Selamın aleyküm

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Toy48 arkadaşım.kaderde kısmetinde varsa yakalrsın bişeyler ama burası çok basit bir yer değil..eleki yeni başlayanı bezdirir
yerin güzel bir yer mezar mezar odaları arrık kısmetinede ne cıkarsa..sağlam bir ekip kurup başla..neos
dtumlu alüminyum cubuk gümüş cubuk edimip derslerede başla..ya bismillah..

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hemen yanda sürülü ve ekilmiş alanlar var.toprak çok temiz görünüyor.içeride büyük kaya grupları hiç yok gibi.tarla sahipleri bu güne değin o alanlarda hiç buluntuya rastladımı fikir adına bi sorun.

Toy48

Member
Hemen yanda sürülü ve ekilmiş alanlar var.toprak çok temiz görünüyor.içeride büyük kaya grupları hiç yok gibi.tarla sahipleri bu güne değin o alanlarda hiç buluntuya rastladımı fikir adına bi sorun.
Yok epy usta bu işlerden anlayan biri yok civarda olsa heryer talan olurdu bugün oradaydım çubukla baktım isim yazan tasin.saginda kare boşluk var nasip bakalim

Toy48

Member
Conrad geox4 buldum bı tanidiktan(ben anlamam) tespit ettiğim yerlerin fotolarini alıp yuklucem haftaya salı bilen lerden yardım isticem Allah'ın izniyle

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Toy48...

Zaten buradaki işaretler buranın mükemmel bir mezarlık alanı olduğunu gösteriyor .
Dere veya su yakınmı kuyu gibi. Bak balıkta var haç da
Ekli dosyayı görüntüle 227820