• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

şükür elime ulaştı iki gözümün çiçeği

bartini

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
kaça aldın kardeş bunu

bartini

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
16 euro mu nerden aldın hangi siteden

Her can ölümü tadacaktır

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selâm kardeşim, Hayırlı olsun, hangi siteden, kaça aldın, ve çekim denemelerini anlatırsan seviniriz. tekrar hayırlı olsun inşallah

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam, hayırlı olsun, güle güle kullanın. İşinizi görecek kadar hassas ise daha ne olsun.
Benim merak ettiğim gümrük vergisi ne kadar ?
Normalde kargo ücreti almıyor yurt dışı siteleri. Sanırım o 35 TL. dediğiniz kargo ücreti aslında gümrük vergisi mi acaba ?

tunay_5454

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam, hayırlı olsun, güle güle kullanın. İşinizi görecek kadar hassas ise daha ne olsun.
Benim merak ettiğim gümrük vergisi ne kadar ?
Normalde kargo ücreti almıyor yurt dışı siteleri. Sanırım o 35 TL. dediğiniz kargo ücreti aslında gümrük vergisi mi acaba ?

gümrük vergisi olabilir cihazı akrabam ordan verdi kargoya kargo üçretinide kendisi ödemiş ya burda gümrük vergisi aldılar 35 tl yada bizi kopardılar :)

tunay_5454

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
videoyu eklemeyi beceririm diyen özelden yazarsa watsaptan atarım ekler arkadaş onun dışında cihaz gercekten çok güzel görüyor 5 cm ofis masasının altından çep tlf görüyor

Uçuk61

Member
Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm dostlar almanyadan sipariş verdiğim el pointeri 20 gün snr geldi cihazı denedim çok güzel çalışıyor
Hocam bu cihazlardan aliexpres sitesinde var fakat ne kadar iyi ne kadar guvenilirdir bilemem,alan kisilerinin memnun kaldigi yorumlar da oluyor

Üst Alt