Sonunda cozuldu

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Hangi konuydu senin ?

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
S.a ustalarim kusura bakmayin resim yuklemedim, kisaca anlatayim daha onceden bir konu acmaistim ve sonuca vardik bu sonucta isaret uzerinde titizlikle calisma yapildi cok guzel bir sonuca ulastim. Oncelikle elimdeki sonucladirdigimda burada bastan sona kadar herseyi paylasicam, bilgi amacli guzel olacak elimdeki envateride ustalar izin verirse sergilerim. Ama biraz beklemeniz gerekiyor sonucun selameti acisindan saygilar iyi forumlar.
hayırlı olsun
malzemeyi müzeye teslim ettikten sonra paylaşırsın görselleri
bu arada konularına kısaca göz attım güzel yerler varmış ama hiç yorumum olmamış
muhtemelen gözümden kaçmış konular sanırım

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Yaman244 arkadasım hayırlı olsun.malzeme elinden cıkmadığı sürece paylaşım yapma arkadasım.sende kalsın ne çıktığı..çözümü anlatan rwsimler yüklesen kafidir...

Yaman244

Aktif Üye
Evet ustalar eyitim amacli bilgi amacli acisindan paylasicam,resimlerle beraber ama simdilik degil.

Yaman244

Aktif Üye
hayırlı olsun
malzemeyi müzeye teslim ettikten sonra paylaşırsın görselleri
bu arada konularına kısaca göz attım güzel yerler varmış ama hiç yorumum olmamış
muhtemelen gözümden kaçmış konular sanırım
Saglik olsun usta yogunluktan belki, denk gelmedi belki zaten beni noktaya bir ustam yonlendirdi o ustaninda adini paylasicam.

Yaman244

Aktif Üye
Umarım mesajı aldınız ;)
Mesaj alindi farkindayim saygi deger ustalarimdan ricam, payalisicam zamani , gelince burada bir ustamin yonlendirmeside bana fayda sagladi nokta olarak , tabiki burada palasicam, bu emege karsilik yapmak lazim o ustanin adinida paylasicam ozaman.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Mesaj alindi farkindayim saygi deger ustalarimdan ricam, payalisicam zamani , gelince burada bir ustamin yonlendirmeside bana fayda sagladi nokta olarak , tabiki burada palasicam, bu emege karsilik yapmak lazim o ustanin adinida paylasicam ozaman.
Bu davranışın takdire şayan.Herkes yapmaz bunu.Hatta buralara uğramaz bile bir daha.Bende bekliyorum merakla.

Yaman244

Aktif Üye
Bu davranışın takdire şayan.Herkes yapmaz bunu.Hatta buralara uğramaz bile bir daha.Bende bekliyorum merakla.
Ustam ben isareti cozmek için ,Burada ustalardan yardim isterken guzel oluyo ,Allah razi olsun elinden geldigi kadar ustalar fikirlerini tercubelrini paylasiyolar,bu emektir madem yardim istoyorum ozaman hakinida teslim ederim Allah'in izniylen .