Sikkeleri Muzeye Teslim Ettik

Marco

Bilgili Üye
Merhabalar Hocalarim ve Form Arkadaslarim.Bugun dedemin eski esyalari icinde buldugum sikkeleri Gaziantep Zeugma Muzesine teslim ettim.Yetkililer sagolsunlar cok sicak insanlardi.Zeugma muzesini bedavaya gezme imkani da bulduk.Hem teslim ettigimiz paralari hemde muzenin icinde birkac mozaigin fotografini sizinle paylasmak istedim.Saygilar Sevgiler

bestami

Aktif Üye
para verir mi bilmem, bir plaket falan verebilir, verilen belgeyi iyi sakla hemşehrim, biirşey yakalttığında dersin ki, ben müzeye götürüyom, bakındaha önce de götürdüm dersiniz

Mehmet_mehmet

Engellendi
Bunun hakkı yaklaşık bin dolara yakın para almalıydın, almadıysan soğuk bir bardak su iç _iyi dolandırılmışsın anlamında,(Amerika da 30 sene önceki bir demir ufak bir baltayı 1400 dolara sattı)... vatandaş dolandırılmaması lazım bu vatandaş bir teşekkür belgesiyle kandırılmaması lazım sizinde ananız babanız var ey kağıt üzerinde yetkililer. Bu devran dönecek bir gün.

Mehmet_mehmet

Engellendi
Dostum sıcak kan reklam kamuflaj, değerli kardeşim 3-5 ay sivil polisler sizleri yakın takibe alırlar dikkat et

Jookerturk

Bilgili Üye
‘Satılmak amacıyla müze müdürlüğümüze teslim edilmiştir’ ibaresi ne anlam ifade ediyor? Müze bunları şahıslar adına pazarlayıp getiren şahısa para mı verecek?

Mehmet_mehmet

Engellendi
‘Satılmak amacıyla müze müdürlüğümüze teslim edilmiştir’ ibaresi ne anlam ifade ediyor? Müze bunları şahıslar adına pazarlayıp getiren şahısa para mı verecek?
Şu anlama geliyor, bu ülkede iki vatandaş var birinci vatandaş kamu görevlileri bunlar birinci sınıf vatandaşı devleti vatandaşı dolandırabilir satabilir bunlara kanun yok işin içinde bin pire yemi var .... İkinci sınıf vatandaşına kamu görevlisi olmayandır bunlar ise değersiz 20-30 sene zindanlarda yaşayabilir siyaset para kazansın diye bunları birbirine öldürtebilir bunlar üzerinde her türlü oyun oynanabilir yani.... (Allah büyüktür)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Mehmet_mehmet üstad yavaş gel. Bi soluklan Öökelenmee.. Askerden soğutma suçu gibi ..müzeci. kültürcülerr.milleti eserlerin tesliminden. Soğutcanıı lanse ederler. Gerek yok. Onlardan Bi tanesi. (burayı okuyup takip eden) defineciler. Hep bizden biradım önde diyordu. Seminerde. Şimdi bizde cool takılalım gene önde olalım yasalar çerçevesinde. Anlıyoruz birbirimizii

Marco

Bilgili Üye
Hocam komisyom kurulup fiyati belirlenecekmis.Ama ben bunlari teslim etmeden once de biliyordum bi para vermeyeceklerini.Zannetmiyorum birsey vermezler.Sevgiler

Marco

Bilgili Üye
Aynen Ustadim.Elimde 8 tane para vardi.Bunlarin bes tanesi teslim ettim.Sirf belgeyi almak icin.Simdi kalan 3 sikkeyi daha teslim edecegm.Bilerek iki adet belge almak icin.Sevgiler.

Marco

Bilgili Üye
Mehmet_mehmet Ustadim, sikkeleri muzeye teslim etmeden once biliyordum para vermeyeceklerini.Hatta soranlar kac tl para verecekleri diye.Para yerine muzeyi bedava gezdik bir de caylarini ictik kârimiz bu diyorum bende :) Onemli olan belgeyi almakti.Cok sukur aldik onu da :) Saygilar

Son düzenleme: