Şöyle bir yer , ne düşünüyorsunuz ustalarım?

GABRİEL1

Aktif Üye
Şöyle bir yer , ne düşünüyorsunuz ustalarım?

Son düzenleme:

Keskingöz

Tüm Yorumlarım, Resmi Kazılar İçin Geçerlidir.
Süper Moderatör
Fotoğrafı çekmeye para mı istediler kardeşim ?
şöyle genişçe alaydın ya.
diğer Fotoğraflar ile aynı alanda mı?
açılmış bir yer var orda.
bulmaca çözdürüyon bize.

GABRİEL1

Aktif Üye
Fotoğrafı çekmeye para mı istediler kardeşim ?
şöyle genişçe alaydın ya.
diğer Fotoğraflar ile aynı alanda mı?
açılmış bir yer var orda.
bulmaca çözdürüyon bize.
Vallaha ustam fotoğrafları ben çekmedim daha var yüklerim onlarıda , açılmış yer dediğiniz neresi oluyor

murattırosso

Hakimiyet ALLAH 'cc'dır.
Süper Moderatör
Tam bir medeniyet geçmiş yer burası. Geniş çapta inceleme yapılması gerekmektedir. Kolay gelsin

GABRİEL1

Aktif Üye
Bu ortama gore kral biyerde oldugunu dusunuyoruz...sen neyapip nerden baslamayi dusunuyon .kisin attigin paralar butip yerlerdenmiydi
Ustam burayı yeni keşfettim bir arkadaştan rica ettim fotoğraflamasını istedim ulaşımj zor biraz 1-2 saat yürüme mesafesi var , attığım paralar buraya ait değil 10km bir mesafe var aralarında, görseldeki yer bir vadi iki dağın arası , nereden başlayacağımı bende bilmiyorum zeminden başlarım herhalde ama siz değerli ustalarımın fikirleri nerden başlamam gerektiğini kolaylaştırır. Saygılar

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ustam burayı yeni keşfettim bir arkadaştan rica ettim fotoğraflamasını istedim ulaşımj zor biraz 1-2 saat yürüme mesafesi var , attığım paralar buraya ait değil 10km bir mesafe var aralarında, görseldeki yer bir vadi iki dağın arası , nereden başlayacağımı bende bilmiyorum zeminden başlarım herhalde ama siz değerli ustalarımın fikirleri nerden başlamam gerektiğini kolaylaştırır. Saygılar
Hele bi atasta cay demle bakucuyuuk

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Güzel yer, ilk resmin daha geniş açışı resimleri gidince inceleyip yükleyebilirmisin. Basamaklı olan yerleri de keza öyle. Bi sorarmısın resmi çeken arkadaşa açılmış kaya mezarlar varmı. Resimlerde kasa olarak işaret göremedim. Daha geniş incelenmesi lazım. Sela etle kal