suyun içinde kapak mı acaba

kafamagöre

Yeni Üye
canın sağ olsun ustam gel çıkarsa sanada banada yeter :)

timur964

konularim
diğer parça ile üzerindeki şekiller uyum sağlıyorsa kırılıp atılmıda olabilir 2 sini birden gören resim varmı . sabit olup olmadığına baktınızmı . açmaya karar verirseniz bolca kum torbası ile karayla bütünleştirip işleme başlarsınız hayırlısı olsun işallah

kafamagöre

Yeni Üye
tşkler ustam parçalar uyumlu birbirne eş değerde yani yan yana ve çokta içe gitmiyo taşlar ama şu fark var diğer taşın yanında beyaz taşlarla örülü gibi 5 taş var

timur964

konularim
en azında gözle görünüyor bir destekle manevela yardımı ile kontrol edin gerisi gelir

kafamagöre

Yeni Üye
sanırım ilk işim direk altına girip bakmak olucak suda başka çözümleme yok gibi çıkarsada hemen paylaşıcam çıkmasada taşlarıda işarrtide yok edicem bana yar değilse kimsede olmasın :)

timur964

konularim
sanırım ilk işim direk altına girip bakmak olucak suda başka çözümleme yok gibi çıkarsada hemen paylaşıcam çıkmasada taşlarıda işarrtide yok edicem bana yar değilse kimsede olmasın :)
usta her şey yap ama işaretse kırmayasın boş olduğuna kanaat getirir sen deyerli olduğunu duşunuyorsan kultur varlığımızdır müzeye haber veresin .

Feda

Bilgili Üye
En buyugunden bir şamrel bul,inik bi sekilde kapagi ortala ve koy.uzerini agir tas vs ile besle ve yavas yavas sisir.araba lastik tamir kitlerinden cikanlar yeter.yada egzozdan deniz yatagi sisirenlerde olur araba inmiyosada bisiklet pompasi vs hersey isini gorur.sisirdikten sonra icindeki 20cm lik suyu tahliye et rahat calisirsin.paylasimlarini bekliyoruz...rastgelmiş rastgitsin insallah...

Feda

Bilgili Üye
Kazasiz belasiz gel bos gel onemli degil.orda oldugunu dusundugun sey sende suanda yok geldiginde de olmasa bisey olmaz.ha dolu gelmeni en cok biz isteriz ama senden daha onemlisi yok.once sen sonra ganimet.dikkatli emniyetli bir sekilde.bekliyoruz insallaah...rabbim yardimcin olsun..