SEDEGOR Gardaşımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Metalicvoice

Operatör
Hoşumuza gitmese dahi Sokakta, Çay bahçesinde veya işte çok kötü laflar duyabiliyoruz. Uyarı yapılarak mazur görülebilir....

Sedegor ustanın foruma kattıkları forumdan götürdüklerine kıyasla çok çok önde idi...

Anlaşılan yönetim açısından konu adalet ile ilgili... yeni bir üye için atılma sebepleri ne ise sedegor usta için de geçerlidir. Eğer geri dönecekse ki isterim, benzer sebeplerden banlananlar da gelebilmeli...

Tabi bir de ustanın yönünden düşünelim gelir mi... ?

AmoRe

Aktif Üye
Hoşumuza gitmese dahi Sokakta, Çay bahçesinde veya işte çok kötü laflar duyabiliyoruz. Uyarı yapılarak mazur görülebilir....

Sedegor ustanın foruma kattıkları forumdan götürdüklerine kıyasla çok çok önde idi...

Anlaşılan yönetim açısından konu adalet ile ilgili... yeni bir üye için atılma sebepleri ne ise sedegor usta için de geçerlidir. Eğer geri dönecekse ki isterim, benzer sebeplerden banlananlar da gelebilmeli...

Tabi bir de ustanın yönünden düşünelim gelir mi... ?
Devlet bile af çıkarabiliyorken katilleri bile sokaklara salabiliyorken olan herneyse şuncacık şeyler yüzünden kalp kırmak niye @Koray Kor @Mayhem artık barışma zamanı beraberlik zamanı gelmedimi şu giden ustalarımızı geri kazanalım biraz affetmeye mailiniz olsun erdemdir malum affetmek...

Metalicvoice

Operatör
Kart uygulaması gibi olsa mesala:

Sözlü uyarı
Sarı
İki sarıdan kırmızı
Direk Kırmızı :)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Kart uygulaması gibi olsa mesala:

Sözlü uyarı
Sarı
İki sarıdan kırmızı
Direk Kırmızı :)
nicedir görüyorum bu sitede kim nedir necidir.
yönetime de hak vermek gerek bazen.
dediğin sistem olsa idi, söz konusu şahıs taa geçen yıllarda süresiz sahalardan men cezası alırdı.
Ademoğlu hep kendi çıkar açısı ile bakmayı istiyor.
siz bakmayın buradaki güzellemelere,
Yönetimi eleştiren bizler, yönetimde görev alsak, onlar kadar sabırlı olur muyuz? Muamma?
bakış açısını değişmek gerek bazen..

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Bilgili ve tecrübeli kişilerin çok ihtiyacı olur, bu tür definecilik le ilgili sitelerde. Değerleri zamanla anlaşılıp, yokluğu hissedilir.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
hakkında hayırlısı değişik bilgilere sahip arkadaştı beni bilen bilir kimse ile kötü olmam bozuşmam laf atıp kavga etmem okurum bana yarayanını alırım yaramayanı es gecerim..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Selam arkadaşlar bu forumda ceza en son akla gelendir bunu bilen cogu arkadaş yeri geldimi sınırları zorlar bizim şahsi bir uyeye firsatcilik yapip ceza verme gibi bir cabamiz yok islemi yapan benim cogu zaman bana denk geliyor sevmedigim bir is olmasina ragmen bende bir sikinti var ozaman yonetimde bu durumlar tartisilir ban gerekli olsa bile islem yapilmaz yonetimde cogunluk neder ben ona bakarim keyfi islem olmaz sedegor ve daha ne ustalarimiz bunu iyi bilir vardiki bir durum uygulandi . Genel olarak ceza alan nicleri aca bilirmiyiz bakalim tek kisi icin yada ozel bir islem olmaz bu durumu bilen ve hala bekleyen arkadaslara ayip degil cook buyuk ayip etmis oluruz kimse yonetime kizmasin agir bile isliyor ban olaylarinda . Biz her zaman kazanma taraftariyiz arti eksi olarak uyeleri kabullenmesini bilen bir site ve uye kitlesine sahibiz bunu her uye biliyor diye düşünüyorum .

Turko

Uzman
Bu durum affetmek yada af etmemek ile alakalı bir durum değil. üyeyi sevip sevmemek ile de alakalı değil. Bu site ve yönetim böyle bir güdüye sahip zihniyet ile hizmet vermiyor. Bu durumu basit ve yalın düşünün hata yapıldı ve ceza uygulandı. Ceza alan üye nın haklı olup olmaması yaşanan ları malesef göz ardı edilmesine yeterli olmuyor. Bu yüzden yönetimde söz hakkı olan diğer abilerimiz ile aynı görüşteyiz. Cezanın kaldırılması söz konusu değil. Nizam ve düzen her daim kurallar silsilesi içersinde sarsılmaz bir bütündür. Ve eklemek istiyorum sevdiğimiz görüşlerine kıymet verdiğimiz varlığı önemli olan ustalarımız daha dikkatli ve özenli olmak mecburiyetindedir.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Saygıdeğer site sakinleri arkadaslar burdaki sorun ahmet mehmet olmasi değil yapilan bir yanlişin ard arda bilerek tekrarlanmasidir..ortada açik olarak küfür vardir ve ayni konu icindr uyarilmaya rağmen tekrarlanmiştir..ustamizin uslubu belli zaten bende severim sayarim ama son zamanlardaki konularina bakarsaniz hakarete varan yazişmalar var.bilgin ne olursa olsun kimseye hakaret etmek hakkina sahip değilsin..eğerki bu sekilde bisey olmasaydi nerde hak hukuk herkez saysin sövsün olayina dönerdi...buda bu ortama yakişmazdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...