Sorun Bende Mi ?

Enes44

Yeni Üye
Sana birgün anlatırım onu

Senden ricam işin ehli bir hacamatciya git hem sünnetir hem huzur verir diğer konu hoca falan sevmem inanmam Allahın kelamıni para ile satanlardan nefret ederim
Evt üstadım hacematın sünnet olduğunu ve faydalarını biliyorum.Bu tarz olaylarda ise Kuran ile tedavi edilmesinin doğru olduğuna inanıyorum . Teşekkür ederim yorumunuz için.
Bahsettiğiniz konuyu özelden açıklarsanız çok sevinirim merak ettim.

Mimar Biri

Yeni Üye
Din yönden beklentisi olan insan çok var çevremde. En yakını 2 yıldır işyerimizde çalışan mühendis. Cebinde para olursa camiiye gittiğini görmedim. Ne zaman ki para sıkıntısı olsa camiiye gider :)
Böyle tipler azımsanmayak sayıda. Seni de onlardan sandım kusura bakma :)

Enes44

Yeni Üye
Din yönden beklentisi olan insan çok var çevremde. En yakını 2 yıldır işyerimizde çalışan mühendis. Cebinde para olursa camiiye gittiğini görmedim. Ne zaman ki para sıkıntısı olsa camiiye gider :)
Böyle tipler azımsanmayak sayıda. Seni de onlardan sandım kusura bakma :)
Sıkıntı yok üstadım rızkı veren Allah Zenginliği istediğime veririm diyor biz çalışırız kısmetimizde varsa gelir bulur bizi :)
Her zaman elimdeki ile yetinmesini bilen biriydim hocam hatırlıyorum çocukken babam markete götürür istediğin çikolatalardan al derdi masraf çıkmasın diye en ucuz en ufağından alırdım çocuk aklı ile bile.
Allah herkeze hayırlı kazanç nasip etsin .

Şirvan

Operatör
Namaz kılarken aklınıza birşey gelmesini istemiyorsaniz elinizi bağladığınız zaman baş parmağıniz ile sol elinizin bilek kısmındaki damarı sıkın ve işaret parmağınızın ucu ilekolunuza baskı uygulayın aklınıza birşey gelmez deneyin bakalım ne oluyor

Enes44

Yeni Üye
Enes kardeşim. Görmüş olduğun maymuna benzeyen varlık bu mu"?Ekli dosyayı görüntüle 121909
Üstadım bahsettiğim olay çocukken belki 15 sene önce gerçekleşti .
Ben yarım yamalak hatırlıyordum gördüğüm şeyi sonrasından geçenlerde babama sordum o söyledi maymun ve ağaç gördüğümü tekrardan bir tepenin üzerinde .
Şu anda hiç aklımda Yok neye benzediği sadece maymuna benzeyen bir şey diye aklımda kalmış .
Bu attığınız resim ne anlama geliyor üstadım .
Teşekkürler .

Asil

Aktif Üye
Öncellikle ilgini çeken konular hakkında yazılmış kitaplar edin seni oyalacak hobiler edin... Aktarcılardan sinir öfkeni yatıştıracak melisa ve papatya al.gece Çayını içeceksin. Hastaneye git vitamin eksikliği var mı kontrol ettir.. Özellikle B vitamini eksikliği var mı"? Resim konusuna gelince insanlar farklı görünen hep aynı. Varlık.. Sana zarar veremez. Matematik yapalım. İnek denince aklına süt gelir. Renk desem kırmızı yada mavi dersin... Şu sıralar beynin otomatik pilot da. Kontrolü alman gerek. Bunun içinde sorunu bulmalıyız. Dediklerimi yap. Tekrar konusuruz

Enes44

Yeni Üye
Öncellikle ilgini çeken konular hakkında yazılmış kitaplar edin seni oyalacak hobiler edin... Aktarcılardan sinir öfkeni yatıştıracak melisa ve papatya al.gece Çayını içeceksin. Hastaneye git vitamin eksikliği var mı kontrol ettir.. Özellikle B vitamini eksikliği var mı"? Resim konusuna gelince insanlar farklı görünen hep aynı. Varlık.. Sana zarar veremez. Matematik yapalım. İnek denince aklına süt gelir. Renk desem kırmızı yada mavi dersin... Şu sıralar beynin otomatik pilot da. Kontrolü alman gerek. Bunun içinde sorunu bulmalıyız. Dediklerimi yap. Tekrar konusuruz
Teşekkür ederim hocam tavsiyelerin için . Herhangi bir Vitamin eksikliği Veya kansızlık durumu yok ama bu süre boyunca çok şiddetli mide ağrıları yaşadım özellikle son 2 senedir .
Ultrason endoskopi vs yaptırdık fakat önemli bir şey çıkmadı . Pangastrit tanısı koyuldu .
Ayrıca çocukken o sorunu yaşarken hocaların yazdığı 2 muska vardı geçen evde çekmede buldum ve açtım .
1 tanesinde şifa ayetleri va vardı düzgündü fakat diğerini tam çözemedim karalama mı yoksa başka bir şey mi diye oda şimdi aklıma geldi .
Teşekkkür ederim .

Kristof34

DogacıyıZ
Enes44 cocuklugunda yasadıgın hadiseye gitmis oldugun hoca (benim tabirim ile cinci hoca) yanlıs bir uygulama ile son vermis. Biz bu olaya cin yakma olayı diyoruz oysaki bu olay aslında cin öldürme olayıdır. Yüce kitabımız Kur'an da biz cinleri ve insanları yanlızca bize ibadet etsinler diye yarattık diyor. Şöyleki günümüzde insanlar her nasıl ki baska dinlere ve baska mezheplere tabi olmuslarsa hatta iclerinde ateist diye nitelendirdigimiz hicbir dine ve inanca sahip olmayan insanlar oldugu gibi cinlerde farklı dinlere ve inanclara tabi olmustur. İclerinde hristiyan, musevi, müslüman,satanis oldugu gibi ateist olanlarıda mevcuttur. Bu tür musallat durumlarında yapılan bir sürü terkip ve uygulama mevcuttur. Bunlardan en saglamı cinniyi hapsedip bu hapis durumu manevi bir hapis durumudur. Yani bir kalkan cizilir cinni ortasında kalır ve o kalkandan dısarı cıkmasına müsade edilmez. Bunu yapacak hocanın ilmi bilgisi yüksek olmalıdır keza aksi halde hocanında basına gelmedik kalmaz. Her cinninin basında bir kusak baglıdır bu kusak rengine göre hangi taifeye baglı oldugu anlasılır. Taifesi anlasılan cinninin basındaki cin padisahı davetname duası ile gününde ve saatinde buhuru yakılarak cagırılır ve hapsedilen taifesine ait cinniyi alıp gitmesi aksi halde öldürülecegi kendisine beyan edilir. Cin padisahlarının hicbirisi taifesine mensup bir cinninin bir insan tarafından öldürülmesine izin vermez ve cinniyi alıp gider. Bu uygulamayı cogu hoca yapamaz cünkü gercekten zor ve ilim isteyen bir uygulamadır. Senin anlattıgın olaya göre hoca direkt sorgusuz sualsiz cinniyi yakmıs ve öldürmüs. Sende bu olaya vesile oldugun icin sana bugz etmisler ve sana bir sekilde vesvese veriyorlar keza hoca ile hala görüsüyorsan onunda ne durumda oldugunu Allah bilir onuda rahat bırakmazlar. Bu is icin yapacagın en güzel ve en hayırlı is. En kısa zamanda gidip bir adak kurbanı kes ve niyet et. Deki Allahın cinlerin ve şer odaklarının serrinden ve vesveselerinden sana sıgınırım. Beni her türlü kötülüklerden ancak sen uzak tutarsın. İslerimin ve düzenimin yeniden kurulması icin bu adagımı kabul eyle. Bu adagını 11 ihtiyac sahibi kapıya dagıt. Üstündeki kara bulutlar Allahın izni ile dagılacaktır kardesim. Allaha emanet ol. Unutma ki bir cini öldürmek ile bir insanı öldürmek arasında hiçbir fark yoktur. Sen istemeden de olsa buna vesile olmussun.

Enes44

Yeni Üye
@Enes44 cocuklugunda yasadıgın hadiseye gitmis oldugun hoca (benim tabirim ile cinci hoca) yanlıs bir uygulama ile son vermis. Biz bu olaya cin yakma olayı diyoruz oysaki bu olay aslında cin öldürme olayıdır. Yüce kitabımız Kur'an da biz cinleri ve insanları yanlızca bize ibadet etsinler diye yarattık diyor. Şöyleki günümüzde insanlar her nasıl ki baska dinlere ve baska mezheplere tabi olmuslarsa hatta iclerinde ateist diye nitelendirdigimiz hicbir dine ve inanca sahip olmayan insanlar oldugu gibi cinlerde farklı dinlere ve inanclara tabi olmustur. İclerinde hristiyan, musevi, müslüman,satanis oldugu gibi ateist olanlarıda mevcuttur. Bu tür musallat durumlarında yapılan bir sürü terkip ve uygulama mevcuttur. Bunlardan en saglamı cinniyi hapsedip bu hapis durumu manevi bir hapis durumudur. Yani bir kalkan cizilir cinni ortasında kalır ve o kalkandan dısarı cıkmasına müsade edilmez. Bunu yapacak hocanın ilmi bilgisi yüksek olmalıdır keza aksi halde hocanında basına gelmedik kalmaz. Her cinninin basında bir kusak baglıdır bu kusak rengine göre hangi taifeye baglı oldugu anlasılır. Taifesi anlasılan cinninin basındaki cin padisahı davetname duası ile gününde ve saatinde buhuru yakılarak cagırılır ve hapsedilen taifesine ait cinniyi alıp gitmesi aksi halde öldürülecegi kendisine beyan edilir. Cin padisahlarının hicbirisi taifesine mensup bir cinninin bir insan tarafından öldürülmesine izin vermez ve cinniyi alıp gider. Bu uygulamayı cogu hoca yapamaz cünkü gercekten zor ve ilim isteyen bir uygulamadır. Senin anlattıgın olaya göre hoca direkt sorgusuz sualsiz cinniyi yakmıs ve öldürmüs. Sende bu olaya vesile oldugun icin sana bugz etmisler ve sana bir sekilde vesvese veriyorlar keza hoca ile hala görüsüyorsan onunda ne durumda oldugunu Allah bilir onuda rahat bırakmazlar. Bu is icin yapacagın en güzel ve en hayırlı is. En kısa zamanda gidip bir adak kurbanı kes ve niyet et. Deki Allahın cinlerin ve şer odaklarının serrinden ve vesveselerinden sana sıgınırım. Beni her türlü kötülüklerden ancak sen uzak tutarsın. İslerimin ve düzenimin yeniden kurulması icin bu adagımı kabul eyle. Bu adagını 11 ihtiyac sahibi kapıya dagıt. Üstündeki kara bulutlar Allahın izni ile dagılacaktır kardesim. Allaha emanet ol. Unutma ki bir cini öldürmek ile bir insanı öldürmek arasında hiçbir fark yoktur. Sen istemeden de olsa buna vesile olmussun.
Öncelikle yorumunuz ve detaylı açıklamanız için çok teşekkür ederim üstadım .
Bahsettiğim olay ben çocukken gerçekleşti bu hocadan önce 2-3 hocaya daha götürdüler fakat sonuç alınamadı en son bu bahsettiğim hoca bu şekilde son verdi .
Daha önce okuduğum kadarıyla yanlışta olabilir musallat durumlarında eğer bedene yerleşen cin veya rahatsız eden cin buna son vermez ise yakılma durumuna geçildiğini okumuştum Kur'an ile Rukye yapan bazı hocaların da böyle yaptığını işittim bu işlerin cahiliyiz duyduklarım böyle üstadım .
Asıl kafamı karıştıran ise neden son 2 senedir bu durumları yaşadığım . Yakılan cinnin kabilesi neyi bekledi bu zamana kadar eğer dediğiniz gibi bir durum var ise .
Bahsettiğiniz gibi vesvese durumu çok oluyor sürekli kafamın içinde saçma sapan düşünceler yalnızlık bir süre sonra katlanılması zor duruma düşürüyor insanı .
Bahsettiğim hocayı ailemde hatırlamıyor yerini yurdunu en son telefon defterinde numarası vardı oda kullanılmıyor .
Anlattıklarımdan bir sonuç çıkardığınız zaman bunun cinni bir olay olduğuna mı vardınız üstadım .
Teşekkür ederim .