Sorun Bende Mi ?

ll Shadow ll

Aktif Üye
Önce bilmelisin ki yaşadığın sorun içinden çıkılamayacak bir sorun değil. Dünyanın sonu da değil. Önce buna kendini ikna et, gerisi insALLAH gelecektir. Evin etrafında bir dolaş dediğim gibi bez veya çaput a sarılmış bir taş dikkatini çekecek mi ? Biraz seninle sohbet edelim ama ben işteyim saat 16 dan sonra müsait olursan yazarım.

Ayrıca bir konuda ricam var bazı arkadaşlar konuyu ti ye almış yazıktır.

beyazzadam16

Bilgili Üye
Kardeşim tevbe et bol bol , hayırda şerde ALlahtan dır, başımıza gelen musibetler iki elimizle işlediklerimizden dir, Allah dilemese emin ol sana bulaşmazlar dı, o yüzden rqbbine sığın bol bol tevbe et , namazlarında okuduğun ayet dua ve zikirlerin anlamlarını düşün tane tane oku Arapça dan sonra Türkçesini düşün bu vesvese etmene fırsat vermeyecektir nefsinle savaşmalısın , rukye dinle bol bol , her namazda selam vermeden önce ALlaha sığın tevbe et bol bol , sabah güneş doğmadan anlamını düşünerek 100 defa lailahe illallahü vahdehü la şerikele,lehül mülkü ve lehül hamdü ve hüve ala küllü şey ün Kadir tespihti yap bunu allahtan korkarak huşu içinde yap hocaya filan son çare git ve gittiğin hoca seni şirke düşürmeyecek bir hoca olsun kardeşim

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Selamun Aleyküm güzel kardeşim
Sana bulasan o cinniyi yakan hoca yanlış yapmıs yakma ıslemı yapanlara gitmeyin cünki onları yakarsanız yada yaktırırsanız bir süre sonra cogaldıgını gorecek hıssedeceksınız burada da senin konunda da aynısı olmus yani kin gütmüsler ve cogalmıslar peki hoca o cinniyi yaktıktan sonra sana koruyucu bir muska yazmıs mı ? ayrıcaa sen bir defa cinni rahatsizliga ugramıssan onların bulundugu yerlerde yada isimlerini zikrettiğinde konularını konustugunda kave falı gıbı seylerle ugrasırsan seni hemen bulabılır ve rahatsız edebılırler bunlardan uzak tut kendını ve kristof ustam güzel aciklamis olayi zaten ve adak kısmına gelince 100 de 100 katildiğim bir uygulamadır kesinlşikle adagını gerçeklestir ve niyetini güzel yap hatta benim soyumdan onceden adanıpta kesilememis adakların yerınede demeyi unutma en iyi ALLAH bilir şifa sadece ALLAH'tandir.

tncysmn

Aktif Üye
Arkadaşım öncelikle geçmiş olsun diyorum

Sendeki rahatsızlıkların çoğu bende de mevcut.
Hani bi laf vardır sen ölmeyi bayılma mı zannediyorsun diye.Bence senin olay bu. Yani sana bir cin musallat ise ve bu geçmiş zamanda yakılan bir cinin intikamı ise bu kadar basit olmamalı demi. İllaki görmüşsündür cin tutulması yaşayan insanları.Allah muhafaza.

Konuya şu açıdan bakalım. Beş vakit namazında, hep farz ibadetlerinde ve zikrinde bi insanın düşmanı kimdir; şeytandır. Ne yapar, seni alıkoymaya çalışır.En basitinden uykun yoksa kuran okumaya başla anında mışıl mışıl uyursun çünkü şeytan buna dayanamaz seni uyutur.

Hz. Ömer " Ahir zamanın evliyaları beş vakit namazını kılan gençlerdir" buyurmuş.

Nefsine hakim ol. Şeytan seni engelleyemesin. Onu abdest ile namaz ile azablara sok. İnsan yatarılmışların en üstünüdür.Hamdolsun.

Bende cin var namaz kılamıyorum yapamıyorum dedikçe şeytanı emeline ulaştırma.

namaza devam Zikre devam. Emanetleri Zayi etmeyen Allah Azze ve Celleye emanet olun.

sepetkaya

Editör
usta şu" gobek baği evdemi"......konusuna bi aciklik getirirsen,hem konu sahibinin hemde bizim merakimizi gidermiş olursun.....Bu arada ENES44 kardeş gecmiş olsun.... allah şifa versin....

Turko

Uzman
Neden musallat oldular ? Yada musallat oldular mı ? Seni rahatsız eden sebebin bir varlık tan ötürü olduğuna emin misin ? Adağı neye göre niçin niyet edip vereceksin ? Güzelce yıkan temizlen abdestini al Bu gece uyumak için sağ tarafına yat sağ avuç içini sağ kulağına koy "Selamün Kavlen Min Rabbin Rahim " sürekli tekrar et dalıp uyuyana kadar bakalım rüyanda ne göreceksin. Her zaman söylerim musallat olayının yaşanması için Rabbimden izin çıkması lazım nasıl melekler secde edip insan oğluna görünüp onlara yardım etmek için dua edip izin isterlerse diğer varlıklar için de izin çıkması gerek aynı bir pasaport gibi. Beddua , uygunsuz abdest bozma , sağlık veya başarı için niyet edilen adak sözleri , anne veya babanın beddua sı bunlar musallat için en güçlü sebeptir musallat olayları için.

Son düzenleme:

aykurtbey

Yeni Üye
Allah sifalar versin kardesim
temenni ediyorum bu dertten bir an once kurtulmani
sana diyeceklerimi lutfne bir abi tavsiyesi olarak al
ben bunalima girdigimde hep bunu yapmistim
cok yardimi dokundu istersen sende dene
cocukken oynadigimiz bilyelerden al 5 tane
temiz bir mendile sar 5ini birden,ama gercekten temiz olsun,birde abdestsiz dokunma hicbirine
sonra al bunu, sana yardimi dokunacak feyzli bir anneye okut, uflet, kotulugu arinsin
2 tanesini yasadigin evin bahcesine gom, dua okuyarak
2 tanesini yattigin yerin altina koy
digerinide disari cikarken yanina al..
bu sana bir guc verecek, dertlerinden kurtulmasanda icindeki cesareti korukleyecek
dene ve gercegi gor