selamunaleykum, menderes buradamı ?

BozkurT

Yeni Üye
Bozkurt dostum nasılsın yazdığını gördüm senin oraya girmeye çalıştım oda olmadı şifre talep edeceğim kayıt olduğum mail adresi kim bilir neydi.

Seni görünce baya duygulandım özeldende yazdım nasıl yıllar su gibi geçiyor değilmi. bizim birde kepenekli çoban vardı ona ne olduki onada selam olsun inşallah sağlığı iyidir.

evet bu sitenin kurucularındanım hala ortağım fakat herkesin yolu yordamı ayrı beni bilirsin alır başımı giderim :)
:D kepenekli çoban, hey gidi hey, ne günlerdi. kim bilir nerelerde, belki oda sesimizi duyarda gelir bir hasbihal eder.
valla güzel dostum, bende özledim, gönlüme düştün dedim bir sesini duyayım. ayrıca tek ben değilmişim özleyen baksana baya dostun sevenin var.

alıp başını gidersin bilirim :) bu site öyle oluştu, emeğine sağlık.

sesini duydum, sağlığından emin oldum, eksik olma. Allah c.c razı olsun.
mekanımızın kapısı hep açık biliyorsun. şifre istersen veririz, özelden yazıver. :)

cümleten herkese teşekkür ederim. ilgi alakanız için çok sağolun. Allaha emanet olun.

he bu arada @Mirkut ve @gülbahçeli ustayıda gördüm sanki, selam ederim.

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:D kepenekli çoban, hey gidi hey, ne günlerdi. kim bilir nerelerde, belki oda sesimizi duyarda gelir bir hasbihal eder.
valla güzel dostum, bende özledim, gönlüme düştün dedim bir sesini duyayım. ayrıca tek ben değilmişim özleyen baksana baya dostun sevenin var.

alıp başını gidersin bilirim :) bu site öyle oluştu, emeğine sağlık.

sesini duydum, sağlığından emin oldum, eksik olma. Allah c.c razı olsun.
mekanımızın kapısı hep açık biliyorsun. şifre istersen veririz, özelden yazıver. :)

cümleten herkese teşekkür ederim. ilgi alakanız için çok sağolun. Allaha emanet olun.

he bu arada @Mirkut ve @gülbahçeli ustayıda gördüm sanki, selam ederim.
Aleykümselam
Senide görmek güzel ustam. Nasılsın umarım iyisindir. Arada girer bakarım size, iyi oldduğunuzu bilmek bize yeter. Selametle sağlıcakla kal ustam.