Şelalede kök boyası büyük balık şahin başı yılan

sepetkaya

Editör
Konu sahibi arkadaşım isaretlerine dikkat ettim gördüklerini bende gördüm fakat bu senin gözünde bir işaret olabilir ama bana göre benzetme.. kapa olarak görülen yere yoğunlaş inşallah ama işçilik çok zor gözüküyor bu alanda Allah kolaylık versin inşallah...

Metalicvoice

Operatör
Su yönünü değiştirip şelale altına bakmak lazım mı sizce? Su yönü zamanında değiştirilmiş çünkü. Burda büyük işçilik var.
Su azaldığında şelale altı ve arkası su yönü değiştirilmeden nasıl araştırılabilir sizce? veya su üstünden GPR ile boşluk görüntüsü alınabilir mi?

Metalicvoice

Operatör
Bakıyorum bakıyorum ama göremiyorum fotgraflama çok kötü gösterdigin yerlerde ki işaret dedigin göz yanılması gibi geldi ama dedigim gibi fotolar net degil yakın çekim yok benzetmekten kast ettgim şudur define ile alakalı işaretlerde 100 de 100 işaret demeli herkes o kadar net olmalı yani atsa at deveyse deve ama bölge müsait bende böyle başladım bölgeyi iyi incele ve fotoları iyi çek işaretledigin yerlern yakın çekimin yap detaylı fotola bak 1 resim ekliyorum alta ustlar onada baksın sende bak sonra o resmin neresi oldugunu söyleyecem şaşıracaksın
Renix ağbi Burası Marsa Benziyor...

Renix

Bilgili Üye
Renix ağbi Burası Marsa Benziyor...
evet mars şimdi neden koydum fotoyu bazen göz yanıltır bizi kesin işaretler başkadır bugune kadar 100 de 100 diyebilecegim vede define ile alakalı net 1 işaret görmedim 1 çok konu inceledim her zaman diyorum define işareti başka 1 şey medeniyet işareti başka bunu ayırt edersek çözümlemekte kolay olur

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam resimlerde görüldüğü kadarı ile ortada el ile yapılmış emareler çok net ortada lakin ustaların da belirtiği gibi işaretler görünmüyor. Şahin varsa daha dikkatli bak. Baktığı nokta önemli değil bakış açısının genişliği önemli. Yılan ve at başı da eklenirse iş uzar. Lakin şelale çok güzel eve gidince pc den tekrar bakacağım konuya inşallah. Hayırlı forumlar

Metalicvoice

Operatör
Şelale altı için çalışmaya değer mi arkadaşlar? hakkınızı helal edin çok iş çıkacağı için soruyorum. Allah herkese hayırlısı ile nasip etsin...

karakartal88

Aktif Üye
Sahit olduğum bir olay benzeri bu şelale. Su savacagi var yazin suyun en az oldugu zaman dereyi kes diger su kanalina ver. Selalenin havuzunu bosalt kumlari dahil bak bakayim ne goreceksin...!

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Sahit olduğum bir olay benzeri bu şelale. Su savacagi var yazin suyun en az oldugu zaman dereyi kes diger su kanalina ver. Selalenin havuzunu bosalt kumlari dahil bak bakayim ne goreceksin...!
Şu yoruma katılıyorum benzeri bişey yazıcaktım hiç gerek kalmadı:) şelaleye karşıdan bakınca sağ taraf suyu vericeğin yer ile akan kısmın arasını tokmakla ustam bakalım boşluk sesi vericekmi

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Konu sahibi kardeşim S yapan yılanı baz alarak bişey sorucam büyük ihtimal şelalenin üst tarafında dere S yapıyor tam S ortasına yoğunlaş farklı neler çıkıcak bi görelim üstte çıkmazsa alt tarafa bak çok uzakta değil en fazla 100 mt mesafe içinde olmalı 100 üstten 100 alttan