Saygi Sevgi Anlayiş

16tolga16

Aktif Üye
BulursamKader25 Sayin Ustam bu tur konularda konu amacindan sapmaya basladiğinda,şahislar birbirini sucladiginda,biri ben daha iyiyim diğeri hayir ben senden daha iyiyim diye gurur yapıp birbirlerini kırdiğinda buraya katilan yeni uyelerimiz burayi gorduğunde onlarda emin olun istedigini alamadiginda veya kendisine karşi cikildiginda bu tur hos olmayan cumleler kurarak bu guzide sitenin amacina ters olan durumlar ortaya cikacaktir.Arkadaşlatdan biri bilgili diğeri kidemli böyle olmamali.Bilgi ucu bucagi olmayan engin bir derya.Her insanin bakis acisida birbirinden farkli olabilir hele birde konu inanç noktasinda farkliliklar ortaya cikartip abuk sabuk cumleler kurulmaya baslayinca tartismaua giren arkadaslar ister istemez bir vebal altina giriyorlar.Bu da hiç hoş olmuoyor.Sizden istiramım bu tur olumsuz sonuca goturmeyen tartismalari baslamadan sonlandirmaniz yonunde olacaktir.Saygılarımla..

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Haklisin kardasim,

Bu mesele ile alakali kurallar site kurallari icinde yazilidir. Hepimiz uymak mecburiyetindeyiz.

Maalesef gec gordum. Gorunce de konuyu hemen kapattim. Kardaslarimizin birbiri ile tartismasina gonlumuz razi degildir.
Bu site guzel bir sitedir. Boylede devam edecektir insallah.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
eyvallah mübarek
kimsenin kalbi kırılmsın inşallah

Azrad

Engellendi
Haklisin kardasim,

Bu mesele ile alakali kurallar site kurallari icinde yazilidir. Hepimiz uymak mecburiyetindeyiz.

Maalesef gec gordum. Gorunce de konuyu hemen kapattim. Kardaslarimizin birbiri ile tartismasina gonlumuz razi degildir.
Bu site guzel bir sitedir. Boylede devam edecektir insallah.
Siz sorgusuz sualsiz bizi suçlu gördünüz bu iş is değildir.Hakkin izinden gidin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Siz sorgusuz sualsiz bizi suçlu gördünüz bu iş is değildir.Hakkin izinden gidin
Kardasim yazdiklarimi okumamisiniz.
Ben kim hakli kim haksiza bakmadim.
Muhataplariniza sorsam onlarda biz hakliyiz derler. Haksiz olan kimse yok zaten alemde.
Hakli da olsaniz bu hakliliginiz tartisma hakkini vermez. Kurallar belli.
Yazdiklarinizin hepsine %100 katilsam dahi sonuc budur; tartismaya katilamayiz, tartismayacagiz. Bu sitede tartisma yok.
Baska sitelerde varsa, bizi baglamiyor.
Bu sitede kimsw yartismayacak,
İster hakli olsun isterse haksiz olsun.
Bunu anlamanizi istirham ederim, konuyu da daha fazla uzatmayalim insallah.

Azrad

Engellendi
Kardasim yazdiklarimi okumamisiniz.
Ben kim hakli kim haksiza bakmadim.
Muhataplariniza sorsam onlarda biz hakliyiz derler. Haksiz olan kimse yok zaten alemde.
Hakli da olsaniz bu hakliliginiz tartisma hakkini vermez. Kurallar belli.
Yazdiklarinizin hepsine %100 katilsam dahi sonuc budur; tartismaya katilamayiz, tartismayacagiz. Bu sitede tartisma yok.
Baska sitelerde varsa, bizi baglamiyor.
Bu sitede kimsw yartismayacak,
İster hakli olsun isterse haksiz olsun.
Bunu anlamanizi istirham ederim, konuyu da daha fazla uzatmayalim insallah.
Ustam hiç uzatırmıyım benden büyüksünüz çok güzel bilgiler tecrübeler paylaşıyorsunuz.Diğer mod ustalarimiz da öyle.
Mevla Hak yoldan ayırmasın.Bütün ustalarimiza faydamız dokunsun inşallah.

Kafkaslı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Azrad kurbanım bazen susmak en hayırlı olandır nefis böyle bir şey
en güzel insan haklıda olsa susmayı bilen ve fevri davranmayandır bence senin kalbin güzel o kalbi heba etme allah yardımcın olur inşallah

Azrad

Engellendi
Azrad kurbanım bazen susmak en hayırlı olandır nefis böyle bir şey
en güzel insan haklıda olsa susmayı bilen ve fevri davranmayandır bence senin kalbin güzel o kalbi heba etme allah yardımcın olur inşallah
Ustam ben başlatmadım konuyu tamamen okuyun ben çözdük çe anlattikça palavra demeye başladı bir grup ben de hak adamıyım peygamber Efendimiz hakkı biliPte susan dilsiz şeytandir buyuruyor ben Dilsiz şeytan olamam.
Katılmıyorum demediler deseler ses etmem.Palavra dediler sen dolandırıcı sin diye ima ettiler bu nedir ?

Son düzenleme:

Araga

Member
Azrad Ustam benim yüzümden oldu herşey.
Öncelikle senden özür diliyorum.
Hakkını Helal Et.
Eğer ki o konuyu açmış olmasaydım bunlar yaşanmazdı.
Tekrardan konuyu açtığım için hepinizden Özür dilerim.
Affediniz..
Saygılarımla. ..

TANRIDAGI

Engellendi
BulursamKader25 ustadim benim acimdan mevzu kapanmistir. kisiler olumsuz baktigi konularda isim kullanmadan kendi fikirlerini beyan ederse zaten hicbir zaman sorun cikmaz. kimsenin dogrulari evrensel degildir, kendi dogrularidir. direkt olarak isim kullanarak ithamdda bulunulur ve uslupsuzca hitap edilirse karsi tarafada soz hakki dogar. Azrad bu mevzuyu dahada uzatmaya gerek yok. bosu bosuna aba altindan sopa gostermeyede gerek yok. ne sen beni tanirsin nede ben seni tanirim. allah ikimizinde yolunu acik etsin. sergiledigimiz cocukca davranistan dolayi kendi adima rahatsizlik verdigimiz site uyeleri hakkini helal etsin. selametle...

Azrad

Engellendi
Azrad Ustam benim yüzümden oldu herşey.
Öncelikle senden özür diliyorum.
Hakkını Helal Et.
Eğer ki o konuyu açmış olmasaydım bunlar yaşanmazdı.
Tekrardan konuyu açtığım için hepinizden Özür dilerim.
Affediniz..
Saygılarımla. ..
Helal olsun ustam ne demek forumdan ayrılma güzel bilgiler var benim konuları da oku.Boşluk çubuk konusunda.Birde kan dökülerek tılsımlanmış yerde ki parayi dine uygun dahi bozup alsan o para Hayır etmez kanlı paradir.Bilgin olsun