Sıkıntım büyük ustalar yardim lazim...

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
@Pscyhe kardesim sıkıntı yok , biz burdayız Allah'ın izni ile .Onların alayı gelsin ters gelir düz giderler .Tıss hepsi onlardan korkan onlar gibi olsun :)
Yansıma veya onlar ! İçin ferah olsun , kuşku düşürme içine gül geç .. Alay et ,dalga geç yerlere yat ..
İyi ve kötü Hak'tandır , Allah'ın dediği olur ..
Bizlerde yüce Rabbimizin kulu olarak ona sığınır ondan medet umarız ..
3 kez “Eûzü billâhi mine’ş-şeytânirracîm,
Sol tarafına 3 kez tükür ,
Bismillâhirrahmânirrahîm.”

İzin nasıl geçiyor ,sen onu anlat neler yapıyorsun nasılsın ,ne ile uğraşıyorsun hı =?

Şirvan

Operatör
Bunlardan kurtulmak istiyormusun ustam onu söyle evde birdaha görmek istemiyormusun

pusula17

Engellendi
Bunlardan kurtulmak istiyormusun ustam onu söyle evde birdaha görmek istemiyormusun

Ustam bende birşey söyliyim ben daha görmedim onları çok şükür ama bende hafiften birşeyler var gibi.
Herzaman 7 günün en az 4 günü sabah ezanı okunmadan 3 4 dk önce kalkarım ama kalkarken korku içinde uyanırım.
Akşam evde su içmeye giderken arkamda birşeyler olduğunu hissederim belki psikolojik.
Bir cevşenim var onu takınca rahatlarım.
Benimde yapacağım birşey varmı 22 yaşındayım ama korkmam normalde geceleri başlar korkum :(

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kardaşım,
Kafana takma.
Söyle onlara terk etsinler evi.
Terk etmezlerse Seyyid Abdulkadir Geylani Hz.lerini çağıracağını söyle.
Onlara 3 gün süre ver. Giderler.
Gitmezlerse, Artık ölümü hak etmişlerdir. Yakılmaları gerekir.

Pscyhe

Engellendi
Şirvan BulursamKader25 ustalarim.Allah razı olsun.ben evdekilerden sikayetci degilim korkumda yok.benim derdim gittigim yerlerden pesimden geliyolar beni rahatsiz ediyolar.gittigim yerlerde korumami yapiyorum hatta alanda dolasirken Ayetel Kursu bile hem dinliyor hem okuyorum ama genede sikinti yapiyolar bana..ozelliklede bu son yerle ugrastigimdan beri bu olaylar cok artti.ne varsa bu yerde var onu asmam lazim o kadar korumaya ragmen bu sekilde davrananiliniyorsa orda bayagi güçlü bisey var.ama benimkide inat o alanda calisma yapip ordaki malzemeyi alacam.o malzemeyi ona birakmayacam..

azodayı

Member
Bütün ustalarima ve arkadaslarima cevaben anlatayim mayhem ustam sıkıntı olayınıda anlatayim.ben bu eve tasindigimda belli bir sure cocuk sesi duyuyorduk evin koridorunda mutfaga dogru kosturuyorlardi.bizde ust kattakilerin cocuklari var saniyoduk daha sonra onlarla tanisinca yasli bir cift olduklarini ve cocuklarinin olmadiklarini ogrendik torunlari varmis onlarda yazdan yaza geliyormus.biz onlarin cocuklari olmadigini ogrenince biraz korktuk ama ben ve hanim bu konuda tecrubeli olunca fazla kaideye almadik.daha sonradan benim hanim bunlarida gordugunu evin icinde 2 tane cocuk oldugunu soyledi.bende korkmamasi icin olayi gecisdirip duruyodum sonra hanim sikinti yasamaya basladi.bende bi uykuya yatip gorusmeye calistim uykuyla uyaniklik arasinda iken bir adam geldi.hanimla neden ugrastiklarini sordum oda bana gece mutfakta iken cocugun koluna bastigini cocuguna zarar verdigini soyledi.bende bizim kendilerine bi zararimizin olmadigini beraberce bu evde yasayabilecegimizi hanimada mutfaga girip cikarken size haber verecegini soyledim hanimla ugrasmamalarini korkutmamalarini yoksa bu isitanidigin insanlar var caninizi yakarbilirler diyip kapattim.oda bu sartlsri kabul etti zararsiz olduklarini bizi baska turlu dusunduklerini ama yasantimiza bakinca kendilerine bi zararimizin olmayacagini anladiklarini soylediler.o gunden sonrada hanimla ugramamaya basladilar.kayinvalidemde bizde kaliyor namazinda niyazinda her gün okumlarini yapar Kurani Kerimi devamli hatim eder.o bile odasinda devamli cocuk gordugunu uyurken gelip elini yuzunu oksadigini anlatip durur ama biz ona bu olaylari anlatmadik evde sıkıntım bu sekilde ama zararsizlar..asil olay gittigim yerlerde oluyor eger sahiplenme varsa benle ugrasiyolar miknatis gibi cekiyorum bu varliklari.simdiki ugrastigim yer cok korunakli ne zaman gidip gelsem devamli sıkıntı yasiyorum ben olayi bunlara bagliyorum arkadaslar..valla vesvese yaptigim takintigi yaptigim yadaa resimdeki olayi biseye benzettigim yok.hersey ortada goz yanilmasi yada baska bisey degil o yuzden manevi yonden destek istiyorum arkadaslar yardimci olacak arkadaslara simdiden cok tessekkur ederim
Usdadim cinler le iletişim kurdum diyorsun ama cinler le iletişim kurmak öyle basit bir iş değildir hele hele yanılmıyorsam siz astral seyahate mi çıktınız söyledikleriniz öyle her babayigitin yapacağı işler değil gittiğin yerden kaynaklı olsaydı bu güne kadar büyük sıkıntı yasardin benden sana tavsiye durduğun evi bi araştır bahçede felan Muska olma ihtimali ve evde daha önce yapılmış bazı şeyler var muhtemel

Koto

Yeni Üye
Tamamen normal bir durum , bence sikintili bir durum yok... gorunecek olan alenen gorunur tv yansimasiyla yada isik yansimasiyla yada golge olarak gorunmez .. bence rahat olmalisin eminimki orada fiziksel bir aciklamasi vardir

Pscyhe

Engellendi
azodayı kardesim ben yapilan seyin fiziksel yada bilimsel adini pek bilmem arastirmadimda bi ara metafizikle ugrastim ama oda yardim amacliydi gereken dersimi uyariyi aldim ve biraktim diyelim..benimki Allah vergisi bisey cok degisik o konulara girmek istemiyorum..anlattigim sekilde iletisim diyonce oyle haaa diyince gorusme yapmiyorum anca sıkıntı olucak ve cok yogun bi sekilde olayi dusunecemde anca o sekilde yoksa ugrastigim bi alan degil.mesala bu define isleriyle ugrasiyorum sorunlu yerleri biliyorum yada hissediyorum istesem o alandakilerle gorusur yada baglanti kurabilirim diye dusunuyor ve kendime guveniyorum ama asla bunu bugune kadar yapmadim yapmayacagimda onun bir olayi var ondan kaynaklanan bisey.burda anlatmak istedigim biseyler var istesem gorusur sikintiyi kendimde cozerim ama yukarda dedigim gibi yapamam o yuzden yardim talebinde bulundum ve istedim..

mayhem

Co Admin
Co Admin
Peygamber efendimizin cinlere yazdığı mektubu evde bulundur . Bunlarda bizim gibi müslümanı var olmayanı var bu gibi durumlarda sizi etkiler bu durum normal değil sıkıntı verirler şimdi olmaz misafir gelir ona çocuğun olur ona bunu çözmek gerek aynı evde onlarla olmaz . Bu konuda yazılar çok eminim sende bunları okumuşsundur . 1 hafta tatile çık başka yere geliyorlarmı bir dene sorun evde olmaz size takmışlardır böyle 4 -5 ev değiştirende oldu rahatsızlık devam eder çözülmeli . yakmak iyi değildir. nefesi kuvvetli ehli biri işini çözer . öyle yok şişeye koydum yaktım tamam ver 2 kuruş aman aman araştır yoksa ehli biri çevrende burdaki ustalar fikir verirler .

deli firat

DOĞACI
Kardeş yansımadır arkadaşların yazdıklarını okumadım ama evde isen aynı acıdan aynı durdugun veya oturdugun yerden tekrar foto cek göreceksin ki yansıma hata senin yansıman herşeyin başı besmele selametlen

Bereli

Aktif Üye
Esselamun aleykum Pscyhe kardasim rabbim yardimcin olsun sikinli bir durumun var ins iyi olursun memleket neresi