Süper hatıl

mevlüt42

Member
Yahu şurda iki dakika terbiyeli olduk diye amma insanın üstüne geldiniz kardeşim benim yazılarımın başında bilgisi olan yorum yapabilecek ustalar dan bahsediyorum fal bakacak değil. Elbetteki bişey bilen allah için yorum yapacak bir delikanlı vardır ben zaten sizden bahsetmiyorum ilk defada bu sitede bu tarz yazılara maruz kalıyorum sizden ricam yorum yapmamanız teşekkür ederim

timur964

konularim
mevlüt42 gelen yorum hoşuna gitmediği zaman kızma herkes fikrini beyan ediyor doğru veya sana göre mantıklı olanını aklında tutarsın olur biter

Pscyhe

Engellendi
timur964 seviyemi hic bir zaman asagilara cekmem biliyorsun abi...saygilar..

mevlüt42

Member
Timur kardeşim benmi anlatamıyorum arkadaşlarmı anlamıyor bende anlamadım. Acizane bir kaç foto yükledim ve bilgisi olan ustalar dan yardım istedim fakat bir alay vari yaklaşım görünce hasbel kader görüşümü bildirdim ve ilk defa böyle bir polemiğe girdim. Ben yine görüşümü dile getirim ustalar nasıl isterlerse yorumlayabilirler. Herkezin amacı belli e benimkide bilgi kirliliği olsun istemiyorum yapım itibariyle alaya alınmak yada salak muamelesi görmek istemiyorum. Benim istediğim çok açık net bir bilgisi olan varsa yorum yapsın yorum yapılıyor hep klasik yanında ne var arkasında ne var yan fotosu yok efendim üst fotosu eyvallah bunların hepsi kabul fakat önce ne var işaretin anlamı ne? Ne aricaz bunlara cevap yok git gel arkadaşlar kolay gidilip gelimiyor eğer böyle yapan arkadaşlar varsa emek hırsızlığı oluyor benim diyecekler im bunlar haaaa ben bi terbiyesizlik yapmışsam herkesten Özür dilerim artık taktiri Ustalara bırakıyorum allaha emanet olun...

mevlüt42

Member
Seviyen belli zaten pscyhe çekmiyor sun aşağıya zıplıyorsun sadece abinde biliyordur zaten:)))

timur964

konularim
mevlüt sözlerin kırıcı ve uzucu buna devam etmemeni rica ediyorum . yorumlar herkes tarafından okunuyor herkes anlıyor zıplama dedinmi haddini aşmış olursun özür dileyin kapatalım konuyu

mevlüt42

Member
Usta rızkı allah verir siz eğerki beni suçlu buluyorsa nız konumunuz nedir bilmiyorum ama siteden çıkarırsanız olur biter. Yapılan yorumlar ortada hem alay konusu olacam hemde Özür dileyecegim onlardan değil site kullanıcılarından Özür dilerim ortaya çıkan kirlilikten dolayı iyi geceler...

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Çok değerli üstadlarımızdan sedegor, menderes ve bulursamkader ve diğer bir çok ustaların dediği gibi bazen işaretler ile ilgili hiç bir şey bilmeyen biri sana öyle bir nokta gösterir ki çalışmalarının rengi değişir. O kişi belki o işaretin ne anlama geldiğini bilmez ama senin gözünden kaçmıştır o görmene vesile olur. Yani bazen kaya falcısı diye alaycı baktığınız insanlar burada sizin için zaman ayırıp yazıp çiziyorlar. Benim bu konuda söyleyeceklerim sadece bu kadardır. Sevgili Pscyhe uzman bir arkadaştır bu şekilde bir davranışı hakketmediğini düşünüyorum. Selametle

Son düzenleme:

timur964

konularim
amenna rıskımızı tabiki ALLAH verir .benmi anlatamıyorum sizmi anlamıyorsunuz diye başladınmı karşındakine alayışın kıt demek gibi algılarım ben ortamı germeye gerek yok hepimiz lazımız birbirimize bence haklılığını ortaya koyarken kullandığın kelimeler gerdi her neyse sonunda tatlıya bağladık ALLAH GÖNLUNU GÖRE VERSİN HAYIRLISI OLSUN özurun için teşekkür ederim

Pscyhe

Engellendi
Bu konu neden bu kadar uzadi yada niye bubkadar polemik oldu anlayamadim.ben sadece konu sahibine yazdiklarindan dolayi sitemde bulundum nedeninide acikladim herkes ustune dusen payi aldi diye dusundum olay oldu bitti konu kapandi.simdi arkadaslar kendilerini bizim yerimize koysunlar onlar ariziye cikip isaret buluyor ciplak gozle herseyi goruyor inceliyor ama biz burda 2 3 fotoya bakarak yorum yapmaya yardimci olmaya calisiyoruz.elbette eksigimiz yanlisimiz olabilir onlar gibi biz herseyi goremiyoruz ciplak gozle inceleyemiyoruz.burdada bize hak vermeleri lazim.isaret var ustu karalanmis sekiller cizilmis neler olmusda olmus.bana fikrimi sorsaniz ben o isareti bulsam kaideye almam ilgilenmem.benden once kac kisi gelmis gecmis incelemis orayi benim orayla zaman kaybetme ihtimalim olmaz.biz bunu anlattik soyledik ama olaylar nerelere cekildi neler anlatildi.olaya bu gizle bakilsa bu arkadaslar biseyler soyluyor anlatiyor acaba ne demek istiyolar dense daha guzel olurdu..biz bi fikir sunuyor biseyler anlatiyosak bi bildigimiz vardir elbet bunun adinada TECRUBE diyoruz.yoksa ben ne konu sahibini tanirim nede ona garezim var.ne kaya falciligi yapiyorum nede bilgim var.genede yanlis yaptiysak af ola kalbini kirdiklarimiz varsada hakkini helal etsin...olay kapansin...