Selamun aleykum! yardim edin harabe kilise

kortala

Yeni Üye
@kortala en sonunda doğal olmayan bir yer buldum diyorsun yani.
Çubukla tespit ettiğin yerlere 3-5 metre indiğine göre burası sana az gelir sanırsam.
Hadi hayırlısı in bakalım mahzene ...
insAALLAH ICRA BELEDIYE BIRDE MUZE DIYOKI NAPIYOSAN YAP. SUMUKLER BULURSAN BIZE GETIR, ZATEN TASDAN BASKA BISEY KALMAMIS, BIDE COLLUK BI ALAN. KENDIN BILDIGIN GIBI YAP. BENDE TMAM DEDIM. ANCAK SIZLERIN VERDIGI BIR PLAN UZRE GITMEK ISTIYORUM. YANI ILK NERDEN BASLAYIM, NERELERI NASIL INCELEYIM

kortala

Yeni Üye
Araba filan yok ayakla gidip gelicem 5kilometreyi

themami

Member
kortala ustam inşallah tez vakitte bulursun dertlerine derman olur inan kendim bulmuş kadar sevineceğim sen bişeyler bulunca Allah yardımcın olsun ben yeniyim bu işlerde sadece dua benimkisi bol kazançlar hayırlı işler.

kortala

Yeni Üye
kortala ustam inşallah tez vakitte bulursun dertlerine derman olur inan kendim bulmuş kadar sevineceğim sen bişeyler bulunca allah yardımcın olsun ben yeniyim bu işlerde sadece dua benimkisi bol kazançlar hayırlı işler.
cok saol allah razi olsun. Bulursam sanada bir pay ayiricam

kortala

Yeni Üye
ustam benim aklımda öyle birşey yoktu inan bana hakkında hayırlısı olsun sen dertlerini çöz o yeter
ben oyle oldugunu dusunmedim, bi kiliseden cikaaklari tek basima napicamki. bir yararim olursa cok sevinirim. hemde sanada yeni bi makine falan almaya firsat olur. insALLLAH bolluca bulursun sende bundan daha iyilerini

themami

Member
ben oyle oldugunu dusunmedim, bi kiliseden cikaaklari tek basima napicamki. bir yararim olursa cok sevinirim. hemde sanada yeni bi makine falan almaya firsat olur. insALLLAH bolluca bulursun sende bundan daha iyilerini
Allah razı olsun ustam gönül zenginliğin var olsun nasibimizde varsa olur ustam biz ararız nasipse buluruz inş. herkes bulsun

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Arazi düzlük görünüyor kilise yıkıntısı nerede. Ya kesme taşları çektiler köylü. Yada burası kilise değil çok küçük yıkıntının olduğu yer arazi düzlük olunca kafam karıştı. Boşluk sonuç vermeyebilir yıkıntı olduğu için ama genede bi çubuk tut. K.g

kortala

Yeni Üye
Arazi düzlük görünüyor kilise yıkıntısı nerede. Ya kesme taşları çektiler köylü. Yada burası kilise değil çok küçük yıkıntının olduğu yer arazi düzlük olunca kafam karıştı. Boşluk sonuç vermeyebilir yıkıntı olduğu için ama genede bi çubuk tut. K.g
yarin ayrintili fotograflar cekicem

kortala

Yeni Üye
birde alban mabedleri ve kiliseleri hakkinda bilgisi olan varmi. mabedlerde nereye bakilmali ve kiliselerinde farklilik varmi?