Sosyal medyadan gelen haç resmi ? neyi ifade ediyor ,maksat sohbet

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
sahte

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim .. eğer bunların yani resimlerin devamı yoksa sahtekarlığı temsil eder ... bu resimleri yollayandan değişik açılardan foto iste ... ondan sonra yorumlamaya git ... yoksa seni deniyor veya sayfandan başka kimseleri kekliyor olabilir .. saygılar ..

vakko

.
@vakko ustam .. ben biraz daha kibarcasını söyledim ..
usta arkadaşın fb veya başka platformda hesabı var takipçilerinden gelen resimleri buraya atıp bilgi alıp ben biliyorum yapıp sayfasında paylaşıyor diğer paylaştığı tek tek görsellerden belli zaten kendi zaten yazmış ne olduğunu.-90

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
usta arkadaşın fb veya başka platformda hesabı var takipçilerinden gelen resimleri buraya atıp bilgi alıp ben biliyorum yapıp sayfasında paylaşıyor kendi zaten yazmış ne olduğunu.-90
.
Bizim için farketmiyor ... yardım yardımdır .. hem doğruyu söylemiş ... sıkıntı yok ... oda insan evladı ... tongaya düşer keklene bilir veya başkasının keklenmesine sebeb olabilir .. doğruyu söyleyip bizde bildikten sonra uyarıyı ona göre yaparız .... yeterki 1 vatandaş hayaline kavuşsun ..

vakko

Bizim için farketmiyor ... yardım yardımdır .. hem doğruyu söylemiş ... sıkıntı yok ... oda insan evladı ... tongaya düşer keklene bilir veya başkasının keklenmesine sebeb olabilir .. doğruyu söyleyip bizde bildikten sonra uyarıyı ona göre yaparız .... yeterki 1 vatandaş hayaline kavuşsun ..
takipçileri gelsin buraya burdan alsın bilgiyi zaten bilginin alındığı yerin kaynağı gösterilmiyor kaç usta sizde dahil emek verip yeri gelip yorumluyorsunuz kimse kimsenin üstünden prim yapmasın hak haktır ustam? prim yapanı senin horoz gıgıklasın?

Son düzenleme:

Çalışkan6161

Yeni Üye
Arkadaşalar insanalra yanlış bilgi vermemek için bu resimler. evet sayfam var Bu işaretlerin çoğunun ne anlama geldiğini ne ifade ettiğini biliyorum . lakin kendimi teht etmem gerekiyor insanalra yanlış bilgi vermemek için .
siz darlandıysanız daha resim atamam .

@ibrhm

Bilgili Üye
Arkadaşalar insanalra yanlış bilgi vermemek için bu resimler. evet sayfam var Bu işaretlerin çoğunun ne anlama geldiğini ne ifade ettiğini biliyorum . lakin kendimi teht etmem gerekiyor insanalra yanlış bilgi vermemek için .
siz darlandıysanız daha resim atamam .
Ustam ikinci foto aslinda sabit.
Birinci fotodaki kayayı sola haçın konumunda bir çeyrek tur attırırsan sorun çözülür.