Sonunda cozuldu

Yaman244

Aktif Üye
S.a ustalarim kusura bakmayin resim yuklemedim, kisaca anlatayim daha onceden bir konu acmaistim ve sonuca vardik bu sonucta isaret uzerinde titizlikle calisma yapildi cok guzel bir sonuca ulastim. Oncelikle elimdeki sonucladirdigimda burada bastan sona kadar herseyi paylasicam, bilgi amacli guzel olacak elimdeki envateride ustalar izin verirse sergilerim. Ama biraz beklemeniz gerekiyor sonucun selameti acisindan saygilar iyi forumlar.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam uzun zamandir yoktum, nasilsiniz insanlah zamani geldiginde acik sekilde yuklucem
Teşekkürler inşallah sende iyi ve huzurlusundur..bulduğun objeleri öğren ondan sona resim yükle.ufak ziynet sorun olmaz yükle amma heykel vs yükleme.siringayla kan hesaabı olmasın.bolnasipler

Cann

Editör
Hayırlı olsun kardeşim çalışma alanını da görürsek güzel olur rastgele

Cann

Editör
Sonuçlandırıldık tan sonra

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hayırlı olsun. Sadece çalışma alanınızı paylaşmanız yeterli. Boş çıkar oralardan bişey çıkmaz biliyorum :34:

Yaman244

Aktif Üye
Hayırlı olsun kardeşim çalışma alanını da görürsek güzel olur rastgele
Paylasicam usta bastan sona kadar. Sunu soylim baya ugrastirdi ama sonuc cok guzel oldu, cozuldukden sonra cok guldum meyer gozumuzun onudeymis mal

Yaman244

Aktif Üye
Hayırlı olsun. Sadece çalışma alanınızı paylaşmanız yeterli. Boş çıkar oralardan bişey çıkmaz biliyorum :34:
Palasicam ustam dogru zaman geldiginde seve seve paylasicam nasil cozuldugunu ayritilariylan hem anlaticam hemde resimlere gosteticem

Cann

Editör
Paylasicam usta bastan sona kadar. Sunu soylim baya ugrastirdi ama sonuc cok guzel oldu, cozuldukden sonra cok guldum meyer gozumuzun onudeymis mal
Hiç sorma bende alanda dolaştım dolaştım sonra geldim fotolara baktım hadi ya dedim yanımdakiler de durmadan soru soruyordu :)

Yaman244

Aktif Üye
Bu sonucta burada ustalardanda, katki sunan var daha sonra sunduklari katkilarida paylasicam.cunku o usta beni oraya yonlendirdi,ben cok genis cerceveden bakiyordum.