Selamun Aleyküm.

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM İŞARETLEDİĞİM YERLERİ DEĞERLENDIR BURADA YÜZLERCE MEZAR VAR MAĞARADA VAR İŞARETİ TEMİZLE KALEMLE ÇİZ VE YENİDE YÜKLE.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

simpatyan

Aktif Üye
S.A.DEĞERLİ KARDEŞİM İŞARETLEDİĞİM YERLERİ DEĞERLENDIR BURADA YÜZLERCE MEZAR VAR MAĞARADA VAR İŞARETİ TEMİZLE KALEMLE ÇİZ VE YENİDE YÜKLE.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Aleyküm selam sayin ustam.
Allah senden yorum yapan yapmayan butun ustalarimdan razi olsun.Tamam sayin ustam en kisa zamanda islatip temizliyip yukleyecem insAllah yeni resimleri.
isaretledigin yeri olcup ok isareti tarafinami gideyim ustam.Saygilar Ustam.

deli firat

DOĞACI
Kardeş bu işaretli kayanın üstûnü görebilecegimiz foto varsa yükle ayrıca bu işaret kilise den en fazla 20 mt uzak olması gerek Bu işaretli kayanın 100 m2 içinde her yönden fotoları lazım işaretli kayayı merkeze al ve dedigin gibi 100 m2 lik alanı iyi incele selametlen

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
S.A değerli kardeşim, üstatlar güzel yorumlarını esirgememişler Allah razı olsun. Benim gördüğüm sanki harita gibi bu kaya. Merkezde haç, sağda iki ya da üç mezar bir muhtemel bu mezarlar kaya mezar da olabilirler. Hemen üstlerinde mağara. Sol tarafta yaklaşık dokuz tane mezar bunlardan bir kaçı iki katlı ve bir iki tanesi bayan mezarı ve bunların da üst tarafında mağara. Haçın hizasından üst tarafta muhtemelen kraliyet ailesi ait üç mezar ve onların üstünde yani en üstte tek mezar ki tahmini olarak kral. Sol üstlerde bir adette kasa olma ihtimalini göz ardı etme. Cihazında var önce cihazla tek teke bak sonra çubuklar işini kolaylaştırır. Çevre resimlerine gelince ustalarıma harfiyen katılıyorum ve bir iki adet tüm yamacı içine alabilecek şekil geriden yüksek çözünürlükte çek. Sonra yavaş yavaş yaklaş ve parselle. Selametle

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.A.DEĞERLİ simpatyan
USTAM % YÜZ ÇÜZÜM İÇİN ÖNCE İŞARETLERİN ORTASINI BUL VE NOKTA KOY NOKTAYI KOYDIKTAN SONRA ÇOKLU İŞARETLERİN ETRAFINI -60-METRE 360 C İSTER İP ÇEK İSTER FİLEMA KOY VE ALAN TARAMAYLA ARAMAYI BAŞLA MUHAKAK BULURSUN.
ŞAYET BULAMASAN BU SEFER- 120 METRE 360 C YİNE İSTER İP KOY İSTER TAŞLARI ÜST ÜSTE KOY YİNE ALAN TARAMAYLA ARAMAYI BAŞLA % YÜZ BULURSUN KAÇMAZ.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

SAHBAZ

Bilgili Üye
Bu isaretin defineyle alakasi yok statu mevki makam rutbe belirten hac motifi sevilen bir konum ve yer define isareti arayiniz cevrede iyi geziler..

simpatyan

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 160797

Çatal ayak haç üst köşede altın kasa işareti bunlardan hala var mı kaldı mı sahte değil dimi usta , Bu hali ile al beni diyor lakin yazıları okuyamadığım için kesin dememek ile birlikte kasan Hayırlı olsun cihaz yada çubuk ile kontrol ettiğin zaman netleşir mevzu ama dediğim gibi yazıları okuyamadım o yüzden çatal ayak haç in kendisi kasa fikri ile yazılara istinaden acaba mesafe için greek ce ölçümü verildi mahsen mi diyor düşüncesi arasında kaldım. Sen bi kontrol et haç i cihaz ile bik bik ederse güle güle harca o yazılar olmasa definecilik kariyerim üzerine iddaa ya bile girerdim :) rast gelsin.
Yuce Rabbim senden ve tum ustalarimdan razi olsun,karsiliksiz eksiksiz bildiginiz tum tecrube bilgi sakinmadan usanmadan bikmadan aktarmaya biseler ögretmeye deneyim kazandirmaya calisiyorsunuz.Degerli zamaninizi ayirip yardimci oldugunuz icin ayri ca saygilarimi sunuyorum.Allah kat ve kat razi olsun hepinizden.
Kesinlikle ustam işaret oldugu gibi ve zaman soygunu yememis buna eminiz.İşin kotu tarafi cihaz yok alacak guc ve imkanda yok tecrube cok az burdan siz degerli ustalarimdan edindim.Kasa dediginiz yer yuvarlak icine aldiginiz yermi ustam.
En kisa zamanda cevre foto ve temizleyip islatip guncelliyecem inşAllah.

simpatyan

Aktif Üye
Kardeş bu işaretli kayanın üstûnü görebilecegimiz foto varsa yükle ayrıca bu işaret kilise den en fazla 20 mt uzak olması gerek Bu işaretli kayanın 100 m2 içinde her yönden fotoları lazım işaretli kayayı merkeze al ve dedigin gibi 100 m2 lik alanı iyi incele selametlen
Allah razi olsun degerli zamanini ayirip degerli yorumunu esirgemedigin icin.En kisa zamanda cevre resimleri ile guncelleyecem inşAllah.
Kiliseye yaklasiķ 10 15 mt sayin ustam arka tarafinda kaliyor.

simpatyan

Aktif Üye
S.A değerli kardeşim, üstatlar güzel yorumlarını esirgememişler Allah razı olsun. Benim gördüğüm sanki harita gibi bu kaya. Merkezde haç, sağda iki ya da üç mezar bir muhtemel bu mezarlar kaya mezar da olabilirler. Hemen üstlerinde mağara. Sol tarafta yaklaşık dokuz tane mezar bunlardan bir kaçı iki katlı ve bir iki tanesi bayan mezarı ve bunların da üst tarafında mağara. Haçın hizasından üst tarafta muhtemelen kraliyet ailesi ait üç mezar ve onların üstünde yani en üstte tek mezar ki tahmini olarak kral. Sol üstlerde bir adette kasa olma ihtimalini göz ardı etme. Cihazında var önce cihazla tek teke bak sonra çubuklar işini kolaylaştırır. Çevre resimlerine gelince ustalarıma harfiyen katılıyorum ve bir iki adet tüm yamacı içine alabilecek şekil geriden yüksek çözünürlükte çek. Sonra yavaş yavaş yaklaş ve parselle. Selametle
Aleykum selam sayin Ustam,Allah razi olsun senden.Kötu olan Ustam cihaz yok,alacak guc yok.Cubuk isini yapmaya calistim yapamadim 2 ay demedim olmadi,burda isten anlayan kimse yok ne cubuk nede makine var.Siz degerli ustalarimin yönlendirmesiyle biseler yaptim yapamadimsa kalacak öle.saygilar degerli Ustam.

simpatyan

Aktif Üye
S.A.DEĞERLİ simpatyan
USTAM % YÜZ ÇÜZÜM İÇİN ÖNCE İŞARETLERİN ORTASINI BUL VE NOKTA KOY NOKTAYI KOYDIKTAN SONRA ÇOKLU İŞARETLERİN ETRAFINI -60-METRE 360 C İSTER İP ÇEK İSTER FİLEMA KOY VE ALAN TARAMAYLA ARAMAYI BAŞLA MUHAKAK BULURSUN.
ŞAYET BULAMASAN BU SEFER- 120 METRE 360 C YİNE İSTER İP KOY İSTER TAŞLARI ÜST ÜSTE KOY YİNE ALAN TARAMAYLA ARAMAYI BAŞLA % YÜZ BULURSUN KAÇMAZ.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Aleykum selam sayin Ustam.işaretlerin ortasini bul dedigin butun işaretleri alacak şekilde dairemi cizeyim.Alan tarama yok malesef ustam.Makine cubuk disinda bisey yapilamazmi o yonde yonlendirsiz.
Saygi ve de sevgi bizden ustam.

simpatyan

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 160789

4 ad önemli işaret 3 u aynı hizada ortadaki yön vermiş hem mezar hemde kasası var soygun yemediyse benim fikrim bu yönde
Allah razi olsun zaman ayirip degerli yorumda bulundugun icin.Soygun yememis kurcalanmamis.Hemen onu kilise ustam.Nasil bir yol izlemem gerek hangi yonde imceleme yapmam gerek ustam.En kisa zamanda inşallah islatip temizliyip cekecem.Saygilar.