Tam malzemeyi buluyordum ki...

Adam78

Aktif Üye
Koydeyim, öğlen saatleri, dayım köy evindeki bahçenin dışına bahçe temelinden itibaren derin bir su gideri için derin bir kanal açmış, bu kazdığı yerden 70 cm büyüklüğünde düz kesim kaya çıkmış, kayayı inceledim üzerinde çok güzel işçiliği olan bir kac tane hac oymasi vardı. Hemen dayimdan kayanın çıktığı tam noktayı öğrendim ve büyük bir heyecanla kazmaya başladım... yaklaşık 30 40 cm kazdım ve kemikler ortaya çıktı, az sağını solunu eseledim ve malzemeleri gördüm tam alacaktım ki, benim oğlanın sesini duydum `` baba baba baba `` diye sesleniyor, kafamı kaldırıp baktım, baba cim sabah oldu kalk hadi diyor... tabi ben oğlanın yüzüne aptal aptal bir o kadarda niye uyandirdin ulen 1 dk daha bekleseydinde malzemeyi alsaydım öyle uyandirsaydin edasiyla bakıyorum. Vel hasıl tam malzemeyi alıyordum oda rüya çıktı, onda da malzemeyi alamadan uyandirildim, bu ne şanstır rüyada bile alamadık malzemeyi.

Barakuda

Aktif Üye
Adam78 usta ne güzel rüyasını görmüşsünüz yer gerçekte var olan bir yer ise gidin alın ne duruyorsunuz..

Muhammet2552

Yeni Üye
Allah iyiliğini versin ustam bende heyecanla okuyorm sevindim ki ne buldu acaba

Adam78

Aktif Üye
Adam78 usta ne güzel rüyasını görmüşsünüz yer gerçekte var olan bir yer ise gidin alın ne duruyorsunuz..
Barakuda usta yer gerçekten var, köydeki evimiz bir tepenin üzerinde güney doğu yönünde eski bir putperest mezarlık alanın ama genel olarak göz yaşı testisi çıkar mezarlarda...

eser34

Nasip Vaktine Esir...
Moderatör
Yaa ustat dedim patlatmis olayi���� cok iyiydi yaa.ama var ise oyle bir yer durma ustat..cok guldum��Allah ta seni guldursun.

Adam78

Aktif Üye
Yaa ustat dedim patlatmis olayi cok iyiydi yaa.ama var ise oyle bir yer durma ustat..cok guldumAllah ta seni guldursun.
Var üstad ama dedigim gibi hep gözyaşı testisi çıkar, tek para veya altın yüzük çıksa ugrasirim ama bisey çıkmıyor mezarlardan, boşa amelelik yani...

Adam78

Aktif Üye
Ruyamda gördüğüm yere az önce surfer ile baktım, malzeme kabak gibi ben burdayım diyor, belkide ruyamdaki işaret doğrudur en kisa zamanda gidip yoklamak lazım en azından cubuklarla kontrol etmeli, sonrasında duruma göre yön verilmeli. Surfer resmi de aşağıda.

Ekli dosyayı görüntüle 188775

Feda

Bilgili Üye
Adam78 en güzel hazine o 'babacım!!' diyen sesin sahibidir.malzeme nasibinde varsa bulunur ama o çocuğa asla kavuşamayanlar var.elindeki hazinen en değerlisi dostum...allah yolunu açık etsin...

Adam78

Aktif Üye
Adam78 en güzel hazine o 'babacım!!' diyen sesin sahibidir.malzeme nasibinde varsa bulunur ama o çocuğa asla kavuşamayanlar var.elindeki hazinen en değerlisi dostum...allah yolunu açık etsin...
Eyvallah kardeşim... orası sizin dediğiniz gibi hayatımda bir daha bulamayacagim en değerli hazinem oğlum... benim dünyam varım yogum o... onun bir tatlı bakışı bile dünyanın servetine bedel gerisi zaten teferruat...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Aç tavuk rüyasında kendini darı ambarında görürmüş :3: Güzel yanı herhangi bir durumda rüyamda gördüm kardeşim dersen yalan söylemiş olmazsın :200:

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu konu aklıma başka birşey getirdi.Acaba arazide çalışırken jandarmanın yaklaştığını görünce uyurgezer taklidi yapsak yırtarmıyız:D
Sorarlarsa,komutanım rüyamda define arıyordum,gözümü bir açtım burdayım:zuhaha:

Adam78

Aktif Üye
Aç tavuk rüyasında kendini darı ambarında görürmüş :3: Güzel yanı herhangi bir durumda rüyamda gördüm kardeşim dersen yalan söylemiş olmazsın :200:
Açımızdan rüyada bile mezar kazar olduk ☺ açın halinden aç anlar mayhem usta...