Sitede problem çözülmedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Senin problemin ozaman neden siteye suç buluyorsun 1001 tane nici olan sensin karışmıştır sayfalar biraz .

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Millet ejderha gibi herkezin bir derdi var ateş püsküruyor insanlar bir kaç yeltendim kimse geri yazmadı bile köşede oturuyordum usul usul sen bile gelmez yazmaz oldun hayra alamet değil hiç bu durum .
Ben günler oncesinden konu actim ekran görüntüsü attim
Benim konuyu gormeyip
Benim paylasim uzerinden acilan paylasimi görüp yazmissin bende firsat bu firsat dedim 😁

mayhem

Co Admin
Co Admin
Dometes beya paglanmis devam etseydim keşke 🤔 sen tabi tekstilden buldun parayı 🙄

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Senin problemin ozaman neden siteye suç buluyorsun 1001 tane nici olan sensin karışmıştır sayfalar biraz .
1002 tanede olsa insanlarin ozeline takip etmeye mudahele etme hakkina sahip deyilsiniz
Yasalar geregi sikayet varsa takipe yine sizin tarafinizdan deyil kolluk guclerince incelemeye alinir buna sizlerde dahilsiniz

ama şu var
derseki site CIO,su biz ozelleri yasa dışı calisma yapanlari ispit etmek bakimindan takip ediyor ve isfa edip sikayet ediyoruz gerekli mevkilere
onu anlarim
zaten bunun baska türlü aciklamasi yok kapış 😎

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Dometes beya paglanmis devam etseydim keşke 🤔 sen tabi tekstilden buldun parayı 🙄
Voleyi vuran sen bana teksilden parayi buldun diyen sen domatesin 3 kilosunu 3 aliyorduk yahu sen domates ekmeye ticaretine başlamadan önce
bu pahaliligin yegane sebebi sensjn 😡
her ne olduysa sen domates işine basladiktan sonra oldu
ben zaten teksili birakali bir hayli oldu
el ense yapıyorum 1 seneye askindir
ama 250 kisilik bir yer düşünüyorum proje asamasinda ya yapacam yada izmire gocecem senden uzaklasacam birazcik 😔

mayhem

Co Admin
Co Admin
Tweet masajları bile satıldı fakat biz öyle insanlar değiliz 🙃

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kurban bayramina elin öpmeye gelecem eyer istanbulda olursam 😊
Ama harcligimi alirim bak demedi deme
Nasilsa domatesten en az iki kaya mezari parasi kaldirdin 🤣

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hiç birşey yapmıyorum artık Geçen dolar yükselirken para verdiler al sunla dolar dursun bu akın derken düştü bile dolar sonrasında teklifler alıyorum tabi . Projeyi şöyle başlamadan bitiririz işi evelallah 😊

mayhem

Co Admin
Co Admin
Geçenlerde kahvenin tekinde birini vurmuşlar eice bakdim dedim tamam sakallı değil bu sen kahveye gitme bu aralar bak sizin oralarda oyun oynerken bir birlerini vuruyorlar 😊

mayhem

Co Admin
Co Admin
Şehirdeyim köyler kasabalar beni kesmiyor bunu anladım artık . Bazı sağlık sorunları var piskolojim hiç iyi değil şu aralar 😇

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...