SEDEGOR Gardaşımm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Nikea

Aktif Üye
Bu siteye üyeliğim daha yenidir ama eskilerden beri takip ederim,
Master nicki vardı sonra hesaplar birleştirildi sedegor gardaşım abim bilirim kendisi bilmez beni,
platoniklerdenim Örnek alırım kendi konularını her yorumunu dikkatlice okurdum

Şimdi ki banı kalıcımı yoksa tatil niyetli banmı bilmek istediğimden açtım konuyu gardaşlarım.
@mayhem

oguzkagan

Bilgili Üye
Sedegor ustanın durumunu merak edenlerdenim ben de herkesin bir mizacı vardır herkesin üslubu farklıdır kendisine has bir üslubu olan bu siteye zenginlik katan birisidir umarım engeli kaldırılır yorumlarını tez zamanda tekrar görürüz.

Tastan

Editör
Akıbetini bizde merak ederiz umarım aydınlatıcı bir bilgi alabiliriz.?

mayhem

Co Admin
Co Admin
Kalici kendi gemisini yakan kaptan diyelim. Gelirse hoşgeldin deriz farkli bir nicle evet tarzindan dolayi sikintilar yasayan biri iyisiyle kotusuyle sinir asildi sebep budur kaldiki herkez hata yapar yanlis yapar yoluna devam eder herkez kabullenmeli bazen eyvallah diye bilmeli sonuclara sonucta herkez kendine yapar kimse kimseye birsey yapmaz .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yigido yigido radara çok fazla yakalandı
Trafik cezaları çoğaldı demek
Umarım bir af çıkar diyecem ama sanırım ümit yok
Bir türlü firene basmayı öğrenemedi
Aksine firen pedalını sokup oryada ekstradan bir turbo
Gaz pedalı takan başı dik adam
Sana selam olsun

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Gelir gelir duramaz o.

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kul hakkı denilen birşey vardır ki kimse inkar edemez
şayet temelli gittiyse konu açamasa bile son bir elveda mesajı olmalıydı
nik değiştirip gelse ki ne olacak ben sedegorum dedikten sonra
herkesi olduğu gibi kabullenmek lazım söz konusu eski bir üye ise
savunduğu siyaset ve dünya görüşü bana uymaz ama dobralığı ve cesareti tartışılmazdır
gelmese ne olur ?
bişey olmaz elbet kervan yine yol alır ama baş köşede gözler yine onu arar
bana sorarsanız cezası her neyse çeksin ama yine de aynı nikle gelsin
tavsiye bu garibin takdir yönetimin.

AmoRe

Aktif Üye
ben bu başlığı okuduğuma çok üzüldüm bu site için sedegorun kaybı çok büyük olur herkez hata yapar madem affetmekte yönetimin erdemi olmalı sedegorun bu site için yaptıkları ortadayken nikinin banlamasına çok üzüldüm şahsım adına yönetimden bunun tekrar gözden geçirilmesini rica ediyorum.selamlar

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Ateşli ve hararetli konularla
açtığı her konuyla
Gündemde olan dik duruşu ve kendi bildiği çizginin dogrultusundan sapmayan
define sohbeti yönetimine karşı bu duruşu
Defalarca uyarı yapılıp geçici cezai işlemler uygulansada
Bilinsinki o SeDeGoR çoğunluk onu öyle kabul edip öyle seviyor
Taktir elbetteki yönetimin şeriatın kestiği parmak acımaz
Lakin bir istisna olabilir mi ?
Gözden geçirilmesi rica olunur saygılar ...

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Üslup olarak çok alışamadığım, fazla iletişimim olmadığı bi ustamızdı. Ama ben bi zararını görmedim nevi şahsına münhasır bi arkadaşdı ezber bozan bi yaklaşımı vardı, Renkli aktif ve buranın eskilerinden olması göz önünde bulundurulup site yönetiminin ceza konusunu tekrar gözden geçirmesini bende tavsiye ederim....

AmoRe

Aktif Üye
Ateşli ve hararetli konularla
açtığı her konuyla
Gündemde olan dik duruşu ve kendi bildiği çizginin dogrultusundan sapmayan
define sohbeti yönetimine karşı bu duruşu
Defalarca uyarı yapılıp geçici cezai işlemler uygulansada
Bilinsinki o SeDeGoR çoğunluk onu öyle kabul edip öyle seviyor
Taktir elbetteki yönetimin şeriatın kestiği parmak acımaz
Lakin bir istisna olabilir mi ?
Gözden geçirilmesi rica olunur saygılar ...
Bu alemde ismi geçen saygı gören kişi sayısı çok az veysel e de aynısı yapıldı bu yönetim tarafından onunda arkasında oldum ama buraya değer katan yönetimdeki arkadaşlar kadar sayabileceğim 5-10 tane çok bilgili yönetim dışından arkadaşlardır.ben dah,il çoğumuz bilgili değildik buraya geldik edindiklerimizi burda bu arkadaşlardan edindik @mayhem güzel yazmış hatalar vs olabilir kapımız açık demiş ha bu nikle gelmiş sedegor ha başka ama başka nik onun bu nikle kazandığı güveni saygıyı baltalar unutmayın.tekrar tekrar da aynı çabayı göstermek her babayiğidin harcı değildir.Menderes siteyi bıraktım dediğinden beri koray olarak devam ediyor nik değişerek bukadar kelle almak niye şimdi bunu yazdım diye beni de atarsınız siz gerçi.Biz menderesi menderes olarak istiyoruz o eski mendereside özlüyoruz yok falan da demeyin ozamanlar atılan mesajları okumuş arkadaşım bile var menderesin nikinden bu konuda.Ustalar yapmayın etmeyin biz bir aile isek kol kırılır yen içinde kalır.Ne oldu ne bitti sedegor ustam hakkında bilmiyorum bilmeme de gerek yok.Bildiğim şey küfür edecek hakaret edecek yapısı asla yoktur ve bunun dışındaki herşey tekrar düşünülebilir lütfen bizi bu ustalardan etmeyin artık lütfen...

Şuan sitede 1667 kullanıcı online. 105 üye, 1562 misafir.
Online Rekorumuz: 4.905 Üye İle 14.05.16 Tarihinde Saat 22:49 Gerçekleşmiştir. ayrıca bu yazıya tarihede dikkatinizi çekerim.

Son düzenleme:

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bu alemde ismi geçen saygı gören kişi sayısı çok az veysel e de aynısı yapıldı bu yönetim tarafından onunda arkasında oldum ama buraya değer katan yönetimdeki arkadaşlar kadar sayabileceğim 5-10 tane çok bilgili yönetim dışından arkadaşlardır.ben dah,il çoğumuz bilgili değildik buraya geldik edindiklerimizi burda bu arkadaşlardan edindik @mayhem güzel yazmış hatalar vs olabilir kapımız açık demiş ha bu nikle gelmiş sedegor ha başka ama başka nik onun bu nikle kazandığı güveni saygıyı baltalar unutmayın.tekrar tekrar da aynı çabayı göstermek her babayiğidin harcı değildir.Menderes siteyi bıraktım dediğinden beri koray olarak devam ediyor nik değişerek bukadar kelle almak niye şimdi bunu yazdım diye beni de atarsınız siz gerçi.Biz menderesi menderes olarak istiyoruz o eski mendereside özlüyoruz yok falan da demeyin ozamanlar atılan mesajları okumuş arkadaşım bile var menderesin nikinden bu konuda.Ustalar yapmayın etmeyin biz bir aile isek kol kırılır yen içinde kalır.Ne oldu ne bitti sedegor ustam hakkında bilmiyorum bilmeme de gerek yok.Bildiğim şey küfür edecek hakaret edecek yapısı asla yoktur ve bunun dışındaki herşey tekrar düşünülebilir lütfen bizi bu ustalardan etmeyin artık lütfen...
Boş ver salla gitsin ...
Emeğin ne olduğunu bilmeyen den
Emeğe saygı beklenmez ...!
Bizde onu öğrendik ...
Bir türlü doğru dürüst paylasimlar
Yapmak içimden gelmiyor
Yıllarca yaptimda ne oldu ?
Sabah uyandım 100 lerce paylasimim konularim arsivlerim
Bir çırpıda silinmiş gördüm daha yedeklemeden
O fırsat bile verilmedi ...!
Arazide bire bir çekim yapıp buraya atıp uygun zamanda indirip arsivlerim diye sonra sonra derken hep gittiler

Işin özü SeDeGoR iyi bir insan felli davranıp kırıcı olmamak gerek
Yönetiminde kendince haklı neden ve sebeplerce bu cezai işlemi yaptığının görüşündeyim bunu sorgulamak bize düşmez ...
Israrlarimizla suçu ıhsan ettiy isek affola ...
bazen doktorlar bile hastayı kaybettiğini söylediğinde
yakınları bir kez daha denemesinde ısrar eder yaa ...
bizimkiside o misali bbir mucize oolması dileğiyle ve selam in aleykum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...