Siteye veda ediyorum.

Esmerr

Member
Gününüz aydın olsun ustalarım. Öncelikle burada 6-7 aydır hepinizden birçok şey duydum öğrendim, bunun için hepinize teşekkürler ama bazı sebepler bu siteden soğumama sebep oldu. Hepiniz Allah' a emanet olun, selametle.

28karayel28

Moderatör
Moderatör
Gününüz aydın olsun ustalarım. Öncelikle burada 6-7 aydır hepinizden birçok şey duydum öğrendim, bunun için hepinize teşekkürler ama bazı sebepler bu siteden soğumama sebep oldu. Hepiniz Allah' a emanet olun, selametle.
Hayır dır ustam,ne gibi sebepler

Esmerr

Member
Hayır dır ustam,ne gibi sebepler
Ustam, ben buraya öğrenmeye geldim. Kendimi geliştirmeye geldim. Açtığım konulara ya 1 ya 2 yorum alıyorum. Hemen hemen herkesi etiketliyorum. Diğer ustaların açtığı konulara bakıyorum, benim açtığım konulardan daha doğal şeyler var. Ama bütün site üyeleri yorumluyor. Benim konulara 'doğal' denilip geçiliyor. Ki doğal olduklarını düşünmüyorum. Açıkçası konu açma isteğim de kalmıyor.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam, ben buraya öğrenmeye geldim. Kendimi geliştirmeye geldim. Açtığım konulara ya 1 ya 2 yorum alıyorum. Hemen hemen herkesi etiketliyorum. Diğer ustaların açtığı konulara bakıyorum, benim açtığım konulardan daha doğal şeyler var. Ama bütün site üyeleri yorumluyor. Benim konulara 'doğal' denilip geçiliyor. Ki doğal olduklarını düşünmüyorum. Açıkçası konu açma isteğim de kalmıyor.

Kardaşım,
Nereye giden, burada yerlerini çözemezsen başka yerlerde zor çözen.
Açtığın son 2 konunu tekrar inceledim.
Konularının yorum almaması veya az almasının 3 sebebini gördüm:
1- Etiketleme yapmak. Bu etiketleme yanlış anlaşıldığından ismini görmeyen yorum yapmıyor.
2- Uygun resimleme yapamamak veya yetersiz resimleme, düzensiz kompozisyon oluşrturmak.
3- Bu işaretlerin çok net olmaması neticesinde, sizi yanlış yönlendirme yapmamak için yorum yapılmaması.

Öyle hemen pes etmek olmaz.
Her konuda elbette tecrübemiz yok.
Herkesin tecrübesi ve bilgisi farklı farklı.
Benim dişime uygun işaretler olsaydı, bak ben sana neler yazardım.
Tam emin olmadığım konuda yazmam, ihtimal varsa, ihtimalli yazarım.
Sizi yanlış yönlendirmek bizlere yakışmaz. Vebal olur.

Sen bir yere gitme.
konularındaki yerlerde ön işlem yap, düşündüğün şekilde.
Yeni gelişmeler olursa usulunce video çek, resimleme yap.
Oldu oldu, olmadıysa, yeni yerler hepimizi bekliyor inşallah.

Zaten herşey ne definedir, ne de define işaretleridir.
Buradaki kardaşlığımız, arkadaşlığımız bile yeterlidir.
Hem kıymetli dostlar saat gibidir. Lazım oldukça sorar öğrenirsin.

Elbette karar senin.
Amma biz gitmenizi istemeyiz inşallah. Kal derim.

Baki Selamlar.

Tastan

Editör
Esmerr ustam sızın gıbı tecrubelere ihtiyacımız var boyle kucuk sıkıntılar yasanabilir ama inanın kalıcı degildir zamanla duzelir hatalar yada sıkıntılar gelip gecicidir biraz zaman önemli olan sonrasında dostluktur baki kalan SAYGILAR...

The Thing

C*
Süper Moderatör
Profilinize girdim bazı konularınıza baktım, güzel yorumlar yapılmış hatta yöne veren bile olmuş, bazı ustalarda doğal demiş haliyle. BulursamKader25 ustamda güzel açıklama yapmış,bence biraz daha gayret :227::155:

Esmerr

Member
Esmerr ustam sızın gıbı tecrubelere ihtiyacımız var boyle kucuk sıkıntılar yasanabilir ama inanın kalıcı degildir zamanla duzelir hatalar yada sıkıntılar gelip gecicidir biraz zaman önemli olan sonrasında dostluktur baki kalan SAYGILAR...
Ustam kimse yanlış anlamasın. Ama dediğim gibi yani elimdeki bölgeler birçok üyenin paylaştığı yerlerden daha güzel ama herkrs doğal deyip geçiyo. Açıklayıcı bilgi veren yok. Etiketleme me rağmen geri dönüş alamıyorum, bulursamkader ustam ile poseidon ustam sağolsun elindem geldiği kadar yardımcı oluyorlar ama başka kimsedrn açıklayıcı, bilgi verici şeyler duyamıyorum bu şekilde ne benim size ne de sizin bana faydası olur

Esmerr

Member
Kardaşım,
Nereye giden, burada yerlerini çözemezsen başka yerlerde zor çözen.
Açtığın son 2 konunu tekrar inceledim.
Konularının yorum almaması veya az almasının 3 sebebini gördüm:
1- Etiketleme yapmak. Bu etiketleme yanlış anlaşıldığından ismini görmeyen yorum yapmıyor.
2- Uygun resimleme yapamamak veya yetersiz resimleme, düzensiz kompozisyon oluşrturmak.
3- Bu işaretlerin çok net olmaması neticesinde, sizi yanlış yönlendirme yapmamak için yorum yapılmaması.

Öyle hemen pes etmek olmaz.
Her konuda elbette tecrübemiz yok.
Herkesin tecrübesi ve bilgisi farklı farklı.
Benim dişime uygun işaretler olsaydı, bak ben sana neler yazardım.
Tam emin olmadığım konuda yazmam, ihtimal varsa, ihtimalli yazarım.
Sizi yanlış yönlendirmek bizlere yakışmaz. Vebal olur.

Sen bir yere gitme.
konularındaki yerlerde ön işlem yap, düşündüğün şekilde.
Yeni gelişmeler olursa usulunce video çek, resimleme yap.
Oldu oldu, olmadıysa, yeni yerler hepimizi bekliyor inşallah.

Zaten herşey ne definedir, ne de define işaretleridir.
Buradaki kardaşlığımız, arkadaşlığımız bile yeterlidir.
Hem kıymetli dostlar saat gibidir. Lazım oldukça sorar öğrenirsin.

Elbette karar senin.
Amma biz gitmenizi istemeyiz inşallah. Kal derim.

Baki Selamlar.
Ustam sağolasın dediklerin de haklısın ama ne demek istediğimi antalabildğimi düşünüyorum

Herkan

Member
Senin konularına cevap verilmemiş kızıyorsun (haklısın)biz napalım bizim hali hazırda çözmek için yurt dışlarına kadar bile sordurduğumuź konu hiç nedensiz yere kapatılıyor takma kafana bu kadar bence kardeş

Mehmet_mehmet

Engellendi
Ustam lütfen �� hemen bukadar çabuk pes etmeyin, herşeyde vardir bir hayır,defineci insan azimli dürüst çalışkan inançlı bir insandır bulduğunu hırsızlara değil en yüksek maliyete satıp garibanlara yardımcı olan doğru yolu seçen insandır

Turko

Uzman
Devam et konularına , etiket gelse ben görürdüm. Benden başka herkes etiketli.