Selam definesohbeti ailesi

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam siz olsaniz yerin sahibi ne derdiniz
yerin sahibi olsam ilerde basim agrimasin diye.madem kesin tespitiniz var.burayi size bir milyona satayim canli elime gecsin siz naaparsaniz yapin derdim.pay istemezdim.birmilyon herallahin kuluna dunyaligi icin yeter emin ol boyle yapardim...kimin adina konusuyosan onlarda oyle yapsin.disindaki secenekler.hayatini mahfeder..

deli firat

DOĞACI
Oyoyoy bir an tamam biri nasiblendi dedim ama baktım ki dereyi görmeden paçayı sıvamakmış kardeş varsa öncelik toplamın zekatı ayrılır sonra fifti fifti pay edilir

LoL

Yeni Üye
yerin sahibi olsam ilerde basim agrimasin diye.madem kesin tespitiniz var.burayi size bir milyona satayim canli elime gecsin siz naaparsaniz yapin derdim.pay istemezdim.birmilyon herallahin kuluna dunyaligi icin yeter emin ol boyle yapardim...kimin adina konusuyosan onlarda oyle yapsin.disindaki secenekler.hayatini mahfeder..
İsaretin sahibi benim acikcasi isarete gore var diyorlar paylasimda herkese esit diyorlar. Ben olmasam ben goturmesem isarete bes kurus ceplerine girmeyecek yani her sey bana bagli ozaman benim dedigim olmayacakmi paylasimda tabi adil bir sekilde

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
İsaretin sahibi benim acikcasi isarete gore var diyorlar paylasimda herkese esit diyorlar. Ben olmasam ben goturmesem isarete bes kurus ceplerine girmeyecek yani her sey bana bagli ozaman benim dedigim olmayacakmi paylasimda tabi adil bir sekilde
olmayacak yerin mundar olacak sende huzursuz..az oonceki yazdigim teklifi yap ..bak nasil far yemis davsan gibi kaliyolar..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Oyoyoy bir an tamam biri nasiblendi dedim ama baktım ki dereyi görmeden paçayı sıvamakmış kardeş varsa öncelik toplamın zekatı ayrılır sonra fifti fifti pay edilir
....
bende ilkten 1 i işi bitirdi demiştim ..sonra yıkılma pozisyonuna girdim ...okudukca yıkılıyom ..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
kardesim
şu işaretleri 1yüklede görelim merakettik sakıncası yoksa

LoL

Yeni Üye
Teklifden sonra deselerki o kadar paramiz olsa ne isimiz var seninle sen i n isaretinle. Ne diycem ozaman ben

dersu

Bilgili Üye
Paylaşmak mutluluğun bereketidir, hiçbir maddi kazanç beklentisi vicdan, kul hakkı yada ilahi adaleti unutturmamalı, varsa bir ortayol bulma şansı doğru karar verip huzurla hayrını görün. Yoksa da nasibinizi başka yerde arayın.