Sıkıntım büyük ustalar yardim lazim...

malibu_18

Bilgili Üye
Mülk Allah'ındır ama orası senin evin , senin evinde sana artislik yapacak halleri yok , yenge hanım çocuğunun koluna bacağına bastıysa bilerek basmadı ya , hem kendi evi kendi mutfağı , gelmek için izin mi almışlar ? ayrıca tercih meselesi siz cinnilerle anlaşma/uzlaşma yolunu seçmişsiniz , madem öyle gittiğiniz yerdekilerle sorunları çözme konusunda da kullanın bunları , hem işgalcilik yapıyorlar hemde yardımcı olmuyorlar , akıllı olsunlar , dağlar ovalar ormanlar terkedilmiş viraneler nelerine yetmiyor , doğalgazlı kaloriferli site içerisinde evde ne işleri var ailecek :)

bu konularda ilim irfan sahibi birisi değilim ama bu varlıkların ayetel kürsü karşısında nasıl aciz duruma düştükleri konusunda bizzat tecrübelerim var , birde ustaların dediği gibi HZ. PEYGAMBERİMİZ (SAV)'ın mektubu , nas suresi ve euzu besmele bunlara karşı en büyük zırh . size fiziksel olarak hiçbir zarar veremezler , böyle akıl oyunlarıyla korkutup psikoloji bozarlar en fazla .

siz korkmayın bence onlar korksun :)

Pscyhe

Engellendi
Bereli kardesim aydin didimde yasiyorum su anda..aslen Malatya liyim.. malibu_18 evdekiler daha oncedende varmis onlar zaten burda yasiyormus gorusmemde belirttiler..hatta bana nerden geldiklerinide gosterdiler.bunlarla anlasmaliyim o gunden beri sikinti yaratmadilar..benim derdim bu goruntudeki evdeki aileden birimi yoksa disardan gelen birimi onu cozmeye calisiyorum su anda

mayhem

Co Admin
Co Admin
Suriyeden gelmiş olabilirler . bu ara çok gürültülü oralar .

Tepbrike

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 179082 öncelikle merhaba ben böyle şeylere pek inanmam yerine göre inançsız bile sayılırım fakat photoshop da ışıkta oynama ve renkleri tersine çevirme sonucu silület daha net belli oldu ışık olmadığı bariz belli fakat ne olabilir bir fikir gelmedi aklıma

Pscyhe

Engellendi
Tepbrike kardesim biz ne olduguna kanaat getirdik veya ne oldugunu biliyozda diyelim..bizim.derdimiz bunun iyi veya kötümü oldugu yada disardan geldigimi onemliydi sitedeki ustalarimizdan gelen yardimlarla nasil geldigi ve ne niyette oldugu Allah in izniyle çözüldü gibi diyelim..simdiki hedefimiz bunu evden yolllamak olacak insallah..

Bereli

Aktif Üye
Pscyhe kardasim insanoğlunun en kotusu bu mahlukların en iyisinden daha iyidir uzak dur.( hadis) ıyi bir hoca ins yardim ci olur dikkat et

crysannche

Member
Selamun aleyküm kardeşim.
Öncelikle sıkıntı oldugu apaçık ortada.
Bilinlençlendirmek adına yazıyorum. Fiziki direk zarar veremezler size.
Ancak fikirlerinizi kontrol edip karı koca sizi birbirinize dusman bile edebilirler.
Bunlardan kurtulmanın bir çok yolu var.
Öncelikle İnsanoğlunun onlardan cok dahaustun varlıklar oldugunu kesinlikle unutma ve buna emin ol.
Öyle olunca da o seni değil sen onu ezer gecersin gibi dusun.
Gelelim Peygamberimizin tavsiyesine.
İnanclı insanlarsınız ve Resulullah ne dediyse dogrudur diye fikri beynine kazdıktan sonra Felak ve Nas surelerini okuyanların onlar tarafından rahatsız edilemeyecegini aklına kazı.
Yapacağınız son işe gelince. Evin her yerini bol sirkeli su ile tertemiz edin.
Mutfaga dogru gittiğini biliyorsanız bütün mutfağı esyalar dahil sirkeli su ile temizleyin.
Yerleri duvarları ve beyaz esaları dahi sirkeli su ile temizleyin.
Evin diğer her tarafını yerleri zeminleri duvarları sirkeli su ile tertemiz edin.
Sonrasında sıkıntı devam ederse özelden yaz.
Bu işlerin piri olan bir dayımız var (kendisine hoca denmesini istemiyor).
İnsallah ona gerek kalmadan kendin çözersin ama çözülemeyecek olursa onu aracı yaparız (Dayım bu işi herhangi bir ucret karsılığı yapmıyor sadece Allah rızası icin)
Simdiden gecmis olsun

NOT: Evde kesinlikle tütsü ya da benzeri seyler yakmayın..... Onun kokusuna bayılırlar iyisi de kotusu de oraya doluşur....

Son düzenleme:

Pscyhe

Engellendi
crysannche Allah razi olsun kardesim..tedavilerimizi yapalim cozemezsek haber veririm inşallah..