• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

selam

arap40

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar istabul icinde bakılması gereken kesin bir yer var ben girişi bulamadım elinde guzel makinesi olan varsa yardımcı olsun giriş icin malzemesi garanti bana giriş gösterin tşk

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Kardaşım,
Sen bu piyasayı bilmiyorsun, anlaşıldı.
Tanımadığın kimseyle bir yere gidilmez.
Seninkine cahil cesareti denir.
Bu yöntem yöntem değildir.
Sitenin kurallarını okuyunuz lütfen.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardaşım,
Sen bu piyasayı bilmiyorsun, anlaşıldı.
Tanımadığın kimseyle bir yere gidilmez.
Seninkine cahil cesareti denir.
Bu yöntem yöntem değildir.
Sitenin kurallarını okuyunuz lütfen.
Zaten malzemeyi bulayım istifamı verip , yönetim kısmına konu açacağım , gradyometre ,resistivity ,alan tarama ne veriyim abime dicem kim istiyor kime misafir olayım dicem . Günü birlik gezicem . Sanmaki sende bağ bahçe memlekette emekliliği yaşıcan beraber gider ustalara cihaz define bahane çaylarını içeriz :D

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Zaten malzemeyi bulayım istifamı verip , yönetim kısmına konu açacağım , gradyometre ,resistivity ,alan tarama ne veriyim abime dicem kim istiyor kime misafir olayım dicem . Günü birlik gezicem . Sanmaki sende bağ bahçe memlekette emekliliği yaşıcan beraber gider ustalara cihaz define bahane çaylarını içeriz :D
Beni de alin yaniniza, bortu bocekten de anlarim, tas topraktan da :))
Not: [MENTION=12713]Turko[/MENTION] ustam sesli guldum :)

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Beni de alin yaniniza, bortu bocekten de anlarim, tas topraktan da :))
Not: @Turko ustam sesli guldum :)
Ustam inan bıktım önceden şantiye toz toprak 10 kat in 10 kat çık hafta sonu pazar gece gündüz diye dert yanıyordum şimdide hesap kitap al gülüm ver gülüm ne verdin ne alacağız ne zaman biter sözleşme teknik şartname valla billa da bıktım , komutan mezarın da kuyruğu doğrultayım daha çalışmıcam. Abimide alıcam yanıma sırayla gezeriz ustaları :D

antidepresan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ekipmanları ben tasirim kurbanım çay demlerim sohbet ederim uyarsa bı cv yolliyim

Son düzenleme:

Avare

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Istanbul neresinden sin ustat nasil bir yardim cihaz yardimimi istiyon

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
Ustam inan bıktım önceden şantiye toz toprak 10 kat in 10 kat çık hafta sonu pazar gece gündüz diye dert yanıyordum şimdide hesap kitap al gülüm ver gülüm ne verdin ne alacağız ne zaman biter sözleşme teknik şartname valla billa da bıktım , komutan mezarın da kuyruğu doğrultayım daha çalışmıcam. Abimide alıcam yanıma sırayla gezeriz ustaları :D
Sana inşallah kırmızı renk Amarok alacam. :244:

BulursamKader25

Yönetici
Co Admin
[MENTION=17894]arap40[/MENTION] Kardaşım,
İşin espirisi bir tarafa, lütfen tanımadığınız kimseyle kanlıcaya yoğurt yemeye bile gitmeyin.

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Garanti diye bir şeymi var . ozaman cihaza başkasına ne gerek var . Daha yerini nerde olduğunu tespit edicez .siz bu yerle alakalı bilgi verin biz burdan yardımcı olalım evin altımı eski bir yermi resim varmı varsa konuya ekleyin kimseye gerek kalmasın biz burdan elimizden gelen yardımı yapalım [MENTION=17894]arap40[/MENTION]

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

bana da uğrayın, size şehitlikleri gezdireyim.
boğaza karşı çay içer,
sonrada Truvaya doğru ineriz
geri dönüşte de size hakiki zeytinyağ
uyar mı? :72:

antidepresan

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana da uğrayın, size şehitlikleri gezdireyim.
boğaza karşı çay içer,
sonrada Truvaya doğru ineriz
geri dönüşte de size hakiki zeytinyağ
uyar mı? :72:
Uymaz mı ustam yalnız bu kadar defineci bi araya gelirse küçük bi proje çalışması kaçınılmaz gibi geliyor