Şelale???

Semihh

Bilgili Üye
Biraz araştırma yaptim buranın kapali mağara olabileceğinı düşünuyorum ustalar sizce olabilirmi???

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Yeri gelmişken diyeyim, şelaleler zor yerlerin başında gelir, herkesin içinden çıkamayacağı tehlikeli saklama tekniklerini içinde barındırır, bu yerler somut deliler ister, hevesinizi kırmak istemem ama fikrim, maddi ve manevi daha kolay yerlerin araştırmanızı tavsiye ederim.Sağlıcakla kalınız.

Semihh

Bilgili Üye
Yeri gelmişken diyeyim, şelaleler zor yerlerin başında gelir, herkesin içinden çıkamayacağı tehlikeli saklama tekniklerini içinde barındırır, bu yerler somut deliler ister, hevesinizi kırmak istemem ama fikrim, maddi ve manevi daha kolay yerlerin araştırmanızı tavsiye ederim.Sağlıcakla kalınız.
Teşeküŕler...

Karabulut

Operatör
Kurban olduğum sende benim gibi yapma daldan dala atlama güzel yerlerin var biryeri kesinleştir başlayacaksan başla izin kağıtlarını hazırla ? başlamak bitirmenin yarısıdır demişler.

Semihh

Bilgili Üye
Kurban olduğum sende benim gibi yapma daldan dala atlama güzel yerlerin var biryeri kesinleştir başlayacaksan başla izin kağıtlarını hazırla ? başlamak bitirmenin yarısıdır demişler.
İzın nasil alacam usta bana maliyeti ne kadar olur.

Semihh

Bilgili Üye
Menderes hocam merhabalar
Seni burda görmek çok güzel
Benimde böyle bir şelalem vardı yardımcı olmuştunuz
Ama parasının alındığını araştırmalar sonunda gördük,resimlerinide sitede paylaştım.
İnşallah buradaki yer sahibi arkadaş muaffak olur
Benim tavsiyem,şelalenin suyunu yukarıdan kesip başka bir yöne yönlendirebiliyorsan öyle araştırma yap.
Kolay gelsin.
.

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şelaleler çok güzel, tam piknik yerleri.
Bazen hayatta başka hazineleri de görmek lazım.
Haklısın bendede böyle bir yer var fırsat buldukça giderim belki bu şelalenin on katı büyüklüğünde fakat banada çoluk çocukla piknik yapmak nasip oluyor hep hangisini tercih ederdin diye sorsalar ailecek piknik derim .

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
3. videodaki şarlağın akarının sağındaki niş ve onun solundaki duvar kayadaki üçgenin altında ki açılmış yer burada işi bilen kişilerin daha önce gezdiklerinin belgesidir.. Yalnız burada şelaleden başka şelalenin sağı ve solundaki kayalık bölümler ve suyun akarı yönündeki sağlı sollu kayalar çok dikkat çekici acaba oraları kontrol edildi mi. Ve şunu da belirtmek isterim ki bu tip yerler hiç bir zaman bakir kalamazlar. Şahsi fikrim ziyaretçisi çoktur bu yerin

Semihh

Bilgili Üye
3. videodaki şarlağın akarının sağındaki niş ve onun solundaki duvar kayadaki üçgenin altında ki açılmış yer burada işi bilen kişilerin daha önce gezdiklerinin belgesidir.. Yalnız burada şelaleden başka şelalenin sağı ve solundaki kayalık bölümler ve suyun akarı yönündeki sağlı sollu kayalar çok dikkat çekici acaba oraları kontrol edildi mi. Ve şunu da belirtmek isterim ki bu tip yerler hiç bir zaman bakir kalamazlar. Şahsi fikrim ziyaretçisi çoktur bu yerin
Teşékür ler ustam...