Sikke devami var değeri nedir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cinci_hoca

Yeni Üye
Selamun aleyküm aziz kardeşlerim bir kardeşim değerini sormak istedi kendim hocayim yeniyim herkese selamlar allah hepimizin yardimcisi olsun varsa define bulmak isteyen yer bulmak için iletisime gecebilirim kendi musluman cinim ile ,

Son düzenleme:

carsambali

Bilgili Üye
aleyküm selam,forma hoş geldiniz...sikke ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar konuyu gördükçe yorum yapacaklardır lakin benim merak ettiğim bişi var.Müslüman cininiz yardımıyla daha evvel gömü define yada buna benzer bişiler buldunuzmu? yada soruyu değiştireyim,onlar yer gösterdimi?gösterdiyse gösterdiği yer doğru çıktımı ? saygılar...

The Thing

C*
Süper Moderatör
Bizim 5 harfliler daha cin olmuşlar, seninki görünce kaçmasın sonra.

ıYı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
resimdeki obje sikke değildir.sanki bujiteri takı?(güneş ve ay motifi)devamı var derken daha neler var?resim görsek.
konuyla alakalı değil ama cinler konusunda merak ettiğim bunlar defneyi ne yapıyor?yani altın,gümüş maddi şeyler ne işlerine yarıyor.

cinci_hoca

Yeni Üye
E SELAMUN ALEYKÜM yer doğru çıktıktan sonra %45 alıyorum ki doğru çıkacağına eminim kamerşah beni yanıltmaz. defineyi çıkarmadan önce'de geleceğim İL'E bağlı olarak bir takım masraflar oluyor onuda hallederiz önemli değil ?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Selamun aleyküm aziz kardeşlerim bir kardeşim değerini sormak istedi kendim hocayim yeniyim herkese selamlar allah hepimizin yardimcisi olsun varsa define bulmak isteyen yer bulmak için iletisime gecebilirim kendi musluman cinim ile ,
aleykümselam hoca
yöntemin nedir detaylı anlatır mısın

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Bi kahkaha patlamasi geliyor içimden :)
Sonra saat geç oldu ses olmasin diyorum..

Ak Sakallı

Member
konu buraya gelmiş madem ben de bir hatıramı anlatayım.
Yıllar yıllar önce yani takriben 17 18 yıl kadar önce ben de bi medyumla iş yapıyordum ( özellikle hoca demiyorum medyum diyorum)
farklı bir ilden geldi ve bizim burada bir yer söyledi. Gittik baktık bana dedi ki " burası kaz ayağı üç nokta var. Birisi burası dedi gösterdiği yere. Burada kazı yap beyaz taşlar çıkacak bana haber et o zaman gerisini söyleyecem dedi. Kazdık mazdık derken enselendik :) (bu olay jübilem oldu zaten)
derken orman arazisi olduğundan bekçi de geldi ve dedi ki yahu orası tuvalet ayağıydı eskiden, siz ne bulmayı murad ettiniz ki?
neyse götürdüler bizi alaya ve kafa bulmaya başladılar astsubaylar. Biri sordu ne buldunuz orada?
bok bulduk dedik :)
adamlar hemen ciddileşince açıklama yaptık. Orası eskiden tuvalet ayağıymış da ondan böyle söylüyoruz dedik :)

eski

Editör
E SELAMUN ALEYKÜM yer doğru çıktıktan sonra %45 alıyorum ki doğru çıkacağına eminim kamerşah beni yanıltmaz. defineyi çıkarmadan önce'de geleceğim İL'E bağlı olarak bir takım masraflar oluyor onuda hallederiz önemli değil 😊
Bende yer çok hoca.
Aramızda yabancı oldumu , bitene kadar gurup dağılmaz. Olduki çıkmadı , bizim %55 i senmi ödicen, yoksa senin elemanmı ödicek. yada birlikte mi ödeyeceksiniz.

Ngdl51

Editör
E SELAMUN ALEYKÜM yer doğru çıktıktan sonra %45 alıyorum ki doğru çıkacağına eminim kamerşah beni yanıltmaz. defineyi çıkarmadan önce'de geleceğim İL'E bağlı olarak bir takım masraflar oluyor onuda hallederiz önemli değil ?
VE ALEYKÜM SELAM hoca madem kendinden o kadar eminsin %45 e niye razisin milletin yer gostermesine gerek duymaman lazim nerde ne varsa bulup %100 senin olmasi gerekmiyormu yoksa yanlışmi düşünüyorum ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...