Surfer'den Kordinatlara Filtreleme Yaparak Görüntü Elde Etmek

Nil

Engellendi
arahnikaya veri alıken yani koordinatları girerken ,yatay koordinatlarda hata yapmışsın

arahnikaya

Bilgili Üye
Nil sorunu çözdüm arkadaşlar sitesinden bularak yer tarla olduğu için yükseklik median z hepsi aynı çıktı onun bir tanesini 1 mt aşağı çekince düzeldi 16.4 mt di benim 16.3 mt yaptım düzeldi

odin

Editör
arahnikaya dunki denemelerimde ayni hatayi bende aldim. Saniyorum kot farki olmadigindan verdi. Duz arazi oldugundan diye dusunuyorum. Bir yerde hata yapmisiz ama nerde simdilik bulamadim. Cozumune ulasirsam yazarim.

pusula17

Engellendi
Biriside çıkıp dememiş Allah(C.C)Razı olsun diye belkide görmemişimdir şimdiden özürümü diliyim.
Gerçekten kim çıkıpta elinde böyle birşey olupta hem videosunu,hemde zamanını hatta özelden atılan cevaplara güzel birşekilde geri dönüş yapar. dadas_25 ustam Allah senden razı olsun ben teknolejiyle haşır neşirim inanıyordum zaten eskiden beri ama gözümle gördüğüm o boşluğu ve dar olup devam ederken genişlediğini gördüm bu yöntemle ispatını yaptım vallahide gösteriyor.Allah senden razı olsun ustam belkide bu yöntemle yer bulup gerçekte elindeki çubukla+cihazla tam nokta belirleyip dünyasını kurtarırsa hep senin ve senin gibi ustaların sayesinde Allah hepinizden razı olsun Sedegor BulursamKader25 ve nickini sayamadığım diğer ustalarım herkezten ALLAH razı olsun.

arahnikaya

Bilgili Üye
odin evet ustam yükseklik tarlada aynı olduğu için olmuş bi yüksekliği değiştirdim düzeldi surfer 15 kullanıyorum image map nerde bulamadım sen buldunmu ben teşekkür ettim bu arada pusula17

arahnikaya

Bilgili Üye
Nil Abla küçük tarlada dediğin gibi bende birşey göremedim doğrumu almışım bi bakarmısın sana zahmet çok yorduk seni ama son valla gravitiy 2 de baktım birde şu renk kullan 4 clr dosyasını atabilirmisin burdan bi siteye yükleyip abla
Ekli dosyayı görüntüle 174787

saftilki

Moderatör
Moderatör
exel de hazırlanış - YouTube
valla doğru diyon, gereğinden fazla pc de kafa yorunca kafa zom oluyor grip olmuş gibi, kolay değil, tekrardan allah razı olsun, suferdan ilk çıktı adlı konudan beri sabırsızlıkla bekleyenler teşekkür ettiler,

bu arada video yaptım, yanlışım varsa düzeltin zemine bağlı yükseklik değeri sanırım benim aldığım değerler,
birde yolu ne kadar alana çizmeliyiz en sağlıklı şekilde?

pusula17

Engellendi
Nil ustam gerçekten o colours dosyasını upload etseniz yeterli gerçekten.

arahnikaya

Bilgili Üye
azzem kardeşim son resim dosyasını almak için hangine tıkladın gösterirmisin program üstünd