Sohbet - Fal oklari ve define iliskisi

lokomotivo1

Member
Ilk onceliklle selamin aleykum degerli dostlar
Hayirli sahurlar herkeze
benim sormak istedigim sekilli tas reinleri atiliyor acaba define avi gibi degerli seyler cikiyormu ya ne bileyim cok goruyorum ama hic bakmiyorum arkadaslar sohbet olarak cevap yazabilirmisiniz bilgilenmek istiyorum gerxekten tesekkurler :)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sanada hayırlı sahurlar arkadaşım ... kısaca uzakdur sıkıntılı fal fal okları kahvefalı vs vs ye girer haram dır .... ve yapanlara sıkıntı verir .... hoca hoca gezersin sonra .. sağlıcakla

lokomotivo1

Member
Sagol kardesim tesekkur ederim haklisin ya ama eglenceli meslek haline getiren var o yuzden dedim cidden deliren varmi ki?

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sagol kardesim tesekkur ederim haklisin ya ama eglenceli meslek haline getiren var o yuzden dedim cidden deliren varmi ki?
Bu dunyada delirmeseler de ahiret de deli gibi olurlar.
Bubtur isler muslumana gelmez, uymaz.

Konuyu Tilsim Cinler bolumune aliyorum.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sen uzak dur .. aman diyeyim .. bak sordun öğrenmek sana nasip oldu .. çok tehlikeli hemde çok ..... anlayana sivri sinek saz anlamayana ne dersek diyelim den git ... hiç arkana bakma erkekliğin % 90 nını yap o konuda .

lokomotivo1

Member
Abi kesinlikle haklisiniz siz yasca benden buyuksununuzdur benim yasim w0 ve acayip merakliyim boyle seylere arastirmaya ne biliyim tarih ilgimi cekiyor ama gidip arama gibi birsey yapmam :)

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
tarih herkesin ilgisini çeker hatta ilgilen tez ver bilgilen sorun yok ama anlattın konunun tarihle alakası yok direk haramla alakası var ... tarih haram değil aksine doğru tarih sevab bile ....

lokomotivo1

Member
Cidden guzel bir sayfaya uye olmusum iyi ki varsiniz abilerim bana cevap verdiginiz icin yanlis anlamayin size yer gosteririm giderseniz siz bilirsiniz ama orayi acmaniz imkansiz diyebilirim buyuk konusmiyim ama :)

lokomotivo1

Member
Anladim ucmus abi birde mailimi veriyim isterseniz yasim 7 8 ken babam cekmisti yeri resimleri ceker hersryi soylerim gerisi size kalmis :) saka yapmiyorum bu arada biriniz faydalanin abilerim soyle bir sey soyliyim elini tipraga attiginda bile altin buluyorsun emin olun

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
lokomotivo .. enson yazdıkların tamamıyla ofsayt ... burada kimseyle böyle 1 diyaloğa girme ..... yer gösteririm beraber çıkartalım eşelim kazalım .... sakınha sakın aman deyim ......

sana başkası gel burada yervar gidelim desede gitme tamam .. bilmem anlata bildim mi ..

lokomotivo1

Member
Anladim abi guvenmem olurmu oyle sey ya ben bu isleri yapmam sukur durumum iyi gerek yok abi hersey8n fazlasi zarar ama ciddiydim bu konuda beraber kazalim gibi bir konuyada girmem gitmemde emin olun cun ki yapamam ben ve gerek durmuyorum kusura bakmayin simdiden cahilligimi maruz gorun