Sonradan Koyma Kaya Boşluk Oda Mezar-Akıl Yaşta Para Taşta Herkes İçeri

arahnikaya

Bilgili Üye
Kaya Bomboş ötüyor boşluk çubuğuylada baktım boşluğu çizdim çizgiler tam karşı karşıya çıktı boşlukta tam hiza çizerken yamuk oldu biraz affola :) Kırmızı çizginin solunda büyük sunaklı gibi olan kaya üstündede gezdim boşluk yok benim tarafa gönderiyor.Boş kaya üstünde çok küçük bir murç izide görülüyor işaretledim girişmidir ne dersiniz.Bu benim kayanın tam karşısında benim boş kayayı gösteren birde üçgen var ama oyma değil üçgen gibi kaya ucu benim kayayı gösteriyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

Şu kare olan Kaya sonradan koyma girişi tutuyor gibi geldi ve harbiden boff diye ötüyor diğer taşlarda tak tak ses geliyor bu işaretlediğim kaya bof bof yer oynuyor ve çok boş ötüyor ne dersiniz ustalarım @BulursamKader25 @kabakburgiba @epy @tatar26 @ases24 @nik @ECE07

Boşluk olan ve boş öten kaya murç işareti gibi bir delik

Üçgen gibi olan kaya

Son düzenleme:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
BURADA BİR İŞÇİLİK GÖREMEDİM İŞARETLEDİĞİM KAYANIN ETREFI VE ALTINA Bİ BAK İSTERSEN AMA DEDIĞIM GİBİ BURADA PEK BİR ŞEYLER BEKLEME ÇÖNKİ SIFIR İŞÇİLİK .MURÇ DELİĞİ TAKILMA DOĞAL OLABİLİR.

SAYGILAR VE SELAMLAR.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Kayaların düz ve köşeli olması ve güzel dizilişleri burda birşeyler yapıldığının belirtisi.
Burda bir işaret olması gerekir .Sunu çanağı vs.
Bir de acaba burası aranılan yer mi ?
Yani sen direk olayı buldun .Belki de burasının işaretleri baska yerden yönlendirmeli mi .
Orda bir taşın üstü otlarla dolmuş sunu yeri olabilir .Temizleyip mezara dair işaretler varsa uygulamaya geçilebilecek bir yer..

arahnikaya

Bilgili Üye
ustalarım şunu söylemeyi unutmuşum burası eski nekropol heryer sunu çanağı işaret yani sağım solum heryerim kaya 3 er 5 er sunaklar var o yüzden bir işçilik aramıyorum çünkü yıllardır herkes eşeliyor burayı kaya diplerini bulan hiç yok ve boşluk sesi aldığım tek kaya benim eski konularımda burası var mezar yeri sunaklar vs dite bir konuydu uzunca başlık ve 10 15 foto var

arahnikaya

Bilgili Üye

arahnikaya

Bilgili Üye
bu arada boşluk çubuğum kaya boşluklarına tepki vermiyor ancak büyük boşluklara elime boş çakmak alıp deneyince büyük boşlukları çiziyorum çakmağı bırakınca nerdeyse her kayada kaya boşluğu çatlak vs olduğu için yanıltıyor. nik

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör

BURADA MEZAR BULAMAYABİLİRSIN ÇÖNKİ CENAZELER GÖMÜLMEMİŞ GÖRÜNİYOR.DETAYLI ARAMALISIN.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

kabakburgiba

Operatör
ben olsam daha kaliteli bi işaret aramaya yönelirdim.hep sunu çukuru sunu çukuru.yokmu burda etrafında geziniver biraz daha kaliteli işaret zengin yer ara.bu sunular burda ise ,kare oymalarda yakınındadır.biraz yükseklere çıkmayı denemelisin.küçük işaret ara (x).son noktayı ara.haa ben harçlık çıkaracam dersen ,sen bilirsin.