Şöyle bir yer , ne düşünüyorsunuz ustalarım?

Siva

Bilgili Üye
2 resmi detayli cek yakin cekim almissin genis acidan resimle gorelim 4 etrafinida

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Resimler yetersiz. Ama mekan güzel... Açılmamış birçok yer vardır burda... Tespitlerde çok zorlanıcağınızı düşünmüyorum... Etrafli resimler gelirse ve konuyu güzel işlerseniz burdaki ustalar burdan size güzel yerlr buldurucaklardır...

GABRİEL1

Aktif Üye
Güzel yer, ilk resmin daha geniş açışı resimleri gidince inceleyip yükleyebilirmisin. Basamaklı olan yerleri de keza öyle. Bi sorarmısın resmi çeken arkadaşa açılmış kaya mezarlar varmı. Resimlerde kasa olarak işaret göremedim. Daha geniş incelenmesi lazım. Sela etle kal
ilk fırsatta giderim inşallah gidince bol resim çekerim yüklrim saygılar

GABRİEL1

Aktif Üye
Resimler yetersiz. Ama mekan güzel... Açılmamış birçok yer vardır burda... Tespitlerde çok zorlanıcağınızı düşünmüyorum... Etrafli resimler gelirse ve konuyu güzel işlerseniz burdaki ustalar burdan size güzel yerlr buldurucaklardır...
İlk fırsatta gidip fotoğraf çekerim ustaö , herşeyin hayırlısı . saygılar

GABRİEL1

Aktif Üye
Bolge bakire bir bölge açılmış kaya mezarı olduğunu düşünmüyorum ama tabi gidince kontrol eddrim

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
GABRİEL kardeşim .. resimlere bakarken şuranın baktığı yer .. buranın baktığı yer derken resim bitti görmem gereken yeri göremedim ... o oturak taşına otur ileriyi çek .. geniş alacak şekilde cek .. rastgelsin

GABRİEL1

Aktif Üye
GABRİEL kardeşim .. resimlere bakarken şuranın baktığı yer .. buranın baktığı yer derken resim bitti görmem gereken yeri göremedim ... o oturak taşına otur ileriyi çek .. geniş alacak şekilde cek .. rastgelsin
Dikkat ederim ustam , teşekkür ediyorum .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
İlk ilgilenilecek yer;
Merdiven gibi gozuken yer.
Hakikaten merdiven mi..?
Yoksa tas mi kesilmis..?
Tas kesildiyse ebatlari nasil, nerede kullanilmis olabilir.

Zemin alti mezarlar da mevcut.