Sizce doğru noktamı

Tantulus

Aktif Üye
Bu deveyse genel olarak maksimum 50 metre gerisinde giris aranmalı ama oradaki çizgide çizginin önünü 2 metre aşağıya doğru aç diyor

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
3

Üçüncü resim emen 5 metre önü çubuk orda boşluk gösteriyor
Bu mesajınızı görmemişim kusura bakmayın. 3. Resim dediğiniz çubukların boşluk verdiği bölge zaten bir tümsek görünümünde. Oraya yoğunlaşabilirsiniz ama keşke bölgeyi tamamen görebilseydik biraz uzak foto çekimiyle bölgeyi komple kadraja alabilirseniz her yönden daha sağlıklı yorumlar gelecektir umarım.

şahin88

Aktif Üye
Üçüncü fotonun olduğu yerde mezarı var.Taşın önünde .otların durumuna bakarsan anlarsın.orası zayıf ve otlar sararmış ve bitmemiş.oraya çubuk veya dedektör tut.şansın bol olsun.

Safakk

Bilgili Üye
Üçüncü fotonun olduğu yerde mezarı var.Taşın önünde .otların durumuna bakarsan anlarsın.orası zayıf ve otlar sararmış ve bitmemiş.oraya çubuk veya dedektör tut.şansın bol olsun.
Çubuk tuttum ustam boşluk veriyor dedektör de tuttum ama dedektör tek tek makinası olduğu için fazla işe yaramıyor

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çubuk tuttum ustam boşluk veriyor dedektör de tuttum ama dedektör tek tek makinası olduğu için fazla işe yaramıyor
Şişleme yöntemi makbuldür düz arazide. Varsa toprak altında kayalar ile kapatılmış alanın krokisini çıkarabilirsiniz demir çubuklar çakarak.

Safakk

Bilgili Üye
Şişleme yöntemi makbuldür düz arazide. Varsa toprak altında kayalar ile kapatılmış alanın krokisini çıkarabilirsiniz demir çubuklar çakarak.
Düz arazi ustam yer tarlanın boyu emen zahten dediğim gibi sunak ta var emen yanındaki kayada

Safakk

Bilgili Üye
Ustam ormana giriş yasaklar bitsinde makina vuracağım