Tarsus kazısı

matrax33

Aktif Üye
bugun susarsak yarın o çocuklarımızın geleceği diye birşey kalmicak
hoş bu saatten sonra ne konusulsa boş ya
dedigin gibi olsun biz ekmegimize bakalım
Ben 2 kart alayım Dol
reste gidiyorum ...
Bu olay konuşulursa asıl çocuklarının geleceği tehlikeye girecek. Belkide başka devletin boyunduruğu altında yaşacayak. Tatvanlıymışsın, en çok senin çocuklarını ilgilendirecek bu konu.

matrax33

Aktif Üye
Koskoca türkiye cumhurıyetının bu olaydan çekindiğini mi söylüyorsun.
Bu konu bazılarının eline geçerse bize karşı kullanabileceği büyük bir koz olur. Arkasını ararlar. Her yeri kazdırmak isterler. İşler sarpa sarar. Böyle ahit sandığı vatikan matikan arasınlar altında daha iyi. Hatta bizde gazlayalım.

Kesin ahit sandığı çıktı burdan. Mossad sandığı almaya geldi. İllumunatinin başındaki adam sandığı vermesseniz kötü olur dedi. Dayımın oğlu cia'da çalışıyor ordan duydum.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Bu olay konuşulursa asıl çocuklarının geleceği tehlikeye girecek. Belkide başka devletin boyunduruğu altında yaşacayak. Tatvanlıymışsın, en çok senin çocuklarını ilgilendirecek bu konu.
Doğu insanlari olarak bugüne kadar nelere göğüs germwdikki ?
Viz gelir tırıs gider
Hiç yuzlesmeyenler düşünsün

Beneditte

Member
Ben olayın ne olduğunu net biliyorum ama elimde kanıt yok. Söylersem de iddamı ispatla mükellef olurum. Hemde devletin başı ağrır su bulanırmaktan öteye gitmez söylememin. Bilinmemesi Türkiye Cumhuriyeti devleti yararına o kadarını söyleyebilirim. Vatikanmış hristiyanlıkmış ahit sandığıymış bunların hepsi safsata olayın boyutu çok farklı.
Baya baya ilgi çekici ipucu yada bir link atabilir misiniz.

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1- Peygamber silüetleri büyük ihtimalle vatikanda, biryerde gömülü değil.
2- Tarsus kazısı hakkında konuşmuştuk. tekrar kısaca özetleyim. ahit sandığı, barnabas incili,arkeolojik kazı değildi. oradan yıldız kapısı çıkarıldı. Ahit sandığını Allah Hz. ,Mehdiye vaat etmiştir. başkasının bulması söz konusu olamaz.

uçanhollandalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
1- Peygamber silüetleri büyük ihtimalle vatikanda, biryerde gömülü değil.
2- Tarsus kazısı hakkında konuşmuştuk. tekrar kısaca özetleyim. ahit sandığı, barnabas incili,arkeolojik kazı değildi. oradan yıldız kapısı çıkarıldı. Ahit sandığını Allah Hz. ,Mehdiye vaat etmiştir. başkasının bulması söz konusu olamaz.
Ustam yıldız kapısı derken,başka boyuta geçit açan kapı anlamında mı?