Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
arahnikaya fotoyu büyüt sağında girişi görürsün kısa bir dramos var , ilk filtreli halinide paylaşırsan daha iyi olur

arahnikaya

Bilgili Üye
@Nil onuda yarın paylaşayım abla bugün yorduk seni teşekkür ederim bi gün misafirim ol istersen

arahnikaya

Bilgili Üye
Nil görüntülemede eksiklerim neler son olarak onlarıda söylermisin abla

Nil

Engellendi
arahnikaya , analizi enbaştan sona kadar nasıl yaptığını görmeden nerede hata yaptığını tam anlamak mumkun değil . ama genede yakalamışsın .

pusula17

Engellendi
Nil ustam ben dadas_25 ustamınkini yapıyorum gerçektende tüneli boşluğu gösteriyor boşluğun oda gibi olan yerde hep siyah dikdörtgen var orayı çözemedim 2 açıklaması var herhalde 1.yapı 2.metal ayrıyetten bu sapma olayını soldan sağa yukarıdan aşağıya olayını videoya çekip atabilirmisiniz ustam size zahmet herşeyi yerli yerince yapıp tespit için arazide olalım.
dadas_25 ustam bu arada senin çekimlerde yansıma olayı oluyormu ?

Nil

Engellendi
pusula17 dadaş ustamın tekniği yapıyorsan , benim teknikteki yorumlar yada işlemler ,o tekniğe uymaz, toplama araba gibi olur :)

arahnikaya

Bilgili Üye
@Nil abla selamlar dün konuşmuştuk buluyorsun ama eksiklerin var diye öncelikle alan klise alanı diye geçiyor 2 oda kadar bi alanı taradım denemek amaçlı ilk resimi oluşturdum ikinci resmi oluştururken ilk resmi tekrar yükledim yanlışlıkla sonra düzeltip ikinci resmide yükledim nedir ne değildir ustam yanlışım doğrum ne ifade ediyor resimlerim 10 mt sapma yapmış google eart te bakınca

[video=dailymotion;x6coe0m]http://www.dailymotion.com/video/x6coe0m[/video]

bandicam 2018-01-05 02-26-56-830 by Counter Word - Dailymotion videoyu yüklüyorum ama görünmüyor bir moderator bakarsa linki burda

Son düzenleme:

may77

Moderatör
Moderatör
saygılarımla

üstatlar maalesef pc şuan bakımda bu yüzden yorum yapamıyorum.arkadaşın surferdan deneme amaçlı yaptığı sonuçlar bunlar Nil hanım sizin baktığınız alanların geniş araştırmaları koordinatlar büyük yapıldı.anlamı varmıdır ? benzerlik varmıdır sizinki ile? saygılarımla.pc me kavuşunca yorumlarımla aranızda olacağım inş:)

may77

Moderatör
Moderatör
yok nil hanım bakmıştı benim kendi koordinatları