş kontrol et

kabakburgiba

Operatör
bu kadar uğraşacağına al bi emanet veya kiralık karot 100 tl ye kiralıyorlar.20 dk da del sal yılanı içeri seyret çep ten be kardeşim.inşallah boş çıkmazzz.en kral aletlerle bakılıpta boş çıkanları da biliyoruz.gelen olursada ağaç ekecem dersin.