Slm tek para dedektörü almak istiyorum

türker

Member
s.a arkadaslar ustalar bana yardımcı olabılecek bırını arıyorum yenı bır dedektör almak ıstıyorum tek para ıcın işimi görebılecek 1500 lıraya kadar benım ısımı görecek bır dedektör ne önerırsınız

Moderatör tarafında düzenlendi:

wanted.07

Member
Aleyküm selam hoşgeldiniz dedektör konusunda bilgisi olan arkadaşlar yardimci olacaktır yanlız siz nasıl bi aramada kullanacaginizi belirtin

türker

Member
boş arazide ve tarlada arama yapıcam almışken pişman olmuyacagım bısey olsun ıstıyorum usta

MendereS

Bilgili Üye
bütçen için en ideal olan makro racer ve wihites bu 2 markayı öneririm.

abbas

Yeni Üye
Slm ustam bende garrett ace 350 tek parada süper kaçırma olayı yok ama bi duyum duydum Türkiye kaçak yolla bir tır garrett ace 350 girmiş alırken dikkat et

karan musti

Yeni Üye
s.a arkadaslar ustalar bana yardımcı olabılecek bırını arıyorum yenı bır dedektör almak ıstıyorum tek para ıcın işimi görebılecek 1500 lıraya kadar benım ısımı görecek bır dedektör ne önerırsınız
2. el g max 2 veya goldmaxpower al pişman olmazsın diğer cihazları boşver bu iki cihazdan birini tercih et pişman olmazsın

turab42

Member
eger bütçeni 2500 l ya çıkarabilirsen g max ıı iyi cihaz garrett 350 orj şu an 1500 tl nel başlık la alırsan 2100 civarı

türker

Member
pekı bu makıne hakkında bılgısıı olan varmı benım işimi görürmü [h=1]MİNELAB GO-FIND 60 - YENİ[/h]

türker

Member
benım kafam çok karıştı bırıne soruyorum nokta en ıyıdı dıyor dıgerıne soruyorum beş para etmez dıyor ne alacagımı şaşırdım bu konuda yardım edebılırmısınız

passion1907

Yeni Üye
bu güne kadar kaç tane altın para bulduysam hepside garret at pro ile bulunmuştur. aka kullandım nokta kullandım makro kullandım adrenalin kullandım hiç biri at prom gibi değil.

karan musti

Yeni Üye
bu güne kadar kaç tane altın para bulduysam hepside garret at pro ile bulunmuştur. aka kullandım nokta kullandım makro kullandım adrenalin kullandım hiç biri at prom gibi değil.
0 bulduğun bölgeye g max 2 veya goldmaxpower ile de gir çıkardığından daha fazlasını çıkarırsın emin ol

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
vlf tek para pulse büyük malzemeler benim fikrim bu yönde artık... pulse olsun... yeter