sinek istilasi

ipek yolu

Aktif Üye
kazi yaptigim yeri sinekler basti heryer sinek oldu kazidanda birsey cikmadi bilgisi olan varmi

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mal uçtu diye düşünüyorum. Yanlış bilmiyorsam ilmi kuvvetli bir hoca ile getirmek için 7 gün sürreniz var. uçmuş ustam görünce cevap verebilir.

ipek yolu

Aktif Üye
cok korktum valla yanasmam bidaha sinekler halka yapmis kazi yerini icine almisti

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Yemek yediyseniz orda kalan artıklara veya herhangi bir kokuya gelmiş olabilirler . Bişey görmüşlerdir :)

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Siyah ve büyük iseler tılsım çeşididir. Kuvvetlidir. Sağlam bi havvascı bulunuz.

odin

Editör
1 tane numunelik alsaydinya be mubarek

denizci17

Member
Sinekler gömüldüğü dönemde cesedin üzerine konmuş ve larvalarını çürüyen cesede bırakmışlar.Uygun ve havasız ortamda yüzyıllarca donuk bir embriyo gibi kalmış olmalılar.Siz oksijen sağladığınızda aktif hale geçmelerini sağladınız.
Bu tarz ortamlarda bakteriler de yaşamsal faaliyetlerini uzun süre sürdürebilirler.Ayrıca soluduğunuz gaz da halüsinasyona sebep olabilir.Keşke kamera vs kayıtta olsaydı.
Açılan mezarların bazıları 3000-5000 yıllıkken bile tılsımdan cinlerden söz eden oluyor.Dinler tarihinden de eski mezarlar var.Onların açılışında da bu tür hadiseler oluyor.Örn; Mısır mezarları.Sen içini ferah tut ve tedbir alıp işin sonunu getir ustam.

ipek yolu

Aktif Üye
mezar degil abicim tarladaki agacin yani dedelerden kalma topramiz yillar once surulurken kapak cikmis colmekten bi kac tas vardi birde agacin yanini hic surmezdik bide orayi surelim kazalim dedik.malimdan sogudum valla halen okuyorum

Smokin

Moderatör
Moderatör
Sinekler gömüldüğü dönemde cesedin üzerine konmuş ve larvalarını çürüyen cesede bırakmışlar.Uygun ve havasız ortamda yüzyıllarca donuk bir embriyo gibi kalmış olmalılar.Siz oksijen sağladığınızda aktif hale geçmelerini sağladınız.
Bu tarz ortamlarda bakteriler de yaşamsal faaliyetlerini uzun süre sürdürebilirler.Ayrıca soluduğunuz gaz da halüsinasyona sebep olabilir.Keşke kamera vs kayıtta olsaydı.
Açılan mezarların bazıları 3000-5000 yıllıkken bile tılsımdan cinlerden söz eden oluyor.Dinler tarihinden de eski mezarlar var.Onların açılışında da bu tür hadiseler oluyor.Örn; Mısır mezarları.Sen içini ferah tut ve tedbir alıp işin sonunu getir ustam.
Usta iyi hoş demissin katılıyorum lakin larvaları öyle hemen yaşamsal faaliyetini yapma süresi bu kadar kısa mi ?
Emin olmamakla berber 1 ile 3 gun arası olması gerekmiyor muydu ?

malibu_18

Bilgili Üye
şu tılsımları bir gün videoya alında oturup hep beraber seyredelim Türk Definecilerin düşmanı kalleş cinleri :D

saftilki

Moderatör
Moderatör
denizci bu dediğin mantıklı, ama bende bez yakıp attım aşağıya, ışıtsın içeriyi göreyim diye, bez söndükten yaklaşık 10 sn sonra duman gibi nokta sinekler çıkmıştı aynı kovandan oğul çıkar gibi, havasız yer değil sirkülasyon var,
kısaca kaya sineği diye bilinir pire kadardır,

konu sahibi: hocalık hacılık iş değil, çiftçilik yapmış olanlar bu duruma rastlarlar,