Sohbet!

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Estağfurullah, ancak senin gibiler deyince bi asagilanmis hissediyor insan kendini. Yoksa sorun yok benim için.
Kardeşim peki düzelteyim orayı alındıysan.

Müzeler senin gibi değil, benim gibilerin bulduğu ile dolu.

Yani defineci Arkiyolagdan çok bulur, jandarma alır müze dolar demek istiyorum.

Neyse keyfim kaçtı

Herkese Hayırlı geceler.

Kimse kimseden üstün değildir. Üstün olan Allah tır. Biz sadece aciz kullarız.

Bir insanı aşağılamak ne demek bilirmisin sen?

Son düzenleme:

Gemo

Member
Ustam mala nın ne gibi dezavantajını gördün, ben uzun süredir kullanıyorum hiç boşuna işlem yaptırmadı. Ekranda boşluk için 3 metre dediyse en fazla 3 metre 10 santimde buldum boşluğu. Makine biraz ağır 20kg onun dışında senin makineden beklentilerin nedir?

carsambali

Bilgili Üye
Sedegor ustam uxo radar görüntüleme cihazı vardı,halen satılıyormu bilmiyorum lakin bu cihazın söylediklerinize yakın şeyler yaptığını biliyorum ve gördüm

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Sedegor dur kaçma üstad! Mala’nın neyi küstürse seni bir anlat bakalım ?

Apollon01

Moderatör
Moderatör
20 kart yapılıyor, o konuya deginme sen. İşin sonu baş ağrısına gidiyor çünkü! Diğer yönünü soruyorsan kendini % 200 gösterdi! Gaz sensörüde ekleniyor!
@Sedgor ustam bende istiyorum demiştim, listeye eklersen sevinirim, haber bekliyorum eyvallah ustam, hayırlı geceler.

Smokin

Moderatör
Moderatör
@Sedegor ustam, toprak konusu ile ilgili jeolog ustam ile paslaşabilirsiniz diye düşünüyorum.
cihaz konusunda ise, 50 yaşından sonra bana cihaz icat ettirmeyin. alasını yaparım.
şaka bir yana, aklımda öyle bir cihaz ile uğraşmak var.
az daha konuyu açayım. anlaşılır olsun.
ekibe yani aldığımız bir arkadaş var. aynı zamanda burada sitede de üye
çocuk kendini yetiştirmiş. bir gün öyle bir fikir ile geldi ki, süper ötesiydi.
şuan piyasada farklı amaçlar için üretilmiş iki cihaz var.
o iki cihazı tek cihazda toplarsak, emin ol, sarı kız, yerde yan mı duruyor, dik mi kalmış
heykel yıkılmış, hepsi toprağı açmadan göreceksin.
ama bunun için biraz zaman ve arge gerekli :)

Üstat oldum olası yeni buluş lafını duyunca aşırı bi merak oluşuyor.
Ustanın konusunu kaynatmadan az çok bilgi verirsen sevinirim .
Özelden de yazabilirsin .
Sedegor usta ya bi makine tavsiye ederdim lakin tam anlamıyla bilgi sahibi değilim . Emin olmadan konuşmayayım dedim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Veyahut senin gibiler diye ayırdığın kesimden senin farkın ne şapkadan tavşan mi cikariyorsun
kardeşim benim Sedegor ustamızın o söylediği senin gibiler dediği kişi .....benim ... ve gururla üzerime alındım ....
hani sanada kızamıyorum ... ama Sedegor ustamız kıymetlidir ... ne dediğinide yorumlarınıda iyi takip ederim .. iyi takip etmenide tavsiye ederim ...onun yazdığı her kelimeyi her yorumu iyi analiz ederek.. düşünerek anlamaya çalışıyoruz ..kaçırdığımız 1 şey olmasın diye ... saygılar kardeşime ... rast gelsin
...

İndiana jones

Editör
Sedegor ustam ne oldu buldunmu öyle bi cihaz kolay taşına bilir yer altı tünel mağra kilise bulan cihaz varmı kafandan düşündüğün

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Sedegor ustam ne oldu buldunmu öyle bi cihaz kolay taşına bilir yer altı tünel mağra kilise bulan cihaz varmı kafandan düşündüğün
Yok bulamadım araştırıyorum. MTA da arkadaşın tanıdığı varmış onunla konuşacağız.
Bulursamda haberiniz olmaz kardeşim. Bendemi var millettemi bilmiyorum, her söylediğimi insanlar yanlış anlıyor.

Tamam bu son daha konu açmam diyorum, yine açıyorum alışkanlık olmuş.

Ama bu alışkanlığı terk etme zamanı geldi. İnsanlara iyilik yapayım derken kötülük buluyorum.

Yada biri çıkıp ne dediğini bilmeyip ne söylen digini anlamadan tavşan çıkar diyor.

Zaten çok geç kaldıgıma inanıyorum.

Allah herkesin gönlüne göre versin.

Cümleten hayırlı Cuma lar bu arada.

Bundan sonra benim konularıma sadece define bulan yazsın lütfen. Konu açarsam.

Ben yazmıyorum kardeşim kimseye, adam özel mesaj atıyor rica ediyor, dahil oluyorum yoksa yazmıyorum iki yıldır.

Son düzenleme:

İndiana jones

Editör
Yok bulamadım araştırıyorum. MTA da arkadaşın tanıdığı varmış onunla konuşacağız.
Bulursamda haberiniz olmaz kardeşim. Bendemi var millettemi bilmiyorum, her söylediğimi insanlar yanlış anlıyor.

Tamam bu son daha konu açmam diyorum, yine açıyorum alışkanlık olmuş.

Ama bu alışkanlığı terk etme zamanı geldi. İnsanlara iyilik yapayım derken kötülük buluyorum.

Yada biri çıkıp ne dediğini bilmeyip ne söylen digini anlamadan tavşan çıkar diyor.

Zaten çok geç kaldıgıma inanıyorum.

Allah herkesin gönlüne göre versin.

Cümleten hayırlı Cuma lar bu arada.

Bundan sonra benim konularıma sadece define bulan yazsın lütfen. Konu açarsam.

Ben yazmıyorum kardeşim kimseye, adam özel mesaj atıyor rica ediyor, dahil oluyorum yoksa yazmıyorum iki yıldır.
Benim elime geçerse öyle bi cihaz sana haber veririm bi arkadaşıma mesaj attım bu konuda iyiki açmışın bu konuyu neyse elime geçerse çaýını içmeye gelirim