suyun içinde kapak mı acaba

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm bana göre suyun dibinde durmak icin konulan bir tas yani ayak ıslanmasın diye batmayalım diye simdi sende üzerinde işaret var diyeceksin ama bana karo tası gibi geldi yüzeysel renk var ve karo taslarındada böyle istenilen sekil verilerek üretiliyor tabiki bende gördüğümü söylüyorum ve altına bakmanda tabiki yarar var daha önemlisi içini rahatlatacak bakman konturollerini yap bakalım hayırlısı ALLAH'tan sonucu gormek isterim iyi yada kötü...

kafamagöre

Yeni Üye
Kartalim ustam bölge doğu bölgesi bende bakıyorum eviriyorum çeviriyorum anlam çıkramıyorm

kafamagöre

Yeni Üye
NoYaN_06 noyan ustam yok öyle önem vericeleck bir yer değil bende öyle bakınıyordum işarete rastladım ama çözemedim anlamını bide kabartma var bu taşta bide yanındaki taşları görürsnz daha ilgi çekiyor beyaz sanki etrafı örülü şunu anlamış değilim her tarafını kum kaplamış diğer taşları neden bunun üzeri çıplak acaba nasipmidir geldi

Pscyhe

Engellendi
Al bi 1 mt lik manevilayi gir suya altti bossa zaten vurdunmu kirilir gider..tabi bu anlattigim gerekli onlemleri aldiktan sonra olacak seyler.Ses olunca dikkat cekmeyen alansa hic ugrasma koy altina baska biseyler ver ayari...

kafamagöre

Yeni Üye
iyi güzel diyorsun peki bu işarette bir anlam çıkarabildin mi ustam benzetme vs şeyler ??

poseidon2023

Uzman
20 santime elini sokup taşın etrafını temizleye medinmi

kafamagöre

Yeni Üye
sana birşey sölim mi hades şuan bu haline 20 bin veriyolar sadece yerini sölememe sence bunlar bunak mı yoksa ben mi işi blmyrm

hades40

Bilgili Üye
kafamagöre Üstad öyle bir rakkam veriyorlarsa hiç düşünme sen zaten parayı bulmşsun hayırlı olsun.