Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Erkan55

Member
Minumum 3 metre sapma olur 5 olmaz olursa çekimlerden dolayı olur
Bu işte en iyi tanıdığım kişi adanalı kenan ustadır zaten farklı eklentilerde santimine kadar ve değerli değersiz metaline kadar herşeyi söyler tabiki biraz eksra yazılımlara para ödediği için cihazın sayısını yapıyor zaten bu sayfadaki cogu renk skalalarida onun skalalari yalan diyebilcek kisi varmi?

timur964

konularim
Dostum video konusuna gelince öğrencilerim ve ise yarar öğretileri forumda paylaşmayacağım sebebi ise bir kaç gösterdiğim kişiye daha birseyi ogrenmemisken paraya dokmeleri muhtemelen burayı takip ediyorlardır varsın yanlış çekime devam etsinler : ) özelden herkeze yardım etmeye hazirin✌

bildiğin bir şey varsa herkeze açık şekilde yapınki form kullanıcıları istifade etsin yoksa şuphe duyulur ticari kaygı var diye

fakir84

Engellendi
Sayın @fakir84 konuya katkılarılarınız için teşekkürler.Herkes birşeyler yazıyor ama siz bu sistemin ekmediğini yediğinizi söylüyorsunuz. Peki sisteme göre aldığınız kordinatla, cihaz ile yaptığınız tespit arasında fark yani arazide 3-5 metrede olsa @Erkan55 isimli arkadaşın dediği gibi bir kayma yaşadınız mı?? Teşekkürler...

fakir84

Engellendi
dagda taşta çölde ormanda her yerde net çalışan bi gps cihazınız varsa calışmasını yaptıgınız koordinata nokta gidersiniz..ama cep telefonuyla giderseniz özellikle yerlesim yerleri dısında biraz sapma oluyor ama en fazla 20 metre kare gibi alanın icinde kalır..

Erkan55

Member
bildiğin bir şey varsa herkeze açık şekilde yapınki form kullanıcıları istifade etsin yoksa şuphe duyulur ticari kaygı var diye
Üç kuruşluk şeyi paylaşmaktan kim sakınır ama gel gelelim burda iş bitmiyor burdan ogrenilenlerle gidip millete paralı çekim yapanlardan dolayı az buçuk forumda kim kime faydalı olmaya çalışıyor belli oluyor onun içinde ben kendi adına almış olduğum karar bazı cozdugum problemleri sadece özelden paylaşırım emek harcayanlara yardimci olurum başkalarının cebine göz dikenlere faydam dokunmasın..

Komikler

Yeni Üye
Saçma sapan tamamen uydurma bir konu .Yok kordinatlardan yeri buluyolarmıs mıss mıss da yok içindeki metali tespit edebiliyolarmıs da da da :) :) :) :D ,hadi canım sizde avarelikten napıcanızı şaşırmıs durumdasınız hepiniz komik görünüyorsunuz burdan ve yaptıklarınızla yadıklarınızla hahah . Ben defineci değilim işimde olmaz ama bir konu üzerinde araştırma yaparken tesadüf oldu ve bu konuyu inceledim gerçekten saçmalıktan başka birşey değil .İçinizde jeofizik uzmanı varmı ? Eğer olmuş olsa zaten size durun artık derdi bu zamana kadar :) . Hay Allahım ya gece gece nereye geldim ben , neyse bu saatten sonra böyle hurafelerle zaman kaybetmezsiniz İnşallah .İnanmayın böyle şeylere bel bağlamayın yaparım diyen de kendini kandırır yaptım diyen de. Y.Doç. Dr. Ferhar Özçep hocayla iletişim kurun sorun bu konuyu gerekli açıklamayı size yapacaktır . Surfer'i nelere alet etmişler defineciler :D

Erkan55

Member
Adresini ver mutfağında kaç tencere var gösteririm ������:))))

Nil

Engellendi
arkadaşlar sistemi kullanmayı bilen herkesi bu yeri çekmeye davet ediyorum bakalım sonuçlar ne olacak