Selamın aleyküm

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Nasip bu işler ama basit bir Çubukçu geçmiş ise burdan talan etmişlerdir. Plakası kaç buranın?

carsambali

Bilgili Üye
yani böyle bir yere denk gelmek,bulmak bile bir nasip.işaret diye adlandırdığımız olay bu,böyle olmalı.ustalar gerekeni söylemiş krdeşim,burda acemi bile usta olur :200: allah cc kolaylık versin,vira bismillah de mıcırlı alandan başla...

Toy48

Member
yani böyle bir yere denk gelmek,bulmak bile bir nasip.işaret diye adlandırdığımız olay bu,böyle olmalı.ustalar gerekeni söylemiş krdeşim,burda acemi bile usta olur :200: allah cc kolaylık versin,vira bismillah de mıcırlı alandan başla...
Teşekkürler carsambali ustam Mıcır li alanı biraz önce fark ettim bende bı ustamizin yardimiyla

sepetkaya

Editör
Yerin musayit bir mekana benziyor, yorumlar ışığında yapacağın işlemler sonucu inşallah muvaffak olursun... Ama benim aklım hala domuzdan...karşiyi gösteren bir foton varmı? Varsa kaçıncı resim belirtmemişsin..rast gele...

Smokin

Moderatör
Moderatör
Çok inceleme şansım olmadı. Oldukça zengin bir bölge. Senden ricam her işareti ve yeri sıralamab ile görüntülemelisin. Bu sefer herkes daha sağlıklı yorumlar yapabilir. Bölge yı birde video ya alıp biraz bilgi verirsen çok iyi olur. Güzel bir anlatım bizimde düşüncelerimizi açığa çıkarır
Selametle

Toy48

Member
Yerin musayit bir mekana benziyor, yorumlar ışığında yapacağın işlemler sonucu inşallah muvaffak olursun... Ama benim aklım hala domuzdan...karşiyi gösteren bir foton varmı? Varsa kaçıncı resim belirtmemişsin..rast gele...
Ekli dosyayı görüntüle 227540 ustamizin birine yer tarifi için domuz a benzeyen diye tarif ettim usta bu taşı

The Thing

C*
Süper Moderatör
Kardaşım, çubuk kullanmayı biliyorsan bu alanda gezeceksin , odaların var bir bir tespit edeceksin, galeri tip mezar odaların olabilir, tek tip yada birbirinden geçişli olabilir.
Ustaların dediklerine kulak ver.